İstanbul'daki Arkadaşlar için DAK/SAR Derneği

Konu, 'Makaleler' kısmında Birahas tarafından paylaşıldı.

1. simendifer

simendifer Sennur

Ahmet abi çok çok teşekkürler, gerçekten faydalı olacak bizim için :p İhbar yapabileceğimiz bir yer daha oldu böylece... Sağolasın,

2. Suatreis

Suatreis

ahmet abi sanada teşekkürler orada görev yapanlarada. Umarım kimsenin yardıma ihtiyacı olmaz.

3. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    teşekkürler çok güzel bir link

4. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    Kızmayın, gücenmeyin ama ben geçen sene tekneden ağ atanları sahil güvenliğe şikayet ettim. Sahile çok yakın avlanıyorlar diye. Aldığım cevap net ve basitti. Onlar fanyalı ağ atıyorlar. O da amatör balıkçılığa girer, bunda derinlik sınırlaması yok dediler. Birşey yapmadılar kısacası.

5. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Kötü örnek örnek değildir :) Biz elimizden geleni yapalım :) Teşekkürler Ahmet :)

6. Tekrar teşekkürler abla...
    Vermiş olduğum link özel bir birim olup, sahil güvenlik ile bağımlı değildir arkadaşlar. Tabi bunun yanında sahil güvenliğide bilgi vermeliyiz.
    Bu linki sırf anternatif olabilecek bir birim olarak vermiştim..

Not:Sevil abla çok özel olacak ama mesaj kutunu boşaltırmısın...

7. ergen

ergen

Sahil Güvenlik==DAK/SAR

Önder Merhaba

verilen link'e bir daha bakmanda fayda var. DAK/SAR'in Sahil Güvenlikle hic bir ilgisi yok. Onlar AKUT'un karada yaptigini Denizde yapmayi planliyorlar. Mesela Allah korusun bir kaza veya hastalik veya bir ariza yada denizin ani ve umulmadik bir anda patlamasi gibi durumlarda yardimina kosmaya hazirlaniyorlar.

Rasgele