Kaç kişi yapabilir acaba...

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında sanalbalıkcı tarafından paylaşıldı.

1. caylak

caylak

Favori Kamış:
    kamıs olta
    En İyi Avı:
    :=)
    aaa olmazki ama

o balık tutulacaktı aslında
    hatta daha bir ton kadar daha. artık balık gelmemeye baslayınca şişeye kireç doldurup atılabilir. akünün yedek asitlerinden boşaltılabilir. dinamit atılabilir. 3,5 kişilik aileye 4 kiloluk bir sazan yetip artacagı halde bagaj agzına kadar doldurulmalı yumurtalı balıkların karnı yarılarak komsudan ögrenilen tarifle buyukçe bir tencerede hayvar yapmaya çalısılmalı. kalanbalıklar ese dosta dagıtılmalı kalanı deep freeze atılmalı evde çocuklarını vejeteryanliğe özendirecek kadar kan ve bagırsak kokusu yaymaya özen gösterilmeliydi.
    adam iş güzarlıkyapmıs .
    bak çocugunda içind eukte kalmıs bi tarafı şişmiş yaslılıgında bile hatrına duser olmus. halbuki asıl iş o balıgı öldurup sonr a unutmaktı.

Şaka bir yana bu sevimli çocuğun sıradnbir iş adamı degilde George W Bush olmasını ne çok isterdik.

2. sailor499

sailor499

Favori Kamış:
    Olta,Zıpkın,Baragat
    En İyi Avı:
    14.2 kg lık Kılıç (hiç gelmeyecek sandım)
    hah şimdi oldu.en güzel lafı söyledin şimdi.keşke olsaydı.dünya daha güzel olurdu.abi benim kanım bu asurlulara baya bi ısındı.:D nerde oturuyo bunlar gidip bi balık muhabbeti yapalım yada olmadı bi balığa gidelim:D haydi herkese rasgelsin...

3. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Tek kelimeyle harika bir olay, ders kitaplanina bile konmali derim.

4. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Harika bir hikaye.Umarım gitmesi gereken adrese gitmiştir.Teşekkürler Sanalbalıkçı!...

5. mustafa-tokat

mustafa-tokat

Favori Kamış:
    olta ve bir çok şey
    En İyi Avı:
    yayın-9.kg sazan-10.kg
    süper

sana katılıyorum abi çok güzel bir konuya deginmişsin önemli olan her zaman dogruyu yanlışı bile bilmek yapabilenede helal olsun saygılar abicim hoşaçaklın

6. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    harika bir hikaye arkadaşım eline sağlık.
    işte bu sitede konuştuklarımız,tartıştıklarımız böyle bir amatör ruha hepimizi sahip olmaya davet etmek,ne olursa olsun bir amatör gibi davranmak,değilmi?
    gece karanlıkta bile esnerken ağzımızı elimizle kapatıyorsak,doğru yoldayız,
    çokmu edebiyet yaptım kusura bakmayın,