:)))) istanbul organize işler 2 :))))

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. simendifer

simendifer Sennur

Koral bu defa oltalarla bekliyoruz haberin olsun :p Geldiğin için teşekkürler... Yeni tanıştığımız arkadaşların hepsi gibi sen de çok sıcakkanlıydın... İnan gitmeni istemezdik ama iş beklemiyor işte değil mi :eek: Neyse, bir dahakine çıkarırız acısını ;)

2. simendifer

simendifer Sennur

Mehmet bey birgün sizi de bekleriz ;) Ben de İzmir'e geldiğimde (kısmetse Eylül'de), sizlerle tanışmayı çok isterim açıkçası... Dilerim, bir organizasyon da orada yaparız... Sizler de şöyle toplanıp gelebilseniz ne harika olur, hepimiz kocaman bir ekip oluruz...

3. oltaya gerek yok ben vermiştim olta ama uykusuzdu 3 te işe gidecekti bi dahakine uzun kalır umarım...

4. erdem sezon planlarını yapmışsın bari bu arada hanımı biraz gezdirde sezonda sakatlık çıkmasın..:D

5. simendifer

simendifer Sennur

Seçkin Suatreis'le ava gitmeni tavsiye etmiyorum :rolleyes: Onun taktikleri var, insanı felaket güldürüyor, sen gülerken o balıkları topluyor :D Söylemedi ama bundan eminim ben :D

6. simendifer

simendifer Sennur

Murat, emin ol lüfer zamanı da birlikte olacağız ama o güne kadar İstanbul'lular 3-4 kere daha toplanır... Emirgan organizasyonu geçeli daha 3 hafta olmuştu düşün, hemen Kabataş geldi arkasından ve bu defa plansız yapıldı organizasyon :) Aslında organizasyon bile değildi, herkes ben de geliyorum deyince organizasyona dönüştü... Ama zaten İstanbul'da en az 5-6 kişi olunuyor balığa gidilecekse... ;) Çünkü, illaki hafta sonu balığa gidiyor birileri, hadi beraber gidelim deniliyor... Böyle böyle her hafta var birşeyler anlayacağın...

7. Suatreis

Suatreis

Sen bide balıkları yerken ki performansımı gör....:D :D :D

8. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    başka diyecek bir laf yok her zamankiş gibi harika bir gün geçirmişsiniz fotolar için teşekkürlwer hamdi abi inşallah bidahaki sefere görüşürüz artık bakalım hayırlısı:)

9. seçkin

seçkin SEÇKİN

Favori Kamış:
    LINEAFFE
    Favori Makine:
    MITCHELL AVO 6500
    En İyi Avı:
    5 KG SAZAN
    zor biraz

ben çapari zamanı balık tutarken o beni seyrediyodu.:p
    napalım önemli olan balık tutmak:D

10. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    :) erdem arkadaşım sadece muhabbet olsun dedik tabiki ailenede vakit ayıracaksın sen bizim çekiştirmelerimize alınma inşallah bi sonraki organizasyonlarda beraberce asılırız oltalara:D

11. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    bende daha uzun kalmayı isterdim fakat olta yı bırakmasaydım inanın işe gitmezdim bende herkezi çok sıcak ve net buldum tanıştığıma memnun oldum özellikle hamdi ye olta murata malzeme denizede yemler için teşekkürler

12. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    sevgili koral arkadaşım bizde seninle kısada olsa güzel vakit geçirdik sıcak kanlılığın ve dosthane muhabbetinle bizleri dost olarak gördüğün için çok teşekkür ederim bir dahakine inşallah tekrar görüşürüz malzeme için hiç sorun değil tüm arkadaşlarım yararlana bilir bizde olmasa senden alırdık alt tarafı malzeme işte ne için alıyoruz balık tutmak için mi? hayır benim zevki onları daha çok paylaşmakta alıyorum hiç sıkıntınız olmasın arkadaşlar malzemeyi her zaman temin edebiliriz ama dostluğu her zaman bulamayız değilmi arkadaşlar malzeme ve balık sizin dostluğunuzdan daha önemli değil her zaman siz benim değerli arkadaşlarım abilerim ve ablalarım olacaksınız saygılarımla

13. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Arkadaşlar, katılmayı çok istedim:) Ama bahanem çok büyük:D

DEPECHE MODE

Balık avcılığı ile arama çok az şey girebilir. Hele bu sitedeki değerli dostlarım ile yaşanacak güzel bir gün söz konusu olunca...
    Ancak İtanbul ekibini 2. organizasyonuna çılgınca sevdiğim DM grubunun konseri yüzünden gelemedim. Aklım sizlerdeydi. Görünen o ki gerçekten çok keyifli geçmiş. Herkese tebrikler:)

Sevgili midye kardeşim, aklım sizde kaldı... Bir dahakine inşallah..
    Yeğenlerin katılabildilermi? Onlara sevgiler benden..

Ve sonuç olarak.. Harika bir konseri 17.000 kişi ile izledim. Aklım ekipte olarak..

14. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    murat ne demek herzaman

15. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    erdem şu boğaz hakkındaki olta takımları hakkında bilgine ihtiyacım var bi ara anlatırsın artık acayip acayip takımlar var bi türlü çıkamadım işin içinden boğazda daha ilk seferimdi bu organizasyon ama son olmayacak inşallah:D

16. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    herzaman paylasırız bildiklerimizi hatta bu hafta sonu cumartesi akşamı muhtemelen sarayburnu veye galata operasyonu var mustafadan haber bekliyorum yer hakkında beraber gidelim sende gel

17. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    teşekkürler erdem bu hafta ben izine ayrılıyorum erdek ocaklar köyüne neyse bidahaki sefere takılırız:)

18. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    inşallah murat daha çinekop zamanı gelcek o zaman bol bol takılırız

19. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    çinekopmu:rolleyes: allah derim valla :D

20. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Çinekop ne zaman başlıyor? Eylül ekim gibimi? Belki tarih uyarsa bizde geliriz..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.