(((: izmir organize işler 2 :)))

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında hamdi tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. selam arkadaşlar sonunda istanbula gelebildim baktımki izmir oganize işler tutmuş 2incisi çekeyim dedim:D resimlerin bir kısmı bende idi onları ekliyorum burdan tekrar izmirdeki arkadaşlara teşekkür ediyorum en kısa zamanda onları istanbula bekliyorum :)

bu kaptan şöför gökay havaalanından yola çıktık....

melih reis yolda makinayla antıramanlara başlamış bile..:D

burasıda alaçatıya giderken yelken okulu..

buralarda mersinli koyuna giderken zıpkın(hasanın)deyimiyle ölüm yolu:D biz buraları gündüz geçtik sizbirde gecesini düşünün in cin top oynuyor 7 km:eek:

2. Bitmedi

buda tuttugumuz mıgrı balıklarından sadece biri gece boyunca bunlardan bayagı tuttuk tabi tutan melih bunu iyneden çıkarırmısın diyodu:D

gece geldiğimiz ikinci meramızda sıralanmış halimiz...:)

mustafa(ümitin kardeşi) abisini beslerken :D çok yardımcı oldu bize sagol mustafa:)

bu resimlerde de acıkmışız yemek faslı başladı saat gece 3-4 arası :D

3. daha var....

ahmet abinin baglamayı eray(melihreisin bacanagı)aldı eline bize birkaç parça çaldı...

ve ümit(bigfish) mırmır çekti uykusu olanların gözleri açıldı tabi:D

ahmet abininde mırmırla pozunu aldım tabiki:)

gündüz olunca bende nacizane kırlangıç çektim :)

tabi bu kırlangıcı ümit kardeşime hediye ettim ve yanıma çagırıp resim çekildik..:)

4. the end

sonra av bitip dagılınca sagolsunlar ümit,ahmetabi,hasan beni çeşme ılıcada bu pansiyona bıraktılar..

burasıda çeşme ılıcadan yat turuna çıktım eşşek adasına harbiden eşşek varmış:D

sonra salı günü akşam ümit melih ve zafer (benim lise arkadaşım) kordonda buluştuk muhabbet ettik mevzu derin mevzu tabi..:D

ümitle barış imzaladık sagolsun kardeşim....:)

ve the end kordondan bir gün batımıyla sona erdi maceramız HEPİNİZE ÇOK TEŞKKÜRLER....

......DOSTLUKLARIN VE ARKADAŞLIKLARIN BAŞLADIGI YER BALIKAVI.NET......

5. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    Shimano ultegra 4500-5500
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek
    arkadaş her şey güzelde.... eksik olan bişeyler var sanki ama ne ?
    :) :) pardon balıkları sonradan gördüm .. eksik giderildi gibi. sizi kıskanmamak mümkün değil. çok hoş görüntüler. allah muhabbetinizi arttırsın.

Son düzenleme: 20 Temmuz 2006
  6. muratuysal

muratuysal

Favori Kamış:
    olta (zıpkını sevemedim)
    En İyi Avı:
    yayın 12 kg.
    valla hamdi abi sizi kıskanmamak elde değil muhteşem olmuş inşallah bi gün bende sizlere katılma şerefine erişeceğim saygılarımla:D

7. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    LINEAEFFE OYSTER CAST KAMIŞ 3.90
    Favori Makine:
    OKUMA TRAVERTINE TR55 MAKİNE
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Arkadaşlar süpersiniz ya ne güzel bir ortam harika :D :D
    Hele o Melih kardeşim elinde kamera kırk yıllık haber muhabiri gibi gerçi kardeşime yakışmış o bicim karizma yani :D :D
    Birde o tavla ile saz muhabbeti ne ararsan var dostluk muhabbet balık avı insan daha ne ister valla.
    Birde o resimde kardeşlerimin afiyetle yediği ekmek arasını en kıral lokantadaki yemeğe değişmem
    Harikasınız tekrar bu güzel ortamı bizlerle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkürler
    Dostlunuğuz ve dostluğumuz daim olur inşaallah sağlıcakla kalın

8. Matchbox

Matchbox

Ortam harika, organizasyon süper....:)

9. abi o kamera değil olta motoru antraman:D

10. reis foto roman yaptım:D

11. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Valla kardeş o kadar güzel bir organizasyon olmuş ki ben bile bura heyecanlanarak kamera gibi gördüm :D :D :D
    Eh birazda yaşlanıyoruz herhalde ne yapalım artık gözler iyi görmüyor
    Önemli değil her ne olursa olsun ister olta motoru ister kamera kardeşim karizma çıkmış yani :D :D

12. Sevgili Kardeşim ellerin dert görmesin, SÜPER olmuş valla... Şimdi senden ricam bunları Erdem'e verde bir klipte bizim için hazırlasın, taaa İstanbul'lardan kalkıp bizi yanlız bırakmadığın için sana tekrar teşekkürler arkadaşım.

13. abi asıl ben sizlere teşekkür ederim herşey çok güzeldi

14. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Çok güzel:) .
    Arkadaşlar siz Zeytineli yoluna kötü mü diyorsunuz. Bir gün de kokara götüreyim ben sizi. Bozuk yol neymiş bir görün:D :cool: O yolun yarısı asfalt. Ama siz daha önceki hallerini bir görmeliydiniz. Şansınıza arkadaşımız garanyoz daha iki hafta önce epey fazla miktarda lidaki yakalamıştı ordan. Kısmet işte.:)

15. abi bir fotodaq resmen maskem düşmüş : ) bende şeytan olduğumu gizlemeye calışıyorum : ) neyse: )):):):D:D:D:D
    organizasyon çok iyidi güzel fotolar çıkmış benim mırmırımda sevgili yeğenim korayın midesinde artık : ) afiyet bal şeker olsun : )

16. seni deşifre ettim kardeş kusura bakma...:D

17. ben fotoları beğendim cok güzel çıkmışlar gelen ve bize deestek olan ve bizimle bu güzelliği paylaşan bütün arkdaşlarımıza teşekkür ederim ..

18. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Hamdi bu senaryo ve görüntülerle yakında yeşilçamdan teklif bile alırsın.Müthiş olmuş organizasyon.Sanki oradaymışımgibi mutlu oldum.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.Dostluk ,sevgi çok güzel duygular:)

19. Yakamoz

Yakamoz MUSTAFA

Favori Kamış:
    Favori Makine:
    En İyi Avı:
    DOSTLARIM
    Hamdi kardeş senin sayende önemli bir şeyin farkına vardım artık gözlük kullanmamın zamanı geldi sanırım :D :D :D

20. hepinize teşekkürler resimlerin güzelliyi değil ortamın güzeliği onlar...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.