Kabataş Organizasyonu 08.10.2006

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında HorNET tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. HorNET

HorNET

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Eşi ;)
    Son Dakika: Organizasyon Yeri Değişti

Sarayburnu'nda akıntı olması ve balık tutmaya elverişli olmaması nedeniyle organizasyon yeri KABATAŞ olarak değişmiştir. Henüz (benim gibi) gitmemiş olanların bilgisine...!

2. Arkdadaşlar GÜRKAN'ın söylediği gibi SARAYBURNU'nda ki muhalefet nedeniyle organizemiz KABATAŞ'ta devam etmektedir.

Biraz evvel de HAMDİ, SENNUR ve ARİF arkadaşlarımla görüştüm. Herkese çok selamları var..
    Benden de rica ettiler sitedeki arkdaşaları uyar. Sarayburnu yerine KABATAŞ'a gelmelerinizi rica ediyorlar....

3. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    Bunu dün akşam duyursaydınız ya sabah kalktım o kadar yol teptim geldim ama sonuç tam bir fiyasko. Bir daha böyle olacaksa önceden duyuru yapılması lazım değil mi??

4. borayto

borayto

keşke değişmeseydi

hayatımda böyle kısır bir yer yani kabataş görmedim aleme rezil oldum :D bu kadar mı yeteneksiz oluyorum bende anlamadım organizasyona katılan biri olarak arkadaşlar la tanışma hariç benim için tabi balık acısından inanılmaz bir gün oldu bir insan sabah 8 başlayım akşamın 5 kadar rabala atarmı yaw kolum koptu:D sadece rapala olsa gene iii atılması gereken ne kadar takım varsa attım yada attık mustafa hariç namı deger kral balıkcı hiç birimizde iş yoktu aslında denizde iş yoktu özür arkadaşlar:D her neyse diger arkadaşlarda gelir şimdi tabi uyuya kalmazlarsa:D saygılarımla

5. ergen

ergen

Nasil Attin

Merhaba Nejat:)

birde tüm Takimlari Cantasiyla birlikte Denize atmayi deneseydin:D

Rasgele

6. izmaritci

izmaritci çağlar çakar

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    henüz izmarit
    onuda yapacaktı ben engelledim

7. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Söylenenlerin tümü doğrudur ve kendi rekorumu kırma hayallerimin yerle bir olduğu bir gün oldu benim için de :D Bırakın rekoru, yosundan başka bir şey gelmedi oltama :) Kabataş' a bıraktığımız takımların sayısı ise ayrı bir konu :) Yani, Kral Balıkçı (Mustafa) , Özkan va biraz da Aladdin abi hariç geri kalanımız sinek avladık :D Eşim de bir daha Kabataş' ta organizasyon olursa ,kendi şartlarımla gidip - gelmem gerekeceği ile tehdit etti :D:D Anlayacağınız üzere balık açısından hüsrana uğradık :( Ama Mustafa'nın sıyırtma ile aldığı palamut, Kabataştaki bütün avcıların '' helal olsun '' demelerine sebep oldu :D Ama arkadaşlık her zamanki gibi yine çok iyiydi :) Oluşuma katılan bütün arkadaşlarıma tek tek teşekkür ediyorum :) Kabataş' ta olmayacak bir başka organizasyonda buluşmak dileğiyle, sevgiyle kalın ):

8. manblue60

manblue60

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüferlerrr
    bayağı bekledim hepinizi sarayburnunda yer değişiminden haberim olmadı
    nerdeyse bütün sahili dolaştım... başka sefere inşallah

9. ömer65

ömer65

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 2 kg
    yani ne diyim bilemiyorum arkadaşlar tebrik etme maksadıyla açmıştım sayfayı ama hani balıgın olmayışınamı üzüleyim gurubun bölünüşünemi ?
    ama diyer yandan hani buluşabilipte kurulan sevimli dostluklar ve tanışmalar herhalde hepsini örtmüştür
    hadi hayırlısı olsun nice organisyonlara

10. manblue60

manblue60

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüferlerrr
    sevgili arkadaşım sarayburnunda akıntı olmayan yerlerde var birde balık çeşidi bakımından tek geçerim saygılar

11. palukcu

palukcu

organizasyon fiyaskosu

Organizasyon cumartesi 5 e kadar sarayburnu idi.Ve öyle diye akşamdan hanımla bile kavga ettiim.Enazından dedim öğleye kadar gideyim arkadaşlarla bi tanışayım.Zorla ikna ettim.Ve sabahın köründekalkıp sarayburnuna gittim.One tam bir fiyasko kimse yok.Dedim herhalde bunlar ya yeri değiştirdiler veya iptal ettiler.O saattede açık internet bulamadım.Üzgün ve sinirli bir şekilde eve döndüm.
    1:Organizasyon yeri 3 gün önceden belli olur.
    2:Organizasyon bi gün önce yer değiştirilmez.
    3:Bir terslik varsa iptal edilir.
    4:Tekrar güzel veplanlı bir program yapılr.
    5:Herkese haber verilir.
    6:Bu anlatılanlardan hiç balık olmayan bi yere gitmek nasıl bi duygu sizce.
    7:İyiki oltalarımı almamışım hamallık yapmamış oldum.
    8:Arkadaşlar Terkos a balığa gittiler en azından onlarla balığa gidebilirdim.PAZAR GÜNÜM MAHVOLDU.
    9:Gece iki de bir rüyamda balığa gittiğimi görmekten sabaha kadar uyuyamadım.

12. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Sarayburnu'ndaki akıntı dünkü mevzu değil ki? Orada hemen her zaman akıntı olur. Akıntı olursa da balık olur zaten.

Sabah 7:00 evden çıktım. 09:15 gibi Karaköy'deydim. Taksiye atladım, Radar direğine kadar sahili turaladım. Afiş vs. bir şey yok. Neyse, Parkta indim. Bu defa yayan. Ortalama 2 saatt bir, (Gidiş geliş bir saat sürüyor zaten) 3-4 defa sahil boyunda gidip geldim. Belki hani rüzgar kapar afişi, tanıdık birini görürüm filan babında. Tam teçhizatlı olarak ki, yaklaşık 10 kg tutuyor..

Ne bileyim, iki satır bir yazı filan yazılır, orada uygun bir yere asılabilirdi mesela..

Küsmeye, darılmaya, kızmaya filan yetmez bu ama, biraz mızmızlanma hakkım var sanıyorum.

Bu arada ya sefer hazırlığı içinde yada seferde olmam nedeniyle ben sadece seyirci olabilirken, sahil boyu kofana çekenler, kefale dadananlar, koca koca mırmırları yoklayanlar.. Kısaca Sarayburnu'nda balık için her şey müsaitti. Ama aranmakla akşam ettik netekim..

13. HorNET

HorNET

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Eşi ;)
    Toplu fotoğraf. Yalnız aklıma yeni geldi, niye biz afişin önünde toplanıp da poz vermedik arkadaşlar?
    Önde duran füze rampası ve turuncu uçlu surf kamış şahsıma ait ehiehi :D
    Organizasyon ortalamasını kurtaran Kral_Balıkçı Mustafa kardeşim oldu :D
    Bir de farklı açıdan yaklaşalım organizasyona

Son düzenleme: 9 Ekim 2006
  14. borayto

borayto

bunu düşünemedik

arkadaşlar hepinizden arkadaşlarım adına bence özür dilemeliyim yada dilemeliyiz sarayburnuda iken kabataşa gitme kararı verıindiginde hiç birimizin de aklına gelmedi buraya gelen bizi tanımayan arkadaşlarımız bizleri nasıl bulacak diye eminim bir daha böyle bir dudum olmıyacaktır tekrar bunu düşünemedüğimiz için özür diliyorum arkadaşlar kusura bakmayın bee darılmaca olmasın hem ahınızta tutmuştur bilesiniz:D :D

15. DR_BLOoD

DR_BLOoD

diğer resimler nerede bu resim ben gitikten sonramı çekildi :(
    afişin önünde çekildiğimiz resim nerede biz çekilmiştik ?

palamut tebrikler kral_balıkçı elerine kolarına salık

16. Diğer resimler arif arkadaşımızda..

17. barakuda

barakuda

Favori Kamış:
    Makinalar:(D.A.M, SHIMANO,DAİWA, Abugarcıa.) Oltalar: Soprtex3.45, Fuji 4.10, Remexon 4.00,
    En İyi Avı:
    Barakuda 1986 Kızıldeniz
    Selammm... Gece 03 sıralarında fenerin oraya geldim. 09 kadar ne lüfereden nede organizasyon bayrağından ses seda yok.. saat 10.30 Saray burnuna kadar olan alanda organizasyon bayrağını aradım ama maalesef bayrak hiç bir yerde yoktu...:( organizasyon değişikliği olacağını ihtimal vermdeiğimden dolay kimsenin cep. tel almmamiştim.. Halbuki Çok akıntılı bir nokta olduğunu ve daha önc mesajlarımda belirtmiştim ... Ancak mekan değişikliğ aynı hat üzerinde olmalıydi. yani fenerin biraz daha ilersinde akıntının azaldını daha sakin noktalar vardı...:)

18. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Kendi adıma bende çok üzüldüm. Ama sennur telefon açıp haber verebilmek için dün eline doğru dürüst olta bile almadı .Böyle olması inanın bizimde çok hoşumuza gitmedi . Keşke hep birlikte olsaydık :) Ama inanın birlikte olup, yeni tanıştığımız gün ise, imrenilecek kadar güzeldi :) Arif (smena ) ve suat reis, yalnız tanışmak amacıyla da olsa organizasyona katılması çok güzeldi :) Buruk ta olsa güzel bir organizasyon oldu :) İnşallah bu hatanın telafisi için en kısa sürede ,yeni bir organizasyon yaparız :)

19. barakuda

barakuda

Favori Kamış:
    Makinalar:(D.A.M, SHIMANO,DAİWA, Abugarcıa.) Oltalar: Soprtex3.45, Fuji 4.10, Remexon 4.00,
    En İyi Avı:
    Barakuda 1986 Kızıldeniz
    Selammm...
    Gece 03 sıralarında fenerin oraya geldim. 09 kadar ne lüfereden nede organizasyon bayrağından ses seda yok.. saat 10.30 Saray burnuna kadar olan alanda organizasyon bayrağını aradım ama maalesef bayrak hiç bir yerde yoktu... organizasyon değişikliği olacağını ihtimal vermdeiğimden dolay kimsenin cep. tel almmamiştim.. Halbuki Çok akıntılı bir nokta olduğunu ve daha önc mesajlarımda belirtmiştim ... Ancak mekan değişikliğ aynı hat üzerinde olmalıydi. yani fenerin biraz daha ilersinde akıntının azaldını daha sakin noktalar vardı...

20. Mehmet PEKMEZCİ

Mehmet PEKMEZCİ

Favori Kamış:
    olta
    Herkeze candan tebrikler ve kucak dolusu selamlar. Önemli olan bir araya gelebilmektir herzaman söylerim. Ufak bir problem dışında sanırım güzel geçmiş. Keşke yer değişikliğini daha fazla kişiye duyurabilseydiniz. Başka sefere daha da organize(!):D bir organizasyonla sizleri bir arada göreceğimizie eminim. Tekrar sevgiler saygılar İzmir'den...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.