İstanbul'da tırıvırı satan dükkan burası

Konu, 'Genel Konular' kısmında murat kayadelen tarafından paylaşıldı.

1. bnymnblr

bnymnblr Bünyamin

Kullanması yasak olan malzemenin satılması da yasaktır.
    Bu durum karşısında tavır göstermemek, yanlışlığı onaylamak gibidir.

Eğer forum yönetimince uygun bulunacaksa, tırıvırı satan firmaları buradan ifşa edelim.
    Ne dersiniz?

2. murat kayadelen

murat kayadelen Murat Kayadelen

Az önce Ümraniye Belediyesi beyaz masadan e-mail geldi.:

Sayın Murat Kayadelen,
    *
    Şikayetiniz Zabıta Müdürlüğümüze iletilmiştir. Söz konusu işyerlerinde Tarım İl Müdürlüğü ile görüşülerek müşterek bir çalışma gerçekleştirilecektir.
    *
    Saygılarımızla.
    *
    Ümraniye Belediyesi
    Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
    Çözüm Merkezi*(216) 444 9 822

Sanırım girisimim bir nebze olsun ise yaradı, muhtemelen bir önceki zabıta ziyaretinden sonra tirivirilari ortalıktan kaldirmislardir. Hele bir de tarım il müdürlüğü ile birlikte ziyaret olursa, olayın ciddiyetle üzerinde durulduğunun farkına varip bir daha bu işi yapmayacaklardir...

Son düzenleme: 31 Aralık 2010
  3. murat kayadelen

Bana uyar.. :)

4. murat kayadelen

Canım Abi'm, forumdaki arkadaşların ve sizlerin bu konuda benimle aynı fikri paylaştığınızı görmek, bilmek benim için en büyük destektir. Ben olayın düşündüğün yerlere gideceğini sanmam, ola ki gitse de haklılığımı(zı)n farkındalığı ve gücü ile alnım açık savasirim..
    Bu tip esnaflardan korkmak, çekinmek ve doğruyu haykirmamak, onlara yapabileceğimiz en büyük iyilikdir. Cekinmemiz için hiçbir sebep göremiyorum..

5. macir_ertan

macir_ertan Ertan Çetin

Favori Kamış:
    Trabucco
    Favori Makine:
    Daiwa Emblem-Z
    En İyi Avı:
    Yayın,Sazan,Turna
    Helal be usta,zor ama yavaş yavaş birgün su yolunu bulacak

6. murat kayadelen

Şu kısa ömrümde öğrendiğim önemli konulardan biri de sen-ben ses etmezsek düzenin aynen devam ettigi, ve birilerimiz suya taşı attığımızda dalgaların yayilarak çarptığı kıyılarda birşeyleri kalıcı olarak değiştirdiği...
    Öyle yada böyle, bu katliamlar bir sekilde son bulacak, ama şurası kesin; biz ne kadar çok taş atarsak o kadar çabuk son bulacak...

7. menopiko

menopiko İbrahim GÜÇLÜ

Tebrik ederim, helal olsun.

8. simendifer

simendifer Sennur

Hayır arkadaşlar, sakın bunu yapmayın. Çünkü hepsi buraları takip ediyor. En azından, oradan alışveriş yapanlar, ahbabı olup da bu işi tasvip etmese bile arkadaşının zarar görmesini istemeyenler, bu kişileri uyarabiliyorlar. Tüm bu malzemeler bir çırpıda hasır altı ediliyor. Sanmayın ki zabıta gidip de dükkanları didik didik arıyor, öyle bir şey yok. Kapıdan girip bakıyor, görüyorsa cezayı kesiyor, görmüyorsa üstünkörü bir bakıp çıkıp gidiyor. O nedenle ifşa etmeyin. Özelden bildirin, gereken tüm prosedürün uygulanması ve aratma için elimden geleni yaparım. Belgelerini de isteyebiliriz.

9. turna

turna

Tebrikler.

10. isottevfik

isottevfik Tevfik

Favori Kamış:
    SHIMANO Catana BX 240 Tele
    Favori Makine:
    SHIMANO BIOMASTER 5000 CFB
    Duyarlılıgınız vede sonucu ısrarla takip ederek tekrar konuyu ilgililere iletmenizi takdirle karsılıyor ve sizi tebrik ediyorum. Tevfik.