İstanbul'da Şişme Bot ve Motor (Yardım)

Konu, 'Şişme Botlar' kısmında suleyman tarafından paylaşıldı.

1. suleyman

suleyman

Favori Kamış:
    olta
    İstanbul'dan şişme bot almak istiyorum. örnek olarak "PELICAN 4 Kişilik 280 cm Balıkçı Bot - (Motor Aparatlı), Mariner Spot 400, bunlar gibi ürünleri bulabileceğim (illa bunların olması şart değil) ve ürünü elden,peşin alabileceğim, (çeşidi çok) olan mağazalar var mı? Bilen arkadaşlar yardımcı olabilirler mi? Online alışverişe güvenemedim. İstanbul'dan bizzat kendim almak istiyorum. (Zodiac ın bayiliklerinin adresleri var). Ayrıca uygun bot bulursam, motor da bakıcam bununla da ilgili satış yerlerinin adresleri var mıdır? Bilmeden gitmek istemiyorum. Mesela otomobil için mağazalar,galeriler belli bölgelerde toplanmış, bu şekilde şişme bot satan mağazalar da var mı? Rastgele...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 2 Eylül 2006
  2. suleyman

suleyman

Favori Kamış:
    olta
    Eskişehirden Süleyman, yaş 49. Alınma ben yardım istedim sadece. uzun zamandır internetten arıyorum. Eskişehir'den İstanbula gidicem bot almaya ama bi kaç yer ve bu yerlerin tavsiyesi lazım. Bilmeden gitmek istemedim.

3. korkmaz5

korkmaz5

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    yayın 33kg
    süleyman arkadaşım un kapanında imç bloklarının son tarafında yani unkapanından taksime giderken son sırada zodiak botlar görmüştüm 4-5 dükkanda satıyorlardı

4. the_fly

the_fly İBRAHİM KENT

Favori Kamış:
    Oyster cast
    Favori Makine:
    avanger av65
    Merhaba...istanbul karaköyden tophaneye kadar olan caddede çok sayıda mağza var dalış mayzemeleri,botlar,tatlısu avcılığı vs vss hepsini bulabilirsiniz.

5. babil

babil İrfan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 4,5 kg.
    bot

Karaköy de spot balıkçılık var kadıköy iskelesi tarafında , büfecilere sorarsan gösterirler onlarda var , ucuzda piyasaya göre