İzmir Organizasyonundan Canlı Yayın (Tarihte Bir İlk)

Konu, 'Fotoğraflar' kısmında levent_izmir tarafından paylaşıldı.

1. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Gerçekten güzel bir organizasyon oldu. Sizlerle yüzyüze olmak çok güzeldi. E artık büyük bir balık avı organizasyonu yapmanın zamanı geldi.

2. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    umarim tum organizasyonlarda herkes bizim bu aksam yasadigimizi yasama sansini yakalar.

siz bir de onumuzdeki haftayi gorun:):):)

3. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Büyüklerim ve arkadaşlarım...
    Hepinize teşekkür ediyorum,çok güzel bir şeyi başardığımızı düşünüyorum.
    Çok başarılı,çok sıcak,çok faydalı bir tanışma organizasyonu oldu bu!
    İnsan doğru işler yaptığını farkedince mutlu oluyor,
    Bu güzelliğin bozulmaması dileğiyle,tekrar tekrar teşekkürler...

4. Onurrrr,seninde ağzında bakla ıslanmıyo heeeee:D

Süper bir ortamda nefis bir sohbet gelişti,herkes birbirini tanıma fırsatı buldu.
    Herşey için çok teşekkürederim

5. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Arkadaşlar, inanılmza zevkli bir akşam geçirdim. Listede ismi olan her arkadaş katıldı toplantımıza. Acılı gününde olan Güven arkadaşım bile gelmemezlik etmedi. Ancak iş saatleri uygun olmayan Mustafa Çelen ve hasta olan Seyhan kardeşlerimiz mecburen katılamadılar bize ama telefon ile arayıp selam göndermeyi de unutmadılar. Birahas Ahmet'in taa Alaşehir'den aradığında sesindeki aramızda olma özlemini hissetmemek mümkün değildi.
    İlk gelen Akın oldu. Saat 17.30 du daha. Neden bu kadar erken geldiğini sorunca:
    -Abi..dedi.. Biz Karşıyaka'lıyız. Ev sahibi sayılırız bu durumda.. Gelenleri karşılayalım diye geldim..
    Daha ne denir ki.. Arkasından birer beşer sökün etti arkadaşlar.. Sanki herkes 40 yıllık dost.. Nasıl bir kaynaşma, nasıl bir sohbet.. Sormayın.. Mehmet Pekmezci neden "apartman balıkçısı" olduğunu anlattı, yatırdı bizi yerlere..:):) Ana konu tabiki yine balık idi.. Neden yok, nerede var, Abi O kaçan neydi, Pazara ne yapıyorsun, v.s ...
    Sonra herkes sıra ile söz alıp kısaca kendini tanıttı.. Arkadaşlarımızı daha iyi tanımış olduk görmeden öte..
    Sonra arayı soğutmadan bu organizasyonu tekrar ama bu defa balık avını da içine alacak şekilde yapma hazırlığına daha oracıkta başladık. Müjdeyi ben vereyim, haftaya pazara büyük bir tekne ile inşallah..:):)
    Levent'in üşenmeden evine gidip lap top unu getirmesi ve canlı yayına başlaması bizim için de gecenin sürprizi oldu..
    Vallahi şu İzmir'in Balikavi.Net çileri harika ...
    Katılan ve katılamamasına rağmen gönlü bizlerle olan tüm arkadaşlarıma binlerce teşekkür..:)
    ( Bendeki resimleri daha sonra koyacağım.)

6. Komutanım seni seviyoruz,

Çok güzel bir başkanlık yaptın ,herşey mükemmeldi sağolasın varolasın

7. lojistik45

lojistik45

Favori Kamış:
    Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
    En İyi Avı:
    Sinarit, Levrek,Çipura
    Merak etmeyin balıkçı dostlarım,manisa'dayım ve evdeyim.Bu akşam sizlerle tanışmak beni gerçekten çok memnun etti. Başta cihangir Abi olmak üzere hepinize teşekkür ederim. Çok güzel bir akşamdı,tekrar görüşmek üzere hepinize iyi akşamlar diliyor ve rasgelsin diyorum.:)

8. Albatros1

Albatros1

Favori Kamış:
    Olta,Zıpkın
    En İyi Avı:
    Papagan 2.5 Kg
    İzmir Team Merhabalar,
    08.12.2006 Cuma akşamı organize edilen tanışma etklinliğine emeği geçen Cihangir beye teşekkür etmek istiyorum o ana kadar birbirimizi sanal alemdem tanıyorduk ama şimdi güzel bir ortamda şahsen tanışma imkanımız oldu.Sizlerle tanımış olmaktan büyük mutluluk duydum bu dostluğumuzu ilerliyen zamandada daha başka organizasyonlarla pekiştirmeyi ihmal etmiyelim.Esen kalın..

Son düzenleme: 9 Aralık 2006
  9. Sayın Ağabeyim....
    İmza attınız. Bir büyük olarak bizleri bir araya getirdiniz.
    Allah sizden razı olsun.
    Tuttuğunuz balık çipura olsun
    Katılan tüm kardeşlerime, ağabeylerime sonsuz teşekkürler..
    İyiki varsınız
    Sizlerei selam ve sevgi ile takdir ediyorum...
    Hepiniz sağlıcakla kalın...

İzmirin dağlarında çiçekler açar....
    Altın mücevher(Cihangir üstad) gibi dostluklar saçar....
    .......

10. Böyle bir organizasyona katılmanın gururunu yaşatan İzmir"li dostlarıma teşekkür ederim..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Aralık 2006
  11. Sayın Özdemir...
    Öncelikle yazdıklarınız benim biraz acayibime gitti.
    Şöyleki.......
    Balık tutmak veya yeni kardeşlerle tanışmak için illa bayan kardeşlerimizin yada eşlerimizin mi olması gerekli.....
    Şimdi şöyle konuları gözden geçirmek gerekirse,
    İstanbul için yapılan organizede değerli büyüklerimizden Reis Babamız eşi ile Sennur ve ablası Sevil Hanım ve hatta diğer kardeşlerim aileleri ile katılmışlar birlikteliğine imza atıp yeni bir dostluğa yeni bir kardeşliğine yelken açmışlar...
    İzmir için yapılan tanışma organizesinde bir bayan kardeşimizin veya ablamızın olması neden gerekli...Ben buna bir anlam veremedim..:mad:
    Bizler burda aileyiz
    Bizler burda dostuz kardeşiz
    İçimizden kardeşlik dostluk ve balık tutkusu harici bir sevgi geçmez iken sizin bu yaklaşımız beni açıkça yürekten yaraladı.
    Balık tutamak illa erkek işi değildir...
    Ama o balığı tutmam için ailecek yapılacak birliktelik, yarınlar için bir adımdır......

12. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Ahmet'cim sana ve diğer teşekkür eden arkadaşlarıma iltifatlarınız ve nezaketinizden ötürü asıl ben müteşekkirim. Gerçekte fazla birşey yapmış sayılmam. Bunun abartılmasına bence hiç gerek yok..

Benim makinede olan bir iki resmi konuya ilave edeyim.

Naklen yayından bir estantane:
    Soldan sağa arka planda Bulsep ve Levent İzmir, önde Granyoz, Delta35 ve Bigfish

Ayakta Bmutlu, oturanlar soldan sağa:Wolverin, Akın74, MehmetPekmezci

Solbaştan sağa: Sentha, Okan Soybayraktar, Emre, Lojistik45, Lustral, Iskarmoz, Ömer65

13. Böyle güzel bir akşamda böyle güzel düşünceler içinde olan güzel insanların bir arada olduğu bir organizasyonun katılım zevki bir başka ..

Birlikte oladuğumuz ve olmak isteyip te gelemiyecen dostlarıma abilerime teşekkür ederim ..

Cihan abimin ıldır sonrası arayı uzatmadan öneride bulunup böyle bir girişimde mekan ve şartları oluşturmasındaki gayretlerinden dolayı teşekkür ederim ..

Var olduğumuzu bilmek güzel ve eğlenceli idi..

14. sentha

sentha

Favori Kamış:
    el oltası zıpkın
    En İyi Avı:
    henuz tutulmamis olandir
    su bayan katilimi konusu uzerine,

forumda izmirden uye hanimlar var mi bilemiyorum. varsa katilmalarini bekleyebilirdik ama benim animsadigim pek izmirli bayan katilimci yok aramizda. ustelik bir izmir gelenegidir, kadinlarin erkeklerle ayni sosyal ortamlari rahatca paylasabilmeleri... acikcasi soyleyebilirim ki, bir hanimin katilmasinda hicbir sakinca olmayacak kadar nezih bir topluluk izmir takimi, aklinda soru isareti olan varsa...esimle rahat rahat hatta gururla yer alacagim bir topluluk. bu aksam niye esim aramizda degildi, onun cevabi asagida.

kadindan balikci olmaz mi? olur. alasi olur. 2 hafta once verdigim foca raporunda bahsettigim ve bu aksam sohbet sirasinda tekrarladigim uzere, esim ve bir bayan arkadasimiz da bizimle birlikteydi o avda. esimle defalarca ava cikmisligimiz vardi. diger arkadasimiz ise o gun ilk kez eline olta almisti. aramizda oltasini suya ilk indiren o oldugu gibi, hemen ardindan ilk baligi, hem de hatiri sayilir irilikte bir mercani ceken de o olmustu. benim esim ise bir kalamar canavari. inaniyorum ki dipte kalamar varsa, ama kimse alamiyorsa bile muhakkak o alir. pazar gunu bu iki hanim gene bizimle foca'da teknede olacaklar. performanslarini pazartesi okursunuz:)

esim bu aksam da aramizda olmaya niyetlendi once. zaten eslerin de gelmesinde bir sakinca olmayacagini konusmustuk onceden. zaten sadece es olarak degil, bence direkt "balikci" kontenjanindan aramizda olacakti. ama sagolsun, dusuncelidir, bunun benim "alanim" olmasinin ve bu alanin birazcik disinda durmasinin beni daha mutlu edecegini dusundu sanirim. eve girer girmez ilk soyledigim seyler "superdi, haftaya da av organizasyonu var" olunca onun da cevabi "ben deeeee" seklindeydi. tam bilgisayari acip listeye hanimi da eklemesi icin cihangir komutanima mesaj atacakken haftaya cumartesi ve pazar sempozyumu oldugunu hatirladi. yani maalesef o katilamayacak. darisi baska organizasyonlara.

kimse "izmirli bayanlar niye yok" gibi dokundurmalarda bulunmasin. varlar, olacaklar, hayatin bircok alanini paylasmayi normal saydigimiz ve bundan keyif aldigimiz gibi bu alanda da bizle beraber olacaklar, eminim.

15. MGB

MGB GOKHAN

Favori Kamış:
    Kamış olta, yapay yemler, sırtıyı pek severim :) ...
    En İyi Avı:
    Umarım yakında İRİ bir LEVREK :)
    Tüm İzmirli arkadaşları can-ı gönülden kutlarım.
    Bu ne kadar güzel bir tanışma toplantısı....

16. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    hepinizi kutluyorum. daha büyük toplantılarda ve bir çok kereler daha biraraya gelmenizi dilerim

17. AKIN74

AKIN74

Tam anlamıyla mükemmel bir akşam oldu, ilk buluşma anından itibaren enerji dolu muhabbetler tüm akşam birbirimizden ayrılıncaya kadar sürdü...;)

Buradan Cihangir abiye bu organizasyonun oluşmasında öncülük yaptığı için ve geceye katılıp bu güzel paylaşımlarda bulunan tüm abi ve kardeşlerime ayrıca teşekkür ediyorum...:)

Bazılarımız birbirini tanıyor, bazılarımız ise hiç birimizi tanımıyordu...Fakat sanal olandan çıkıp, nicklerimizin yerini aldığı gerçek bireyler olarak birlikte aynı ortamı paylaşmak çok çok güzeldi...

Hepinize Teşekkürler...:)

Teşekkürler Tüm Balıkavı.net Ailesi....:)

18. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Valla katılşan kerkese gönülden teşekkür ediyorum.
    Sitemiz günden güne Türkiye çapında geniş gruplar oluşturmaya başladı. Belki şimdilik hayal ama ileride büyük bir organizasyon yapıp bu grupları bir araya getirmek gerekebilir.

19. levent_izmir

levent_izmir levent

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3 kg ortaya karışık
    yaw o kadar ısrar etik
    o çipuraları nasıl çektiğinin tiyosunu vermedin
    bikaç tanede biz tutsak fenamı olurdu :D

20. ahmet38

ahmet38

Favori Kamış:
    kamış olta
    slm

izmir team yeni toplanıyor heralde.çünkü balık organizasyonundan çok davet toplantısına benziyor.ne deniz ne olta nede balık var.yoksa tutulan balıklar midedemi.güzel bir organizasyon olmuş ama yinede av resimlerini görmek isterdim.