İZMİR TEAM mordoğan :)

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında MELİH_REİS tarafından paylaşıldı.

1. Merhaba arkadaşlar ; yarışma öncesi calışmalarımız devam ediyor ... BEN,ÜMİT VE SEYHANla yarış öncesi antraman yapıtık , MEHMET(henüz üyemiz değil ama olacaktır:) ) bize desteği ile c.tesi ve pazar süper bir hafta sonu geçirdik, günü fotoraflarla anlatmaya çalışacağım :)

c.tesi 16:00 gibi buluşulup malzeme almak için çarşıya gittik

mordoğana vardığımızda cadırlarımız kurup yemek işine giriştik (pardon SEYHAN girişti :D)

ve eğlence başladı (süper bir yemek yedik yediğim en güzel tavuktu :D

buda bizim deniz adamı :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Mart 2009
  2. ARTIK TEKNEDEYİZ VE KAPTANIMIZ BÜLENT,

sabah 70:00

MEHMET KARDEŞİM :)

ÜMİT ilk balığını çekiyor :D

İŞTE MERCAN

3. HASILAT BİZİM ELLERDE MERCANLAR KARAGÖZLER VE GOPEZLER, GERİYE ATTIĞPIMIZ BİR ÇOK HANOZ VE ISPAROZU SAYMIYORUZ :D:D

ARTIK DÖNÜŞ BAŞLIYOR ÜMİT DEMİR ALIYOR :D

TEKNENİN DÜMENİ BENDE :D:D

4. SEYHAN KARDEŞİMİN AVDIĞI ZEVK DURUŞUNDAN OKUNUYOR :)

Tatlı yorgunlukla veYANIKLARLA dönüş..

denizin içinde yarım adaya inşa edilmiş eve dikkat edin :) muhteşem güzeldi.

BU ORGANMİZASYONDAKİ BÜTÜN ARKADAŞLARIMA BNA BÖYLE BİR GÜZEL GÜN GEÇİRTTİKLERİ İÇİN BURDAN TEŞEKKÜR EDİYORUM :) AYRIVA BÜLENT KAPTANA BİZİ GÜZEL AV BÖLGELERİNE GÖTÜRDÜĞÜ İÇİN AYRİYETTEN TEŞEKKÜR EDERİM :9

5. carpangler

carpangler

Favori Kamış:
    olta
    Resimler harika,balıklar yine öyle... Çok güzel bir hafta sonu olduğu anlaşılıyor. İzmir team çalışıyor...Darısı başımıza:)

6. simendifer

simendifer Sennur

Heeeyyyttt beee :D İzmir team'e bakın :p Coşmuşlar, aşmışlar, koparmışlar olayı daha ne diyeyim :D Evet, artık Ar-Ge çalışmaları tamamlandığına göre, yarışmada hepinize başarılar arkadaşlar :p Tekneye binmeden önce hepinizi okuyup üfleyeceğim haberiniz olsun :) Orada tanımadığım bir arkadaş var, Mehmet sanırım, o da yarışmaya katılacak mı ? Iskarmoz35 ekipte değil mi hala? (Yine sordum bütün ahret sorularımı :D)

7. simendifer

simendifer Sennur

Melih abi bu arada senin Titanic olayı da iyiymiş :) De... sizin transatlantik biraz küçük sanki :p Kaybolmayasınız Pasifik'de :D

8. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    maşallah

en kötü avınız böyle olur inşallah abi çuvalla balık tutmuşsunuz nice güzel avlara sevgiler saygılar;)

9. MGB

MGB GOKHAN

Favori Kamış:
    Kamış olta, yapay yemler, sırtıyı pek severim :) ...
    En İyi Avı:
    Umarım yakında İRİ bir LEVREK :)
    Gercekten cok guzel bir haftasonu olmus... Balıklar da fena degil... Umarım senliklerde daha iyisi olur.... Umarım birinci olursunuz....
    Sevgiler, saygılar....

10. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    güzel bir haftasonu geçirmişsiniz, balıklarda harika ama şu sigaralı resimleri koymasaydınız daha iyi olurdu diye düşünüyorum, saygılar.
    yarışmada şans sizinle olsun, başarılar.

11. balikci

balikci

Abi şişenin dibine vurmuşsunuz maşallah :D

Ciğerlerinize yazık abi ya içmeyin okadar sigara, yarışmada bize lazımsınız :p

bütün arkadaşlara sevgiler.

12. Sigara konusunda bizi düşündüğünüz için teşekkürler mümkün mertebe içmemeye çalışacağız :), TEŞEKKÜRLER :)

13. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
    abi balıklarda guzelde benim aklım tavuklarda kaldı:D afiyet olsun yarısmada basarılar dilerim inşallah birinci olursunuz

14. cemliman

cemliman

Umarim Yarismada da performansiniz yuksek olur

Arkadaslar tebrikler
    Umarim haftasonu yapilacak tekne ile balik avlama yarismasinda da iyi bir
    performans gosterir ve dereceye girersiniz.
    Saygilarimla

15. UMİTKARACA

UMİTKARACA

herkese teşekkür ederiz.cok güzel bir aktivite oldu.. daha olayın endişesinden fotosunu cekemediğimiz cok güzel balıklarda vardı. günnün son demine geldiğimizde benim yakaldığım mercan dan başka resim yoktu reis ve diğer arkdaşlarımızın perfomansları beni cok mutlu etti..umarım haftaya güzel bir yarışma olur ..cem bey göstermiş olduğunuz ilgi ye sonsuz teşekkür ederiz saygılarımla

16. ebaşarıcı

ebaşarıcı

Favori Kamış:
    olta
    Ne kadar güzel balıklar.Tebrikler.Ben hafta sonu sadece bir mır mır alabildim.Sizlere yarışmada da başarılar dilerim.

17. Cadayl

Cadayl Aylin Özyurt

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lepistes..
    Arkadaşlar alemsiniz:) Öyle çok sevindimki sizin adınıza.. Balıklarda çuvalla hani;) tebrikler...

Yani şimdi siz diyrsunuz ki;

gerek güldük, gerek eğlendik..
    zaman zaman avlandık, zaman zaman yedik içtik..
    Kimi zaman kare kare fotoğraf çektik sevgili sitemiz, dostlarımız için..
    Tavukları mideye indirdik, üzerini alkol ile kapladık.
    Sonra güneşin altında mangaldaki tavuklar gibi kızardık;)
    Bir daha görüşünceye dek,
    Esen kalın...

18. UMİTKARACA

UMİTKARACA

öyle dedik sayılır ama bir daha görüşünceye derken haftayı kastettik : ) umarım bu haftada güzel fotolar cekiliriz ..[

19. İlk başta CEM BEYE bize göstermiş olduğu yakın ilğiden dolayı çok teşekkür ederiz, arkadaşlar gercektende balık avlmaya okadar daldıkki resimler ikinçi plana düştü yoksa ne KARAGÖZLER ne MERCANLAR cektik bilemezsiniz, öyleki diğer teknedikiler bizim peşimizden ayrılmadılar her halükarda teknemizin kıcına biri gelip yapıştı biz nereye onlar oraya biara 7-8 tekne aynı yerde demir attık ama ilk önce biz gidiyorduk balıkları topluyorduk ve diğer teknelr gelince balık yok oluyordu ne hikmetse :D, ve ne hikmetse allah nazardan saklasın bütün tekneler içinde en çok balığı biz yakaladık hatta onlar toplansa hep birlikte ancak bizim tuttuğumuz kadarını tutmuşlardır :D tabi BÜLENT KAPTANIN yer tecrübelerini boşa atmamak lazım :D

20. simendifer

simendifer Sennur

Bu bana biraz Bülent kaptanın işi gibi geldi zaten :D