Kampanya Cagrisi

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında Zıpkıncı İbo tarafından paylaşıldı.

1. vessa

vessa gürel

Favori Kamış:
    Alivio CX Surf TE
    Favori Makine:
    Daiwa WindCast X5000
    En İyi Avı:
    5.7 aynalı
    evet ıyı fıkır ınsanların cogu bu konulara yabancı bazı seylerı bıldılermı yaklasımları farklı olur

2. bajoist

bajoist ufuk

Favori Kamış:
    otomatik olta
    En İyi Avı:
    çupra 1kg
    bir kaç büyük firmanında desteği alınırsa basın yayın organlarına da ulaşılabilir. Bu gitgide büyür ve yetkililer mecbur kalır birşeyler yapmaya... Bu konuda yeni bir başlık açıp fikir paylaşımı yaparak bir şablon çıkaralım...

3. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Ufuk, teşekkürler.

Yapılabilecek her şeyi yasal çerçevede denemeliyiz.

Fakat, üzücü olan nokta, hepimizin çok istikrarsız olduğu, bir anda yaylım ateşe tutuyor, bir anda saman alevi gibi sönüyoruz.

Bu konudaki son yazı, senden 17 (onyedi) gün önce yazılmış ve orada kalmış, maalesef.

Bu şekilde bir sonuca varamayacağımız açık.

Haydi hayırlısı, biraz daha gayret gerekli.

4. bajoist

bajoist ufuk

Favori Kamış:
    otomatik olta
    En İyi Avı:
    çupra 1kg
    Reis abi merhaba,

haklısın bu konuda. herkez bu duruma sinirleniyor ama icraatte biraz eksiğimiz var. Geçen nişanlıma anlattım bu durumu o bile neden gidip eylem yapmıyonuz dedi, hani bu tarz işlerden anlamasamda haklı dedim kendi kendime...

Ben bu konunun üstüne gideceğim en azından elimden geleni yapacağım. Belki ufak bir kıvılcımdan büyük bir gelişme yakalarız...

Bayramdan sonra bu konuda ciddi çalışmalar yapacağım, siz değerli abilerimizin ve dostların desteğini bekliyorum bu konuda.

Her türlü fikir alışverişine açığım, mesajlarınızı esirgemeyin.

5. isyan34

isyan34 mustafa

gayet iyi düşünülmüş

6. kilicbey

kilicbey İsmail Kiliç

En İyi Avı:
    MIRMIr. 1.5 Kg LEVREK2 Kg Köpekbalığı 1 metre.
    30.000 üyeyi aşmış bir sitenin mensupları olarak, eğer İstanbul gibi bir metropol şehirde bir araya gelip organize olamıyorsak ve sesimizi duyuramıyorsak , kimse kusura bakmasın havanda su dövmekten öteye bir şey değil yazdıklarımız. Gerek yönetimden gerekse bu konuya öncülük edebilecek kişi ve kişilerin yanındayım, mitingse miting eylemse eylem, hepsine varım, yeterki katılım çok sayıda olsun vede bilinçli yapılsın.VARMISINIZ BU DEDİKLERİME.

7. brsdmrc

brsdmrc Barış

Favori Kamış:
    Lineaeffe baia grande 420
    Favori Makine:
    okuma im65
    En İyi Avı:
    serrasalmus nattereri, yani bildiğin kırmızı karınlı amazon Piranhası
    Ben varım, her türlü göreve, eyleme, fikir vermeye, düşünmeye elimden geldiğince hazırım. Yeterki şu para hırsına karşına yapılan cinayet son bulsun.