Karaova Ya Gidenler Varmi?

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında CHALGICI tarafından paylaşıldı.

1. CHALGICI

CHALGICI

Favori Kamış:
    GENELDE ZİLLİ DİP,MAKARALI
    En İyi Avı:
    14 KG YAYIN..TABİKİ K.IRMAK VE 1,5 KİLO TURNA,4,5 KG.SAZAN
    sazancılar ın çoğunluğu burayı mutlaka bilirler.burası benim eski tutkum.ama 3 yıldır gidemiyorum.durum ne bilen varmı?yardımlarınızı bekliyorum.gerekirse özelden yazın.ve mümkünse buradan yeri tarif etmeyin.teşekkürler....

2. MehmetSait

MehmetSait Mehmet Sait Tekin

Favori Kamış:
    Dip oltası
    sazanılar

arkadaşım bende karaovaya gidiyorum fakat barajı kiralayanlar çok fazla ağ atıyorlar eskisi gibi iri sazan çıkmıyor kefal ve kaxdife çıkıyor koylara araba ile girmeyelim diye yolu tarla yaptılar ben dsi ye şikayet ettim cevap bekliyorum saygılar.mehmet sait

3. CHALGICI

CHALGICI

Favori Kamış:
    GENELDE ZİLLİ DİP,MAKARALI
    En İyi Avı:
    14 KG YAYIN..TABİKİ K.IRMAK VE 1,5 KİLO TURNA,4,5 KG.SAZAN
    allahh allahhhhhhhhhhh!!!yaww benim anlamadığım bu devlet birimleri bizler gibi duyarlı vatandaşlar olmasa ne yaparmış acaba?ne işe yararmış anlamış değilim!!!:mad: :mad: :mad: e orda önceki köy halkından kalan bikaç hane vardı tepelikte,onlardamı susuyo?DSİ nin haberi yokmuymuş bu olaydan?:D :D :D garip şeyler bunlar.

bakalım bikaç yıl sonra neyi avlayacakmış bu mongol lar!!!

Yahu düşünüyorumda,Tarihinden Asla Bir Ders Çıkarmayan Tek Millet Biz Kaldık Heralde!!!

4. kykh

kykh

Sen hala bi sazan avlağı bulamadınmı bizi götürecek:) çok ayıp çokkkk. Balıka gitmek lazım levo kardeşşşş 2 haftadır moladayız kuruduk vallaha