Izmir Tatli Su Avcilari

Konu, 'Tatlısudaki Canlılar' kısmında gürkan1977 tarafından paylaşıldı.

1. gürkan1977

gürkan1977

Favori Kamış:
    olta zıpkın
    En İyi Avı:
    10 kilo üzeri mıgrı
    selamlar,izmir çevresinde alabalık avı yapılan bir yer varmı acaba.bildiğiniz yerleri paylaşırsanız çok sevinirim.seferihisarda barajda sazan tutmak dışında hiç tatlı su deneyimim yok ve biraz özeniyorum açıkçası.yaban tv de falan alabalık turna avı filmleri izleyince balık avı tutkunu olarak tatlı su avına da ufaktan gireyim diyorum.sezonu yasaksa ben avına gidecek değilim.ama sadece yer bileyim birkaç:)

2. yazdığın mesajlarını takip ediyormusun..:)

3. mufi

mufi Muvaffak İŞMEN

Favori Kamış:
    kıyı balıkçılıgı standart malzeme oltakamışı ve makine
    Favori Makine:
    Daiwa GS 9
    En İyi Avı:
    her av iyidir yeterki usule uygun olsun
    Gürkan alabalık duyumun Kemalpaşa yolunda (oraları bilmem .gitmedimde) ören diye bir bölgeninyakınında (yol üstündki dereden alabalık tutarlarmış..
    bende başkasının söylemini aktarıyorum. araştırmanın devamını sen götür..:) ..

4. mehmetozbodur

mehmetozbodur mehmet

Favori Kamış:
    olta, bot
    En İyi Avı:
    700gr çupra. 1 kg levrek
    bende kemalpaşanın oralarda üst taraflarda alabalık oluyormuş diye duydum. ama şu aralar yasaktır diye tahmin ediyorum.

5. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Ayn konuyu ben de düşünüyrum uzun zamandır.Tatlı su avcılığını çok merak ediyorum,seferhisar barajına da gitmedım ama bildiğim en iyi yer yakın çevrede ödemiş-gölcük..

6. gece_kahvesi

gece_kahvesi selo

selam arkadaşlar ben kemalpaşa armutludanım...bildiğim bir yer var yiğitler deresi diye ..üst kısımlarında alabalık çiftlikleri var oradan kaçan balıklari avlama şansınız oluyor...gitmek isteyen arkadaşlar kemalpaşa-yiğitler köyü istikametinden gidebilir.hepinize rastgele

7. TuRKLoRD

TuRKLoRD Polat

Favori Makine:
    Banax sx 5000
    Menderes tarafında barajda tatlı su avcılığı yapılıyor diye duymuştum.Ve çıkan balıklarda kayda değermiş.

Bana uzak olduğundan gitmedim ama uzaktanda olsa avlağı gördüm.o tarafa yakın bir arkadaş varsa sana daha detaylı yardımcı olur....