İZMİR ORGANİZE İŞLER 15-16 temmuz 2006

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında MELİH_REİS tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bizim le olan bütün arkadaşlaramıza teşekkkür ederim

2. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Artık organizatör oldunuz bakıyorum. :D Mangallar, balıklar, tekneler... Süper valla... Tabi deniz ayağınızın altında avlanırsınız:) (Birgün benim nazarım değecek size ama bakalım ne zaman:p Ankaraya tayinleriniz çıkarmış falan:D)

Gerçekten keyifli ve sağlam bir takım olmuşsunuz. Tebrikler. Melih reis ayağına üzüldüm. Bana hiç denk gelmedi ama deniz kestanesi uzun zaman kıvrandırırmış:( Geçmiş olsun..

3. Volkan_06

Volkan_06

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Aynalı Sazan, 12 Kg.
    Arkadaşlar harikasınız, Organize işler ekibi bayağı iyi çalışmış... Süper bir iş çıkarmışsınız... Sizleri ayrı ayrı tebrik ederim. Ne diyelim darısı bizim başımıza artık. Ankara'da bu organize işler biraz zor ama, bir gün olur inşallah...

4. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Buna benzer organizasyonlara katılmış biri olarak aslında organizasyonun belli başına bir beceri gerektirdiğini iyi bilirim. Çok farklı ve belkide daha önce hiç karşılaşmamış insanların bir araya gelmesi kadar zor bir şey yok. Hele internetten tanıştığın biriyle gecenin bir yarısı ıssız bir yerde beraber olmak pek çok insana akıl karı gelmeyebilir. Fakat bu balık avı, tutkusu öyle birşey ki karşılaştığında sanki kırkyıllık dostunmuş gibi kucaklaşmaşlar konuşmalar yapıyorsun. Bunu tek açıklaması ise tutku olabilir. Balık avcılığı tutkusu. Çok güzel bir organizasyon olmuş harika kareler var. Umarım bu tür organizasyonlarınız devam eder.

5. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Bu sitede organizasyonlar katlanarak çoğalıyor. Sitenin en güzel tarafı bu. Bu güne dek pek çok organizasyon yapıldı. Ankara hariç:D Artarak devam edeceğine de kalben inancım sağlam.

6. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Kardeşim Melih ve diğer arkadaşları canı gönülden tebrik ederim ne hoş bir manzara ne hoş bir ortam düşünsenize hiç biarbirini tanımayan ayrı şehirlerden insanlar ortak bir paydada buluşarak dostluk kurup bu güzel paylaşımlarda bulunuyor.
    ALLAH tüm üyelerimizin böyle dostluklarını her daim mutlu ve hoş kılsın
    Melih ve Hamdi kardeşimede geçmiş olsun ve acil şifa dilerim.
    Saygılarımla

7. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    teşekkürler

Gerçekten çok keyifli bir gündü.Öncelikle organizasyonu yapan melih reis,teeee kalkıp İstanbullardan gelen hamdi abi,ahmet abi ve aramızda olan diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim herşey süperdi valla.En kısa zamanda tekrar bi organizasyon yapalım,bu arada ay sonu göçekteyim ayıptır sölemesi resimleri bekleyin :)

8. alex

alex

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    3 Kg sazan
    çok güzel bir gün geçirmişiniz. organizasyonu yapan ve katılanları kutlarım.

9. Bu ailenin bir ferdi olmaktan büyük gurur duyorum, gelen gelmeyen olan omayan bütün dostlarıma burdan sevgilerimi sunarım :) , esasında çok anltılacak şey var ama arkadaşlar yanaşmıyor herhalde :D:DHADİ HADİ anlatın arkadaşlar...
    ben birini anlatayım çok eğlendim çünkü..

İlk av yerimideydik atık rüzgar sebebi ile kıyıdan avlanmaya karar verdik HAMDİ ve BEN habire olta sallıyoruz habire değişik yem kullanıyoruz sülünez, mamun,yengeç ne varsa amaç millet gelene kadar 3-5 bişey tutalım diyoruz bu arada :D bi AHMET ABİ ARIYOR (neyaptınız varmı bişey) bi ÜMİT arıyor (neyaptınız varmı bişey) bi BERHAN arıyor :D herkez merakta ve heyecanda tabi ; , sonra ERAY aradı geliyoruz diye yol tarif ediyorum ama gülmekten öleceğiz (bacanak ) diyor, (bu yol bitmiyor ...ipek yoluna döndü bu yol :D) neyseki geldiler ardından HASAN yol tarif ediyorum onada ama o biraz geceye kaldı tabi gece karanlık dışarıda ışık namına hiç bir şeyyok arıyor beni (abi neresi burası :D ), (cegenem kuşağına mı geldik ,yol bitmiyor),gül gül öldük HAMDİYLE :D , bu yanlızca bir kısmıydı tabi :D..

10. zıpkın

zıpkın

Favori Kamış:
    SEACSUB X FIRE & APNEA(Hold your breath)
    En İyi Avı:
    Dostluk
    Abi gece karanlık toprak bi yol tek bir lamba yanmıyo.Biri çıksa beni kesip doğrasa kimsenin ruhu duymaz.Yanlız başıma karanlığın içinde saatte 20 km hızla gidiyorum yol bozuk. Arada bi tilki falan geçiyo önümden. Bütün leş yiyiciler etrafta.Açtım teybin sesini sonuna kadar (Pakito- Living on radio çalıyo) göya korkumuzu bastırcaz.(Ulu Rabbim beni affetsin) Hani tanrının terk ettiği yer derler yaa aynen öyle. İpek yoluymuş ne ipeği yaa. Ölüm yolu gibi namerdim.Korku tünelinden geçtim sanki git git bitmiyo. Tanrının terk ettiği yerde balık napsın abi.Töbe töbe. :)

11. darkdream1977

darkdream1977

Favori Kamış:
    mantarlı - makinalı takım
    En İyi Avı:
    yayın 8 kg ( elle :) )
    Balık bahane ,ortam şahane...

12. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Gerçek organizasyon budur:)Herkesi ayrı ayrı kutlarım!Yolculuk,ortak zevkler,korku,macera,gerilim, dostluk birazda balık daha ne olsun ki?Darısı bizlerin başına!

Son düzenleme: 18 Temmuz 2006
  13. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Çok güzel bir organizasyon olmuş. Kalabalık, muhabbet harika olmuş. İzmirde böyle gruplar olması çok güzel.

14. hasan abi : ) kurtlar çakallar : ) muzik son ses : ) flim senaryosu gibi : )

15. Sen birde telefondaki sesini duyacaktın öldüm gülmekten ...ALEMSİN HASAN

16. selam arkadaşlar ben hala izmirde oldugum için arada bir nete girip bakıyorum birkaç resimde bende fakat yükleyecek aparat yok yanımda gelince hemen atarım resimleri .. gerçekten güzel günler geçirdik hiç uyumadan harikaydı umarım birgünde istanbulda toplanırız izmir ekibiyle burdan tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim :) bu arada çok güzel macera oldu çok eylendik anlatmayla olmaz yaşamak lazım:D

17. Bir ilgiçlikte benden

Gecenin ilk (tüm grup bir arada olduğunda) balığını Hamdi aldı. Bizler etrafına doluştuk çek çek diye gaz veriyoruz. Fakat Hamdican Çipura beklerken karşısında mığrı (yılan balığını) görünce boş gözlerle sağına soluna bakıp bana; " bune böyle " demesi çok hoştu. Hamdi'nin ilk Mığrı macerasıda bu şekilde gerçekleşmişti.

18. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    organizasyon süpermiş valla kaçırdık neyse hepinizi tebrik ederim inşallah beraberce daha nice organizasyonlara diliyelim saygılar

19. abi ne bileyim yüze yüze bir garip bişey geliyo one yaa dedim mıgrı dediler bizim orda yok öyle şeyler:D

20. Burada gece bizleri mangal ziyafeti sunan; Hasan(zıpkın), Onur ve Mustafa(junior fish)' a çok teşekkürler...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.