İşte Zıpkın İşte Av

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında kykh tarafından paylaşıldı.

1. kykh

kykh

2. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var
    hadi canım olmaz böyle birşey. müthiş bir balık yakalayana ve resmi yükleyene teşekkürler

3. kykh

kykh

Yahu adam tutmuş işte hep kaçan balıkmı büyük olcak afrikada çocuklar taşla aslan ödürüyoda koca adam koca orfozu yakalamış çokmu:)

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Zıpkınla vurup ,öldükten sonra çıkarmış muhtemelen.Olabilir bence.Zıpkınla orfoz avı yapılıyor.Eşim Kızıldeniz 'de vurmuştu bir tane.Tabii boyutları kesinlikle bu değildi.Ama onu vuran bunu da vurur.Fotoğrafını bulursam yayınlarım.:)

5. kykh

kykh

slm

Bende 4 5 tane vurdum orfoz ama bölesini diil vurmak bu boyuta gele bileceğini bile düşünemezdim ama çok leziz balık doğrusu.BU büyük olanını yemem ama

6. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Baba balikmis hakikaten, her eve lazim cinsten. Kapiya baglasan bekciye ihtiyac yok. :D

7. kykh

kykh

Her eve lazım he :) o balığı ben vursam gece onunla yatarım tarihi bir durum bu çünkü
    inşallah bunu kız arkadaşım okumaz tabi:)

8. güzel balık herkese nasip olur inşallah :)

9. atesh

atesh

Favori Kamış:
    Olta bazen zıpkın
    En İyi Avı:
    ?
  10. suat

suat

Favori Kamış:
    zıpkın
    En İyi Avı:
    kırlangıc 1 kilo üzeri onuda vuramazdımda hayvan kacmadı 1 karışmesafeye kadar yanaştırdım zıpkını
    bu balıgı vurmak degil sudan cıkarmak sorun olur herhalde neresine atsan gelir:)

11. djemr

djemr

Favori Kamış:
    Olta, Zıpkın
    En İyi Avı:
    Kırmızı Benek alabalık, 5.5 KG
    Suat haklı, bu balığı sorun vurmakta değil sudan çıkartmakta. Ayrıca bu balık orfoz değil kesinlikle, ne olduğunuda çözemedim ne yalan söyleyim. Gördüğüm en büyük orfoz Marmaris açıklarıda 35m derinlikte ve yaklaşık 50kg civarındaydı. Gerçi sanırım bu balığı çıkartmakta zorlanmamışlardır. Balığın vurulduğu noktaya bakarsanız tam olarak beyine doğru gidiyor. Beyin bölgesinde vurduğum hiç bir balığın hareket ettiğini görmedim. Ayrıca bu kadar büyük bir balık avında mutlaka zıpkının ipi şamandıraya bağlıdır. :)

12. kykh

kykh

Vallaha emre kardeş açıkcası bende benzettim sadece bende emin deilim aslında orfos olmasından ama bana öle geldi işte bilen olsada emin olsak aslında

13. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Arkadaşlar işin komik yanı bu zaten.Zıpkın ile vurması mümkün olmayan bir balığı ,zıpkınla vurduğunu göstermek.Avcı yalanı:) Adam son derece pişkin baksanıza:D

14. kykh

kykh

Vallaha ben sizin kadar emin deilim yerlilerin çıplak vücutlarıyla neler yaptıklarını gördüm olurmu olur.

15. öhöh öhö... ne demek şimdi bu. napıyomuş yerliler çıplak vücutlarıyla.?

konumuzla ne alaka?:D :D :D

16. kykh

kykh

Sadece ellerinde bir halat ve bir gözlük kullanarak koca köpek balıklarını avlıyolar sadece halatla adam bu balığıda tek başına teknesine çekiyo balık ambarlarına satıyolar onlarda genelde ingiltereye satıyolar

17. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Uğraşmayın!

Arkadaşlar açık anlatayım.....Bakın linkin adresine,sadece gülmek için verilmiş bir link bu.Yani bu işin bu şekilde oluru yok.Ancak ve ancak gülersiniz :D Bu kadar. Ayrıca bu işin ustası iki kişi ile konuştum sadece su tüfeği ve diğer etkili silahlarla öldürüp vinçle çıkarılabileceğini öğrendim.:)
    http://www.komikler.com/komikresim/r.................................................

18. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Şu resme bir bakalım:

Şimdi, bu resimde balığa zıpkının daldığı yer ve zıpkının hizası doğrudan beyni gösteriyor. Beyin öyledokundur ve öl bir organ değil. Ama, farzedin ki bu zıpkın kritik bir damara veya ne bileyim, hava kesesine vs. kontrol eden bir bölgeye geldi. Bu durumda zıpkının böyle bir balığı öldürmesi gayet imkan dahilinde olur.

Ama, o incecik zıpkın, bu balığın derisini delebilir mi? Beyne ulaşabilir mi? Bunlar ayrı sorulardır.

Tahminim bu balık başka bir şekilde ölmüş. Veya ölmek üzereyken filan zıpkıncının önüne çıkmış. Çünkü, ne olursa olsun bu hayvan bir zıpkından kurtulma hamlesi yapmış olmalı. O kürdan kadarcık şeyden kurtarırdı kendini.

Olmaz, olmaz diyemem ama, bu bana da pek makul gelmiyor..

19. TheProdigy

TheProdigy Şems

Favori Kamış:
    Olta ve Zıpkın
    Favori Makine:
    Shimano Exage 6000FB
    Ozaman şöyle birşey gösteriim.Bunda komikresim yazmıyor:) 276kg :)

20. atesh

atesh

Favori Kamış:
    Olta bazen zıpkın
    En İyi Avı:
    ?

bu var bide