İstanbul'da organizasyona gelenler parmak kaldırsın

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında simendifer tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Hayallerim, aşkım ve çipuram.
    Arkadaşlar, ben pazar günü ancak 9:00'da Emirgan'da olacağım. Bir termos sıcak su da benden, dileyen çay dileyen kahve içer.
    Bu kez haydari yok, üzgünüm Sennur :p :p

2. simendifer

simendifer Sennur

Haydari yoksa, haydar var. :) Gelince görürsün... :D Ben Emirgan korusundan bir Haydar bulayım... :D

3. Çavuş

Çavuş Adnan Saraçoğlu

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Zargana-58cm
    C.tesi 04:00 'da Darıcadan istavriti yoklayacagım,sizlere katılmayı cok isterdim.
    Bir baska gune artık.
    Hadi bakalım kim daha cok balık yakalıyacak :cool:
    Rast Gelsin Hepinizee

4. simendifer

simendifer Sennur

Teşekkür ederiz. Kısmet diyelim, sizinle de bir dahaki organizasyonda tanışırız inşallah :)

5. simendifer

simendifer Sennur

Listemiz...

Son düzenleme: 7 Haziran 2007
  6. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    organizazyon tam olarak emirganda nerde saat kaçta buluşulcak listenin alt tarafına yazılırsa arkadaşların bilgisi olur sadece bir öneri teşekkürler

7. simendifer

simendifer Sennur

Ekledim ;):)

8. madknife

madknife

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    13 kilo sazan

organizasyon pazar günü mü öğrenebilirmiyim :D

9. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Arkadaşlar tekrar iyi akşamlar.Sabah kaçda orda olacağız bileyimki şimdiden durumu ayarlıyım.

10. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Gürol abicim, Sennurlar sabah suyunu kaçırmamak için çok erken saatlerde orada olacaklar, ben ancak 9:00'da Emirgan'da olacağım. Siz de sabah size uygun olan saate aramıza katılırsınız. Yalnız sizin yolunuz oldukça uzun :eek: Ulaşım ile ilgili bir sorun olursa ben gelir sizi alırım. Avcilar'da 4+2 toplam 6 yıl okudum ve oraları iyi bilirim. Bir telefon edin, ben hemen gelirim :)

11. güroloflu

güroloflu Gürol Ofluoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1.5 kg lık kofana
    Ben sizinle geçireceğim saatleri mümkün olduğu kadar uzatmak isterim.Sennur lar kacda orda olacaklar.Damat beni getirecek.Teklifin için teşekkür ederim.Sen uyuyabildiğin kadar uyu sonra gelirsin.Nasıl olsa fasılda olur herhalde

12. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Sennur adına bir saat veremiyorum, hele ki son tekne organizasyonumuza Sennur'un uyuya kalması yüzünden yaklaşık bir saat geç başladığımızı düşününce, hiç veremiyorum. :D
    Sanırım bu konuda Sennur sizi yarın bilgilendirir. :)

13. Süper....:D :D :D
    Yarın Namık ile bana malzeme çıktı desenize :D

14. simendifer

simendifer Sennur

Uydurma uydurma... Hemen de nasıl yazmış :) Uyuyakalmadım ki ben akıllım, Beykoz iskelesine gelinecek denmişti ve biz Beykoz iskelesinde indik. ;) Ama iskele iskele dedikleri yer, kayıkhanenin olduğu yermiş, biz nerden bilelim. Bir tane Beykoz iskelesi var ve biz saatinde ordaydık ;) O yüzden ikinci bir yolculuk daha yaptık, gecikme ondan kaynaklanmıştı. :cool: Uydurma bak, valla geliyo haydar... :D

15. diren

diren Diren

Favori Kamış:
    şeker kamışı
    En İyi Avı:
    Valla ben uydurmadım, benimle karşı iskelede bekleyen herkes gecikmenin nedenini bu sanıyor.:eek: Biz birinin yalancısıyız, ama kimin...:cool:

Şeyy bir de şu palabıyık Haydar abimizi yormasak da, ben en temizinden banımı alsam :rolleyes:

16. simendifer

simendifer Sennur

Ohoooo şimdi İstinye'den tekneye binen herkesi bul, ara, uyuyakalmamıştım diye anlat :rolleyes: Uzun iş uğraşamam... :) Ben direk bunu söyleyeni bulayım, ya Suat'tır ya da Deniz :) Aratayım milleti, "özür dileriz, Sennur o gün uyuyakalmamıştı, biz yanlış aktardık" diye açıklama yapsınlar... ehe :p Yok öyle ban falan, Haydar'la tanıştıracağım seni ehe :p

17. burman

burman BURAK YILDIRIM

Favori Kamış:
    Cormoran Bullfighter 10-30gr &Yozuri crystal minow C5.Quantum 3-8gr extralite
    En İyi Avı:
    En iyi avım ,en iyi avımdan daha büyük olacak.
    Sabah erken nekadar erken olcak mesela?.Av söz konusu olunca Ben sabah erken kavramını gece geç ile karıştırıyorumda:)

18. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    sennur bacı beni yazmayın ama yanınıza uğramaya çalışacağım en azından tanışıp bir çay içmek için (inşallah size bacı dememe kızmıyorsunuzdur);)

19. simendifer

simendifer Sennur

Estağfurullah neden kızayım ? :) Çay içmeye mutlaka bekleriz. Samsun'dan Gürol abimiz de olacak, biz her zaman görüşürüz ama onunla her zaman tanışma şansın olmayabilir :) O nedenle gel, sıcak çayımız her zaman vardır. :)

20. simendifer

simendifer Sennur

Eğer geleceksen, çok erken gel, biz olmasak bile... :)

1 - Kıyıya yüzmek için gelip, hazırlık yapmaya çalışanlara, "burada organizasyon var, birazdan bütün balıkçılar burada olacak, ileride yüzün" de...

2 - Balonla atış yaptıranlar gelip 3.254.258.456.548 adet balon şişirip, denize bırakacaklardır. Onlara da ileriye tezgah açmalarını söyle... :)

3 - Atış yaptıranlar seni dinlemezse zabıtaya haber ver, gelip kaldırıyorlar. Onlar sonra tekrar tezgah açıyor ama biz onlar açana kadar olta atmış oluruz. ;):)

4 - 2 tane bank kap. malzemelerimizi oraya koyarız...

5 - Sanırım en erken Suat (pavurya) gelir 7 gibi. Onun telefonunu vereyim, orada buluşursunuz. İmkan olsa ben sabah 5'de gelirim ama nafile araba yok.

Erkenden kasıt, gelebilecek olanlar sabah 5'den başlayarak uyana uyana gelsinler. :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.