İzmir'de Sanaldan Gerçeğe Büyük Buluşma....

Konu, 'Genel Konular' kısmında beta izmir tarafından paylaşıldı.

1. hakseryi

hakseryi

Favori Kamış:
    olta
    Ellerinize Sağlik Emeğinize Sağlik

Süper Gözüküyorsunuz

2. Her şey çok güzeldi

"Baki kalan bu kubbede hoş bir sada imiş....."

O geceden geriye hoş bir sada kaldığından sanırım kimsenin şüphesi yok. 03 Şubat gecesi İzmir'de çok şen kahkalar atıldı. Bu kahkalara orda olup eşlik eden tüm misafirler , orada olamasada son ana kadar bizlerle olan ve iyi dileklerini ileten tüm arkadaşlar, "Davete icabet gerekir" geleneğinin en güzel örneklerinden Sevgili Mehmet Pekmezci ve Sevgili Nail arkadaşımızın ayak üstü bizlerle olabilmek adına kısa süreli de olsa çok anlamlı ziyaretleri, Hüseyin Ağbi'nin çiçeği, çok geçerli bir mazaretlerinden ötürü Birsen'in deyimi ile % 2 'lik bir şans ile bile olsa Çok kıymetli büyüğümüz Cihangir Ağbi ve Değerli Eşinin geceye katılımı, aramıza yeni katılan Semih Bey ve hoş sohbetleri ile masamızı renklendiren eşi Yeşim Hanım, Medar-ı iftiharımız bekarlarımız Burak, Ümit, Suat kardeşlerimizin güzellikleri, Arif Bey'in onca yoldan gelmeleri, Sevgili Ayşen'in o pozitif enerjisi, Ömer Ağbi'nin gülen yüzü, pistte coşmaya dünden razı Balıkavı.net'çiler gecenin anlata, anlata bitirilemeyecek karelerinin bazılarıdır. Ama geceye damgasını vuran görüntü Müjdat Bey'in hoş sürprizidir. ( Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi ) Tabii şu anda tüm isimleri zikretmemiş olabilirim. O kadar çok ki anlatılacaklar bunlar bir anda dilimin ucuna geliverenler.

Aslında böyle bir gecede buluşmamızı sağlayan bu organizasyona baştan sona çok emek veren hepimizin memnun ve mutlu olmasını en çok isteyen Sevgili Birsen'e çok çoooookkkk teşekkürler. Çünkü projenin oluşum aşamasından itibaren onun bu iş için ne kadar çok çaba sarfettiğine yakından şahit olanlardanım. Veee o gecede söyledim, sonrasında da, bir kerede yazılı geçeyim sevgili arkadaşım herşey çok güzeldi. Hepimiz oraya çok mutlu ve memnun olacağımızı bilerek geldik. Ve öylede ayrıldık. O geceye dair anlatılacak çok şey var, bunuda en güzel fotoğraflar yapacak eminim. Bülent Ağbi ve Ahmet Ağbi geceyi en güzel görüntüleyenlerden makinelerinde harika fotoğraflar var eminim ...O gece orda olsamda, anımsamak ve tebessüm etmek adına sabırsızlıkla bekliyorum.

Son olarak bir temennim var. Bir ilk olan bu organizasyonun geleneksel hale gelmesi.
    Sevgiler.

3. biz bir aileyiz işte kanıtlarından örnekler... bekarlık sorun deyil açıkçası... :):):)

birsen & suat ve ayşen & burak
    [​IMG] [​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Şubat 2007
  4. çok klasik olacak belki ama.. "işte bir mutluluk resmi".. sağlıkla sevgiyle..

sevgili düzyatan çifti.. figen & can

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Şubat 2007
  5. mcelikkaya

mcelikkaya murat çelikkaya

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    arkadaki çalılar
    çok güzel şeyler yaptınız kutluyorum hepinizi

6. Ümit beye yakışmıyor ama neyse hadi yine:)

Üç silahşörlerimiz:)

Figen hanım ve Çiğdem hanımın fasıl keyfi:)

Hep oynamak olmaz birazda yemek yiyelim dimi ama:)

Pişmiş kelle gibi sırıtırız ara sıra,Ben ve Burak:D

7. Çok güzel kareler..:)

Bu arada Suat çok kilo almışsın Ümit'le fazla takılma...:D:D

8. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar harika bir gece olmuş, hepinizi kutlarım :) Allah neşenizi daim etsin :) Burak'a fazla fazla yedirseydiniz, onun biraz kilo alması lazım :p Hep söylüyorum, msnden baskı yapıyorum ama sakalım yok, sakalı olanlar bu işe bir el atsın :) Neyse ki evlendirmemişsiniz apar topar :p

9. Tabikide dünyalar tatlısı Birsen yengemiz:)

Benim silah arkadaşım Hasan abim ve eşi Mukaddes hanım:)

Ahmet abi yine fasıla eşlik ediyor:D

Hadi kızlar halaya,hoooppppaaaaa:D

Bülent Abi halayı beceremedi ,pes etti kaçıyo:D

Gecemiz gerçekten çok muhteşem geçti.Başta Birsen yengemiz olmak üzere geceye katılan,birbirinden değerli dostlarıma gerçekten çok çok teşekkürederim,iyi varsınız ,sağolun varolun
    Admiral Hüseyin Abimizin yollamış oldugu çelenkde bizleri çok sevindirdi,çok sağol abim

10. ÇİĞDEM

ÇİĞDEM cd

Favori Kamış:
    ŞİMDİLİK SADECE OLTA
    Sevgili Balıkevi Ailesi,gerçekten çok güzel,keyifli ve hoş anılarla dolu bir geceydi.Gönül isterdi ki herkes orada olsun ancak gönüller birdi bundan kuşkum yok.Temennim,daha geniş çaplı bir organizasyonda,geleneksel hale geleceğinden emin olduğum bir başka gecede yine hepberaber oluruz.Emeklerinden ve içten çabalarından ötürü sevgili Birsen'e teşekkürlerimi bir borç bilirim.Bu arada bir bayanın eline merdane bu kadar mı yakışır?.:) Müjdat Bey'e,geceyi dahada anlamlı kılan bu tatlı süprizinden ötürü teşekkür ederiz. Sağlıkla ve hep aynı içten tebessümlerle kalmanız dileklerimle....:):):)

Son düzenleme: 5 Şubat 2007
  11. Bülent Abi halayı beceremedi ,pes etti kaçıyo:D

sevgili can bak beceren beceriyor.. şeklen bile...:)

12. Birsen yengede taktik veriyo şöleee vurucan bööle vurucan diye:D
    getti aslanlar gibi Arif abi getiiiii:( :D

13. elimde neler var açıklayınca site sallanacak.. sen de fazla güvenme ama..:)
    kardeşim bir karizmada bu kadar mı olur yani...

14. Arif abi vergileri artık merdaneylemi toplayacaksın...:D

15. 7.8 sarsılmış karizma :( :D :D Yinede verilmiş sadakam var o diğer resme göre;) :D

16. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Harikasınız tek kelime ile :) İmrendim dersem hiç yalan olmaz :) İnşallah gün olur Türkiye çapında yaparız bu organizasyonu :) Yalnız şu bekarlardan birini evlendirseydiniz, düğün bahanesi ile gelirdik bizde ;) Birsen bu konuda yavaş kaldın :D:D Şaka bir yana Başta Birsen olmak üzere Şenal ailesine teşekkür ederim :) Buradan da olsa bize bu tatlı anıyı yaşattıkları için :) Tüm katılımcilara teşekkürler :) Aile dediğin böyle olur :)

17. ÇİĞDEM

ÇİĞDEM cd

Favori Kamış:
    ŞİMDİLİK SADECE OLTA
    Arif Bey,hava soğuk üşütmeyin diye önlük giydirdik size :) ama buna rağmen üşütüp hastalanmanıza üzüldük doğrusu çok geçmiş olsun.Katılımınız için teşekkür ederiz.

18. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    ortam ve herşey çok güzel yanlız arif abiyi kaybettik galiba önlülü ve merdaneli resmini görünce yıkıldım

19. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    Ben uzun uzun yaşadıklarımı,keyfimi anlatmayacağım...Zaten anlatabileceğimi de sanmıyorum :)

Harikaydı,tadına doyulmayan bir geceydi...Herkese teşekkür ediyorum...

Bu geceden bekar olarak ayrılabilmek de çok sevindirici ;)Direkten döndük :D

20. O gece çakmağını kaybeden kim varsa ulaşsın;) Benim Misafirim,silah arkadaşım Hasan Abi yanlışlıkla cebine atmışta çakmağı,sabah ayıldığında farketmiş:D Biraz evvel bana yolladı çakmağı,sahibi kimse çıksın ortaya:D (yalancılar hariç:D )