Kabataş Organizasyonu 08.10.2006

Konu, 'Gerçekleştirilen Organizasyonlar' kısmında HorNET tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ergen

ergen

Evet

Evet ama Sayfanin önüne Pirinc arka tarafina Baldo yazin:)

Degisik imzami ne zaman görebilirim???:)

Rasgele

2. ergen

ergen

Hasa

Törkish= Pirinc

Alamanca= onuda sen bak:p

Rasgele

3. Efe

Efe

Favori Kamış:
    Banax SX5000, DAM Spezipower 3.50
    Uskudardaki iskelenin her sabah onunden gecip ben de yalaniyorum :) Ama malesef bekci var oralarda :( Haremde bir iskele var orayi deneyen oldu mu hic?

4. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Güzel Bir yer bulup pozisyon almak lazım.Lüfer yavaş yavaş boğaza/marmaraya inmeye başladı .......

5. Suatreis

Suatreis

güzel oldu, güzel...:)

6. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    bu bizim dedigimiz iskele yeni yapıldı uzun marmaray için gideceksin en sonuna atacaksın oltayı alllahhhhh
    üsküdar zaten kaçgündür rapalayla güzel balık yapıyorr

7. Efe

Efe

Favori Kamış:
    Dediginiz iskeleyi biliyorum ama hep guvenlik var etrafinda :( Haremde bi iskele var o nasil olur diye dusunuyorum. Uskudardan rapalayla lufer mi aliyolar? Acaba uskudara mi tasinsam acep. Bostanci ve cevresinde kaydadeger balik yok malesef :(

8. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    efe balık yeni yeni girmeye başladı hatta bugün bir abi geldi malzemeciye balık rapalayı kopartmış ah kofana vah kofana ve ah levrek vah lerek diye dolanıyordu:D :D

9. Efe

Efe

Favori Kamış:
    Bu da demektirki hareketli gunler bizi bekliyor :) Gel lufo gelll... :) Bakalim uskudardan hangimiz once lufoyu cekecek :D Saka bi yana bu lufer yuzunden siyiricam yakinda... Allah hepimize boy boy lufolar, boy boy kofanalar nasib eylesin, amin :)

10. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    96.,98. ve 101.mesajlarda bahsettiğim bizim lisenin sahilinden balık tutma organizasyonu için okul müdürüne gönderdiğim izin yazısına cevap geldi.
    Malesef olmuyor.gelen cevap yazısının özeti şudur ki okulların haftasonu giriş -çıkış ve kullanılması bakanlığın ilgili yönetmeliğine bağlıdır.vs..vs.. sonuç olarak sadece mezunlar haftasonu ziyaret amaçlı
    giriş yapabiliyormuş.........
    Aranızda Kabataş Erkek Lisesi mezunu olan varmı :eek:

11. simendifer

simendifer Sennur

Olsa hepimiz için güzel ve rahat olacaktı ama kısmet ne yapalım.... Peki oraya yakın olan Kuruçeşme hafta sonları nasıl oluyor arkadaşlar, giden var mı Kuruçeşme'ye. Orada yeşil alan da var diye hatırlıyorum ama, bilgisi olan yazabilir mi ?

12. canın sağolsun uğraşmanda yeter di...

13. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    Kuruçeşmeyi bilmem ama Ortaköy camii nin önü ve yanındaki alandan atıyorlar.
    Valla yeni takımlar sipariş verdim .Alba 2787 surf kamış ve okuma impact makina+ birsürü aksesuar (misinalar,kafa feneri,yapay yem vs..).Yarın ulaşırsa elime haftasonu gideceğim ben okula.Hatta birkaç kişi bile gidebiliriz diye düşünüyorum.sanırım kovmazlar3-4 kişi olursak.En kötü ihtimal kovulursak ortaköye ve ya geçen haftaki organizasyonun olduğu kabataşa felan takılırız.
    Cumartesi günü benle okula gelecek olan varmı , eparmak kaldırsın ;)

14. Efe

Efe

Favori Kamış:
    Kurucesmeyi iyi biliyorum, senelerdir orayi kullanilirim av icin. Neden? Bi kere balik tutmak benim en cok keyif aldigim ugrasim ve ancak balik tutarken stresimi atip kafami dinleyebiliyorum. Kurucesmenin (Cemiltopuzlu parki) böyle bir güzelligi var cok kalabalik olmuyor + büyükce bir park icinde oldugu icin vizir vizir gecen araba gürültüsü yok. Lakin oranin cok büyük bir problemi var, belki görüyorsunuzdur o kocaman parkin önünde iki adet feribot bagli duruyor sürekli. Birtek yazin bir süre ordan ayriliyorlar. Kisin hep ordalar. Feribotlardan biri gitti ama yerine savarona geldi. ‹ki büyük geminin arasindan ve bunlarin arkalarindan atabiliyorduk anca... Lakin bu cumartesi gittigimde bu gemilerin birbirine capraz baglandigini dolayisiyla aralarindaki atis yapilabilecek alan tamamen kapali (Hatta deneyenler olmus geminin halatlarindan asagiya cinekop takimlari ve capariler sarkiyor:)) Bu hafta sonu Cts günü ordaydim arka taraf tamamen dolmustu zaten orasi kücük 5-10 kisilik bir yer.
    Peki orasi iyi av yaparmi bu gemilerin iyi yanlari dogru düzgün baglandiklarinda atis alani oldugunda yani orasi kullanisli bi yer. Muhtesem av yapmaz ama rüzgardan korunaklidir, gürültüsüzdür. Gemilerde isiklarini actiklari zaman bol balik zamani 1 saatte sak sakla 25 tane cinekop ve sari kanat 2 saatte 40-50leri buldugu dönemleri olmustur. Gemilerin isiklarini acmalari baliklari oraya cekiyo. Ama normal donemde biz 3-5 tane alabilmisken emirganin 15-20lere ciktigini da duymusumdur.

15. Suatreis

Suatreis

Sevgili Sennur...

Hiç deneme hatta rüyandan bile görme aklına gelirse uyumada....... Staj dönemimde ben o bahsettiğin gemilerle baya bi alakadar oldum Söndüren 3 ün güvertesinde o bahsettiğn keyfi doyasıya yaşayan şanslı insanlardan biriyim denize atlamaya fırsatın kalıcağını sanmam. Balık tutma işinden ziyade çocuklarına anlatacak bişeylerin daha olur. Öyle sakin durduğuna bakma oraların. Aman diyeyim.

Son düzenleme: 12 Ekim 2006
  16. simendifer

simendifer Sennur

Anlaşıldı, seni de yanımıza alıp tecrübenden faydalanacağız desene söndüren feribotlarından balık tutmak için :D:D

17. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    birol abi siteden mesut var onun babası orda halen ogretmen biz onu düşündük ama izin cıkmadı ben yazacaktım olmaz diye şevkin kırılmasın birde kazara izin cıkar diye ses cıkarmadım abi saglık olsun

18. Suatreis

Suatreis

Bak o olur, iki kişiyken zor yakalarlar. Ben güverte zabitini oyalarım sende bu arada yüzmeye fırsat bulursun.:D :D :D

19. simendifer

simendifer Sennur

Yok, sen zabiti oyala ben balık tutmaya devam edeyim, kaçmayayım :D:D

20. Suatreis

Suatreis

Bak o olur, iki kişiyken zor yakalarlar. Ben güverte zabitini oyalarım sende bu arada yüzmeye fırsat bulursun.:D :D :D

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.