izmir team ildir avi raporu

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında bmutlu tarafından paylaşıldı.

1. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    sevgili Ahmet Şenal,umit,cihangirabi,reha ve ben sabah 5 te migrosta biraraya gelerek ıldıir av macerasına start verdik, Güzelbahçede yapılan hafif bir kahvaltıdan sonra tekneciyle buluşuldu hava da gusel oldugu için dogru bizim her hafta mercan aldıgımız kerektereze gittik yaklasık 30 40 dk yol surmustur. Avlaga geldigimizde bekledigimiz gibi olmadı ben ve reha 2 mercan aldık sonra cihanig abi inanılmaz birsey yakaladı ama dipten kaldıramadık yaratıgı :) 150 300 atarlı sert kamıs bir ara gercekten kırılacak sandım sonucunda kopardı gitti...En son durak olan orkinosa gittik ;Ahmet kardeşim orada da sansızlıgını kıramadı :( orkinosta balık tek tuk vurdu yine cok vasattı ama en gusel kısmı beraberce geçirelen bir gun oldu, kendi acımdan ben cok gusel bir gun geçirdim tum katılan arkdaslara teşekur ederim

uzun zamandır yakaladıgım ve gordugum en buyuk istavritlerden birini cektim :)

2. Ortak Avlanma şansısını bulduğum Sevgili Cihangir abi Reha ve Ahmet Abime ve Herşeyi ile balık yakalatmak için uğraşan Mutlucana teşekkür ederim ..

Balık olmaya bilir;fazla Ama kendi acımdan güzel bir gündü. Nasip olasılığı ile başka zaman umarım daha iyilerini yakalamak dileğimle ..

Sevgiler saygılar ..

3. Tebrikler İzmir team.. az ama öz balıklar.. bu arada cihangir abi dahada gençleşmiş yaaa.. :)

4. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    Hoca Benim Mercan Resmi Nerede????

5. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Mutlu abicim ne güzel keyif yapmışsın öyle :)
    Ne yalan söyliyeyim,özendim:) Umarım balığa çıkmak birgün bana da nasip olur:D

6. reha

reha

Favori Kamış:
    DAM 160 ATP, MUSTAD 1522 NO:6,MUHABBET
    En İyi Avı:
    1.5 kg. levrek
    Yeni Kişilerle Tanişip Arkadaşliklar Kurmak Ve Bir şeyler Paylaşmak Gerçekten Güzel...
    Yaninda Semaverde çayda Olursa Deymeyin Keyfimize...

7. yalcinicli

yalcinicli

Yasli miydi ki Bulent? Dedim ya, bize tas cikarir. ;)

Eeee kardesim, kacan yine kamyon gibi bir balik var. Onu ne yapacagiz ya?:cool: Hasta ettiniz beni yahu... :(

Cihangir agabey, SAMM dyneema mi koptu? Yoksa kostekten mi gitti.
    Illa beni getirceksiniz oraya.
    Hos benim de ustume yoktur balik kacirmakta ya. Laf olsun iste.:p

8. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    Muhabbet şahane, balık bahane.
    Denizde geçirilen güzel vakitler gibisi var mı . :)

9. yüce35

yüce35

tbrikler mutlu abi siz yine iyi yakalamışsınız.bizde cumartesi günü oradaydık.direk orkinos çiftliğine bağlandık ama av çok verimsizdi.sonuç:3-4 parça karagöz 1 kaba lidaki ve bol sayıda ısparoz.ısparozların genelini suya geri gönderdik.ama herşeyden önemlisi yeni arkadaşlıklar edinmiş olmamızdı.saygılar....

10. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    gonul ne kahve ister ne kahvehane gonul muhabbet ister balık bahane :)

11. AKIN74

AKIN74

Mükemmel bir gün ve mükemmel bir organizasyon, daha da ne demeli ki, hepinizi tebrik ediyorum Arkadaşlar...:)

12. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Valla ne demeli blmiyorum. Yanınızda olmak isterdim desem yemeyeceksiniz. Neyse herşeye rağmen yine de güzel av olmuş desem yine inanmayacaksınız. Dostluk çok güzel bir araya gelmek başlı başına bir olay desem geç bunları anam babam diyeceksiniz. Ben bişey demiyorum. :D :D :D :D :D

Nail'le arabada giderken acaba ne yaptılar dedim. kesin bişey yoktur yoksa Mutlu beni arardı dedi.Akabinde ben aradım Mutlu'yu. Bişey olmadığını öğrendim. Ama ben size nedenini söyleyeyim. Akın yoktu yanınızda. İşte bu yüzden bişey yakalayamadınız.

Bizde bol miktarda mantar var Naille doyduk mantara.

Neyse başka zamana diyelim teselli bulalım. Arkadaşlarla ve Cihangir abi ile tanışmak için iyi bir fırsattı ama maalesef olmadı. Kendi adıma başka zamana diyeceğim artık:)

13. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Evet Reha'nın Mercan nerede?

14. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    malesef rehanın mercan resmi cok fazla beyaz birde balık gorunmuyor bu konuda rehadan ozur diliyorum :(

15. Salihreis

Salihreis Salih Günerergin

Favori Kamış:
    sadece olta
    Favori Makine:
    okuma salina SA-65
    En İyi Avı:
    kaçan balık :-)
    arkadaşlar tebrikler,
    yanılmıyorsam kusadası programı yapacaktınız....

yine de o güzelim havayı kaçırmamışsınız...:)

16. salih hocam sizde nasıl durum ses çıkmadı..??

17. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Evet Salih Abi
    Sizde durum nasıl? Bizi güzel av raporunuzla aydınlatırmısınız.

18. Öncelikle, Cihangir üstadaıma, Mutlucana, Reha kardeşime birlektelik ve güzel güne benimle ve Ümit ile imza atmamıza vesile olduklarından ötürü çok teşekkürler.
    Ümit'e aslında teşekkür etmemeliyim ama neyse...:D :D
    Neden herseferinde balığa gittiğimizde ilk balığı Ümit alır çözemedim gitti. Şerbetli olsa gerekli...:D :D
    Sonra birşey daha dikkatimi çekti ikide birde benim oltaya yan gözle bakıp nasibimi engelliyor ardından, ben nereye olta atıyorsam oda oraya olta atıyor..:D :D

Dün bir Karagöz 5-6 İzmirit, 1-2 Hanos ve 3-4 İsparozu zarzor tuttum. Zaten Hanos, İspraroz ve İzmaritler suya iade oldu Kala kala Birtek karagöze kaldım.
    Ama vefakar kardeşim Ümit yine bana kıyamadı ve Cihangir abimin verdiği karagözlere ilave kendi karagözlerini ve mercanı benimle paylaştı...Burdan Cihangir abime ve sevgili Ümit'e teşekkürler...

Artık bende bu gece bu karagözleri tekir eşliğinde gereken ilgiyi gösterip ailem ile paylaşacağım...:D :D

Ayrıca teknede semaver ile balık tutmakta gayet iyi oluyormuş bunuda deneyip o zevki yaşadım. Bundan sonra arabamın bagajından semaverimi eksit etmem

Sevgili Mutlucan, Afişin resmi nerde afişin......:D :D

19. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    tebrikler
    o nasıl istavrit öyle...

20. Yakalamışız çarşaf gibi denizi bırakırmıyız...:D :D :D