Izmir'de Aileler Kaynaşiyor.....

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında beta izmir tarafından paylaşıldı.

1. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Az sonra mı ? Yoksa yarın mı ;) :eek:

2. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Çok sonra ablacım,bugün değil haberiniz ola :p

3. Size şunu belirteyim, süper bir gece oldu.hele hele fotoları gördüğünüzde hak vereceksiniz bize:) (gerçi 1200 tane filan foto var ,hangi birine bakacaksanız oda tartışılır:D )

4. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Ama ben hangisinin en fazla raytingi alacağını tahmin ediyorum :eek: :D

5. Benim isteği yaptırdınızmı bari:)

6. :D :D :D elimde bi foto var 5 bin ytl versende sakın yayınlama diye,yinede yayınlıycam:D (6 bin olursa belki düşünürüm:cool: :D )

7. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Tahmin edebiliyorum hangi fotoğraftan bahsettiğini :eek:
    Flaşlar ard arda patlamaya başladı zaten,hangibirinize vericez binlikleri bilmem ki :D

8. charcharias

charcharias

Favori Kamış:
    olta-zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 3 kg (zıpkınla)
    harika başladı harika bitti. bu geceyi hazırlayan hazırlanmasında yardımcı olan ve katılan tüm deniz severlere çok teşekkür ederiz. :D

9. Abi senin için kadehimizi kaldırıp poz verdiğimizi hatırlıyomda ,gecenin ilerleyen saatlerinde türkün çaldımı çalmadımı (sarhoştum) hatırlamıyom :eek: :D :D :D

10. Abi resmindede görmüştüm gülen yüzünü ,birde canlı canlı görmek çok güzeldi.Tüm gece boyunca gerek Senin,gerekse Yengemizin neşesi hiç eksik olmadı valla,harikasınız.Allah içinizdeki o kıpır kıpır neşeyi hiç eksiltmesin sizden;) :)

11. charcharias

charcharias

Favori Kamış:
    olta-zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 3 kg (zıpkınla)
    sizleri tanımak bizim için büyük bir onur ve keyifti. bu keyifi her türlü organizasyonda yaşamak ümidiyle.

12. Yok canım ne mahsuru olacak ödemesende olur:mad: :mad: :mad: hatta söz verdiğin halde gelmesende bi mahsuru olmaz ,rahat ol:mad: :mad: :mad:

13. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Engin arkadaşımızın,gelemeyişi için değilde,gelemiyeceğini haber vermeyişinin geçerli bir sebebi vardır sanırım ve umarım...:rolleyes:

14. passion

passion

Favori Kamış:
    olta
    öncelikle herkesten özür dileyerek başlayayım sözlerime...ben otomobil üzerine çalışıyorum...açil yol yardım hizmetide vermekteyim..ama geçen hafta dediğim gibi seyahatten döndüğümü ve yemeğe geleceğimi bildirmiştim...ama ne yazık ki ben eve gelirken yine yol işi çıktı ve yola gitmek zorunda kaldım...hiç bir arkadaşında bende telefonu olmadığından telefonlada olsa bildiremedim....tekrar herkesten özür dilerim...

15. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Keşke en baştan böyle bir durumla karşılaşabileceğin ihtimalini düşünüp tedbirini alsaydın,canımız sağolsun ama çok şey kaçırdın bilesin;)
    İşte bu gibi durumlarda zorda kalmamak için,organizasyonu düzenlemekte çaba sarfeden kişilerden biriyle iletişim kurabilmek için özelden telefon ya da msn alışverişi yapılmalı,bu da bir tecrübe hepimiz için:)
    İnşallah birdaha ki buluşmalarımızda birlikte oluruz...

16. passion

passion

Favori Kamış:
    olta
    burak bey teşekkür ederim alakanız için ama evdeki internette problem vardı...açılmıyordu iş yerindende cıkmıştım ve bu yüzden iletişim kuramadım...yoksa iş yerinden cıkmadan yola gideceğim belli olsa kesinlikle yazardım...hatta cumartesi saat 14.00 de cemalede (Lokcman)görüştüm ve akşam yemeğe gideceğimi onada söyledim...dün akşam aslında gittiğim yerden bir ara foruma girdim ama bi şey yazmadım zaten saatte geçti....

17. Burak bugün hava bi acayipti dimi sabah filan,kar serpiştirdi az bişey hasret giderdik valla şaka maka,peki ya sizin sular kesiliyormu arasıra merak ettimde,bahsedelim bi ara;):D