!!!!İzmir Hadi Balığaa!!!!

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında Bigfish tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    sen eskisin 1999 da oradaydım rezil bir yerdi

2. Melih malumun ben şu an alaşehirdeyim. Burada müthiş yağmur var izmir nasıl. Hafta sonu planları suya düşmesin hava şartlarından ötürü

3. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    ümit sen dağlarda gezdin o zaman bizim gibi aptal asker değildin

4. evet ahmet abi biliyorum orayı cok terciğ etmiyorlar tekneden nasıl acaba ben yine bir görme taraftayım benimde uzun zamandan beri takp ettiğim bir zeytin eli var ama bir önceki seferimizde yolu bulamadık ve gidemedik ama cok iyi av yaptığını söylüyorlar.. yinede yeri öğrenmek lazım bir etüt etmek lazım .. değermi deymezmi diyee....

5. simendifer

simendifer Sennur

Yaa biz gidelim arkadaşlar, baksanıza bu İzmir'lilerden hayır yok :p Toplanalım birlikte gidelim :) Şehirlerarası organizasyon olsun bu da :D Ümit'in şehirlerarası organizasyonu :p Olur mu Ümitcan ? :p

6. Barış ZPT mi yoksa Karabaş mıydınız?

7. BARIŞ

BARIŞ BARIŞ

Favori Kamış:
    olta kışın tüfek
    En İyi Avı:
    turna 4.5kg --12kg yayın
    yok abi topçuyduk

8. Tamam arkadaşlar 1. İstanbul Balıkçı çıkartması gerçekleşmek üzere.

9. gezsek yine abim yaa sormaaa cok kötü idi ama bitti.. neyse : ) cilingirin seni bekliyor : )

ahmet abi burda hava kaartı iyice yağmur bulutları var ama gelip gecici gibi gözüküyor belki gece yağar :... bakalıms abi olmazsa biz bu hafta bir toplanıp etüt yaparız güzel yerleri .. düşünürüz ..

10. olur olur : ) seni bir daha burda görmek isteriz .... topla istanbulu al gel buraya ..

11. Giderseniz haberim olsun, seferihisarda bildiğim başka yerlerde var. Haberleşelim...Ben cuma gece 9-10 arası Alaşehirden İZMİR'e geleceğim.Nasipse 2 saat sonra İZMİR'deyim. İzmirde görüşürüz.

12. olur abi görüşürüz .. sizi iyi akşamlar zeytineli hakkında bilgi toplayayım bende biraz ...hepinize iyi akşamlarr

13. Evet geç oldu.... Herkese ii geceler

14. simendifer

simendifer Sennur

İzmir'li arkadaşlar, hani kimse yok mu yahu organizasyona katılacak ? :p Konuyu görün diye yazı yazıyorum valla :p Yazın hadi birşeyler, gidin şu organizasyona artık... Yaz geldi sizden tık yok hadi hadi hadiiiiiii :D

15. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Heeeeyyyyy!.. Uyuma İzmir!..Hadi hareket zamanı.Böyle bir fırsatı kaçırmayın.Dostluklar arkadaşlıklar veeeeee nefis balıklar sizi bekliyor.İyi değerlendirmenizi tavsiye ederim.

16. sailor499

sailor499

Favori Kamış:
    Olta,Zıpkın,Baragat
    En İyi Avı:
    14.2 kg lık Kılıç (hiç gelmeyecek sandım)
    mükemmel...

Arkadaşlar valla konuyu görünce acaip sevindim.En az Sennur ve Sevil arkadaşlar kadar heyecanlandım. :p Ben İzmir Seferihisar'da oturuyorum. Buraya ulaşım çok kolay. 05.07.2006 tarihi itibariyle seferihisar-üçkuyular(fahrettin altay) eshot seferleri başlayacakmış.(bu arada memleketimize hayırılı uğurlu olsun.) ayrıca üçkuyular minibüs garından da seferihisar arabalarına binebilirsiniz.burada avlak olarak çok güzel yerler var.verimide var.yer olarak burayı düşünürseniz her türlü yardımı organizasyonu yapmak için elimden geleni yaparım.yem işi(malum izmirden buraya yem getirmek zor olur),olursa tekne ayarlarım,vs vs...ister karadan ister tekneden avlanabiliriz.sadece yer(tekne yada kara) ve tarih,kişi sayısı belirleyelim.balık avının yanı sıra isterseniz güzel bi piknik olayıda yapabiliriz.herkese sevgiler saygılar.

17. zıpkın

zıpkın

Favori Kamış:
    SEACSUB X FIRE & APNEA(Hold your breath)
    En İyi Avı:
    Dostluk
    Bi dakika şşşt noluyo yaa.Napıyoz dalıyozmu.Kim kim gidiyoz melih abide dalcak mı.Ümit sen dalıyonmu abi.Ama sen dalma deniz taşar.Sonra simendifer eliyle balık toplayıp.Balık tuttum diye havaya girer.Ümit şaka yaptım kızmıyosun demi.Bak senin abinde bizi makara muhhabetinde makaraya aldı bişey demedik :D . Şaka bi tarafa tarih ve yer uygun olduğu takdirde benim için uygundur.

18. sailor499

sailor499

Favori Kamış:
    Olta,Zıpkın,Baragat
    En İyi Avı:
    14.2 kg lık Kılıç (hiç gelmeyecek sandım)
    bu gece meraktan uyku tutmaz şimdi beni...

19. selam ömer
    sınav nezamandı senin gelebilecekmisin

20. Ömer, seferihisarda ümitin bulamadığı bir avlak varmış onada çok met etmişler "ZEYTİNELİ" bu bölgeyi bilirmisin, nasıl bir yer işyaparmı...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.