İzmir'de yemci?

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında Leon 79 tarafından paylaşıldı.

1. Leon 79

Leon 79

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    500 gr Mırmır
    İzmir de bildiğim en meşhur yemci Üçkuyular garajın arkasındaki yemciydi , herzaman taze yem bol çeşit bulunurdu.
    Son balığa giderken oradan kaldırıldığını gördüm inşaat falan yapılıyodu yemcinin olduğu yerde.
    Acaba taze ve bol çeşit yemci bilen arkadaş var mı?
    Teşekkürler

2. mufi

mufi Muvaffak İŞMEN

Favori Kamış:
    kıyı balıkçılıgı standart malzeme oltakamışı ve makine
    Favori Makine:
    Daiwa GS 9
    En İyi Avı:
    her av iyidir yeterki usule uygun olsun
    İzmir deki Malzeme Satıcı,yemci ve buzcu Telefon Numaraları

==========================================================================Aşagıdaki bilgi sana yardımcı olacaktır(alıntıdır)
    İzmir de av malzemesi ya da özel malzeme satan işletmelerin telefon numaraları;yemciler de var..

RASGELE :855 sokak No:23 Kemeraltı :441 36 36
    (arkadaşlar firma, kredi kartı ödemelerinde çeşitli ödeme kolaylıkları sağlıyorlar ,ayrıca peşin ödemelerede güzel iskondolar veriyorlar,şayet alış veriş yapacaksanız Rastgelsinden geldiğinizi söyleyin ve de indirim kartınızı ile çok güzel olan takviminizi alın)

Çankaya-Hisarönü Bölgesi:
    Çağlar Av,İsmail Bey, Faruk Bey ve Hayri Bey : 441 65 12
    Nasip Av Levent Bey : 445 44 68
    Hisar Av : 425 86 24 - 445 37 37 Shimano Dist. Deniz ÇAĞIRICI
    Dereli Av,Metin Bey : 483 06 83
    Hedef Av,Mustafa : 483 32 90
    Güderoğlu,Said Bey : 441 87 14 Shakespeare Türkiye Disp.
    Çeşmeli,Ali Bey : 482 09 26 Her Türlü makine tamiri ve malzemeleri

Karşıyaka Dedebaşı Bölgesi :
    Lahur Marin,Ali ve Sinan Bey : 361 23 30 (Ayrıca yemde satılır )
    Çankaya Av,Hüseyin Bey : 382 10 51 (Ayrıca yemde satılır )

Buzcu, Soğukkuyu da : 367 62 37
    Güzelbahçe,Birinci Limanda 24 saat açık olan Buzcu vardır,ama telefonu yoktur.

Yemciler :
    Yakamoz : 367 99 85 Soğukkuyu
    Mehmet : 0536 358 61 37 Narlıdere
    Ahmet : 239 53 08 - 0536 229 11 36 Narlıdere
    (bu dokuman için Erol ve Haldun kardeşlerime teşekkürler)

Muvaffak İşmen 1957/izmir

3. jaymz

jaymz

Konak balıkhali (katlı otoparkın altı) burdada her zaman taze balık yemı bulabılırsın

4. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    Narli Derede Yemci Zeynelde En Iyi Yemleri Alabilirisin Ozellikle
    Cok Gusel Sulunes Ve Mamun Olur 238 86 99

Boru Kurdunuda Agoranin Karsisinda Sokak Için De Kral Yemci Zeyitten Alabilirsin 2781649

5. balikci

balikci

İzmirdeki arkadaşlar yemlerini kemeraltındaki balık halindende alabilir.

Boru kurdu, mamun, madya, yengeç, yaprak solucanı v.b. bulabilirsiniz.

6. specials

specials

Favori Kamış:
    Kamış, Misina, Olta, Yem ve BEN
    En İyi Avı:
    Kalkan 5,5 Kg
    İzmirden yem gönderecek arkadaş aranıyor.

Arkadaşlar malum Antalyada fazla bir çeşit yok yem için bi tavuk göğsü birde tatlısu tekesi duyduğuma göre izmirde çeşit bolmuş :D :D bu çeşitlerden bizde faydalanabilirmiyiz acaba... :rolleyes: izmirden bize kargo ile yem gönderecek bir gönüllü aranıyor arkadaşlar neydi şu yemler sülünez mi ? boru kurdumu işte hepsinden.. biz burdan ptt ile parayı yatıracz hop hemen elinde.. sonra sen parayı güzelce yiyeceksin ... :D :D :D şaka bir yana kargo ile 1 günde gelir yardım eden olursa cebini yazıversin bi zamet... amatör balıkçılık güçü adına amatör balıkçı kardeşliği

7. Albatros1

Albatros1

Favori Kamış:
    Olta,Zıpkın
    En İyi Avı:
    Papagan 2.5 Kg
    Teoman bey ve diğer bölgelerdeki grup üyesi arkadaşlara selamlar,
    İzmir'den yem gönderebilecek gönüllü aradığınızı yazmışsınız hay hay diyelim ama malum iş yoğunluğu sebebiyle pek vakit ayırmam mümkin değil ama size yardımcı olabileceğini ümit ettiğim birinci elden bu yem (Boru kurdu,Sulünez )işini yapan hatta diğer bölgelerede yem yollayan bir arkadaşımın cep telefonu numarasını yazacagım sizlere arzu ederseniz karşılıklı bir telefon görüşmesi yaparsanız mutabık kaldığınız taktirde sizlere yardımcı olabileceğini düşünüyorum görüşürseniz şayet Karşıyaka,Şemikler'den Okan derseniz tanır Cep telefonu 0 543 685 70 62 adı Selçuk Şenyiğit hepinize kolay gelsin...

Son düzenleme: 26 Aralık 2006
  8. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    izmir dısına izmir narlıderedeki yemci zeynel yolluyor herturlu yem mevcut izmirin en gusel yemi onda

telleri 0232 238 86 99
    0536 311 77 32

9. granyoz

granyoz

Favori Kamış:
    Olta-mızrak
    En İyi Avı:
    Hayalim Kiloluk Çipura
    Yemci Salih

Bende Yemci Salih Diyorum arkadaşlar. Narlıdere Güzel Sanatlar Fakültesinin karşısında, kavşağa çok yakın. Beni hiç tanımamasına rağmen 8 liraya koca bir patlak mamun verdi. Benim evime çok yakın bir yerde olduğu için iki akşamdır uğruyorum. Yarın kendisiyle konuşup balıkavi.net için özel indirim talep edeceğim. Bizim gruptan olan arkadaşlara özel fiyat indirimi yapmasını sağlayacağım. isterseniz sizlerde arayıp bu konuyu kendisiyle konuşabilirsiniz. Bizler toplu halde varlığımızı kendisine hissettirirsek bize gereken indirimi yapacağından eminim.
    Yemci Salih
    Tel: 0232.239 78 76
    Gsm:0536.566 75 28

10. TuRKLoRD

TuRKLoRD Polat

Favori Makine:
    Banax sx 5000
    İzmirde gerçekten yem olarak çeşit çok ve taze.ama bölgesel olarak orada sülünezin veya boru kurdunun iş yapıp yapmadığını sor bir kaç kişiye.mutlaka deneyenler vardır.sülünesin tanesi burada 10 ykr civarında,boru kurdunun fiyatı ise paketi 2 ytl civarında ama tazeligi çok önemli.kargoyla oraya gönderilen yemin kutusunu açtığında kaşım gözüm döndü be abi dedirdecek bir kokuyla karşılaşabilirsin :D.ben arabada 10 kadar sülünezi unuttup ertesi gün arabaya bindigimde aynı lafı söylemiştim ;) .

11. CnKmN

CnKmN Cenk Kaman

arkadaslar narlıdere ziraat bankasının karsısında yemcı kardesler 2 var..oradada taze ve bol cesıtlı yem bulabilirsiniz...ozellıkle sulınes ve boru kurdu

rastgele..

12. Lucky45

Lucky45

Favori Kamış:
    Kamışlı Makineler
    En İyi Avı:
    MIRMIR
    Güzelbahçe limanda iyi yemler satan yerler var ayrıca Karşıyaka da da kordonun arka sokaklarında bir yer vardı hatırladığım kadarıyla orada da güzel boru kurtları vardı. Birde Alsancak limanda yemci var, onunda boru kurdu iyi ama diğerlerine göre biraz pahalı. Kemeraltı balıkhalinde ise sülünesler hem ufak ve etsiz hemde pahalı, şansın varsa boru kurtlarının iyisine denk gelirsin. İyi yem bulmak biraz uğraştırıyor adamı. Rastgele.

13. tugay sahın

tugay sahın

Favori Kamış:
    olta,mısına
    En İyi Avı:
    1 kg levrek
    gunaydın.herkeze
    karsıyaka sogukkuyu da bulunan yakamoz menemen gırısıne tasınmıstır.

14. fevzidiron

fevzidiron ahmet

En Güzeliii

İzmirdeki arkadaşlar yemlerini kemeraltındaki balık halindende alabilir.

Boru kurdu, mamun, madya, yengeç, yaprak solucanı v.b. bulabilirsiniz.

bencede burda taze ve lezzetli yemler bulunuyor...:D

15. bassiptar

bassiptar taner

Favori Kamış:
    sportex 3,60
    Favori Makine:
    ryobi
    En İyi Avı:
    mırmır1,250 kg.Eşkine 2 kg
    değerli izmirli arkadaşlar,

bursada veya diğer illerde boru kurdu bulunuyor ancak boru kurdu burada 3 ytl ye satılıyor ve içlerinden çıkan sağlam boru kurdu sayısı 10 luk pakette 2 yada 3 tane.

İzmirli forumdaşlarımızın diğer illerde avlanan arkadaşlar için bir çalışma yapması ve borru kurdunu kargo yoluyla taze olarak temin edebileceğimiz bir yemci ile pazarlık yaparak bize yardımcı olmalarını önemle rica ediyorum.

granyoz nickli arkadaşımıza teşekkür ederim. Forum olarak bu konuda bir çalışma yapılmasını teklif ediyorum..

selamlar..

16. Tarifeler nasıl???
    Kargo ile diğer illere yolluyormusunuz???
    En son gelen yemler yüzünden yemcimi değiştircem
    20paket buru kurdundan yarısı boş ve gelen yemler ince bayattı..
    çöpe attım hepsini:mad:

17. bassiptar

bassiptar taner

Favori Kamış:
    sportex 3,60
    Favori Makine:
    ryobi
    En İyi Avı:
    sayın mutlu (bmutlu)

yenci zeynele tavsiyeniz üzere telefon açıp 50 ytl gönderdim

bana söz verdiği tarihten bir hafta sonra bir miktar 10 paket boru kurdu ve 40 adet sülünez gönderdi.
    ancak boru kurtları 8 li paketlerde değil topluca koliye atılmış halde geldi.. saymaya kalktığımızda yaklaşık 50 adet olduğunu gördük..

kalan yemleride göndermesini istediğim halde 3. kez telefon açmama rağmen hala göndermedi.. ve yemleride kalitesiz..

bu kişi hakkında referansınızı çekmenizi ve kendisiyle görüşerek benim kalan paramı iade etmesini sağlamanızı rica ediyorum..

yardımcı olursanız sevinirim..

taner pınar

18. bilgiler için çok tesekkürler:)çok işimize yarayacak;) :)

19. bassiptar

bassiptar taner

Favori Kamış:
    sportex 3,60
    Favori Makine:
    ryobi
    En İyi Avı:
    Yemci zeynel yalancı ve dolandırıcının tekidir arkadaşlar dikkatli olun.. Mutlu Bİlvar adlı üyemizide buradan uyarıyorum her yemciyi tavsiye etmesin...

Sİz Siz olun YEMCİ ZEYNEL den yem almayın. PAranızı kaptırırsınız.. BEn kaptırdım..

20. Sayın meslektaşım...

Zeynel ile aranızda geçen olay nedir bilmiyorum.
    Fakat Mutlu kardeşimiz için yazdığınız uyarıyı biraz sert buldum.
    Kendisini çok iyi tanırım. Mutlu yanlızca bilgi vermek için mesaj yazmıştır. Bir beklentisi yada Zeynel ile birliği yoktur ve buna tenezzül etmez ayrıca ihtiyacıda yoktur. Bunu bu sitede Mutlu'yu tanıyan herkes bilir ve söyler.

Ayrıca Zeynel'den sizinde dediğiniz gibi bazı şikayetler gelmekte lakin sizin söylediğiniz yönde değil yemlerin bozuk olduğu yönündedir. Yukarıda da dediğim gibi aranızdaki olayla ilgili olarak buradan bu şekilde yazmanız bana göre yanlıştır.
    Sevgi ve saygılarımla