!!!!İzmir Hadi Balığaa!!!!

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında Bigfish tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İzmirli ve Ege bölgesinde ki bütün arkadaşlarımız ve abilerimiz artık güzel kapsamlı bir av yapmaya nedersiniz tarih ve yer fikirlerinizi belirtirseniz cok iyi olur...İzmir balıktaa...

2. Evet ben varım, arkadaşlar.. gün, saat, dakiki, saniye, bildirin balık tutamamaktan burda kurudum.

3. simendifer

simendifer Sennur

Haydi İzmir balığaaaaaaaaaaa :D Toplanın artık, bir organizasyon yapın da biz de sizin için sevinelim arkadaşlar... Ümit'in sesini duyuuunnn :)

4. Yer ve Tarih

evet arkadaşlar gideceğimiz yeri ve tarihi belirleyelim. Bence İzmir içi bir yer olması ulaşımın kolaylığı açısından iyi olacaktır. Mevcut yerlere önerilerinizi bekliyoruz...

5. ahmet abicim bakalıms fikrin varmı yakın bir yer olarak sence ?

6. Neden olmasın ki; Sahilevleri, İnciraltı, Narlıdere veya Karşıyaka tarafı uygun olmaz mı sence

7. Karşıyaka için bir şey demiyorum ama Sahilevleri, İnciraltı, Narlıdere bu dönemde pek iş yapmaz benden söylemesi alırsak bir kaç mırmır ve bol miktarda ısparoz ;) , bence birazdaha uzaklaşalım.....izmir içi diyorsanız KARATAŞ diyorum ben ;) :D

8. Melih reis ben her yere gelebilirim. Ama diğer arkaşların ulaşımda sıkıntı çekmemesi açısından izmir içi dedim di. Ama Çeşme/Çiflikköy veya Seferihisar/Sığacık veya diğer yerler şuan en uygun alanlar olduğu görüşündeyim.

9. AHMET abi benim içinde problem yok cuma gecesinden tut pazara kadar ,(allah kaza bela ve banka bir h.sonu kıllığı yapmazsa tabi)...
    ÜMİT te banko bizimle, önemli olan diğer dostlar İİİZZZMMMİİİRRLLLİİİİLLLLEEEERRRR :D:D

10. Evet işte bu yaa... TÜM İZMİRLİLERİ BEKLİYORUZZZZZZZ......

11. simendifer

simendifer Sennur

Hadi, hadi, hadiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D İzmir'liler ses verin... Ben İstanbul'da heyecanlanıyorum siz organizasyon yapacaksınız diye, sizden ses yok... Hadi toplanınnnnn.... İstanbul'da olmayan çupraları yakalayın da bize bir foto ziyafeti çekin Allah rızası için arkadaşlar :p

12. eweett artık hareket zamanı.......:eek:

13. İZMİRDEN ses seda çıkmıyor :D:D:D , genede bekleyelim ve görelim ;)

14. reis bi çagrı yap HEY AHALİ UYANINDA BALIGA GİDELİMMM...:D

15. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    izmir evt yani istanbul'dan sonra sıra izmirde gorelim cupraları

16. simendifer

simendifer Sennur

Valla bu gidişle İzmir organizasyonuna da İstanbul'lular gidecek gibi geliyor :D Baksanıza sizin organizasyon konusuna da el attık :p İyi gaza geldik valla biz :p

İzmir balıkçıları burayaaaaaaaaaaaaaaaa :p Hadi organizasyon yapıyorsunuzzz :p

17. gidelim hadiiii:D

18. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    valla imkanınım olsa melih abiyle balıga gitmeyi cok isterim keske gidebilsem

19. :(:(:(:( ÇOK SAĞOLUN İSTANBULLU DOSTLARIM :(:(, ama işte bura İZMİR hep böyle yapıyorlar :(:(:(

20. neyse bi tarih belli olsun baklım davet ederlerse gideriz:D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.