kartalda istavrit avi

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında xbluex897 tarafından paylaşıldı.

1. xbluex897

xbluex897

Favori Kamış:
    alba star RR50 makina ve albastar carbostar kamış
    En İyi Avı:
    istavrit 5,5 kg
    gecen haftasonu canm SIKILDI SAHILE indim kartal atalar sahili hava cik sicak ama duydum sandalla acilanlar cok balik tutyomus adalara dogru hemen takimi topladim indim sahile bi sandal kiraladim sahildeki emektar cemil abi biraz fazla acilmami soledi daha acikta cok war dedi bnde asildim kureklere artik baktim arkama benden baska sandalyok attim demiri takimi actim bide el oltasini saldim suya dipten 5 -6 metre yukarida biraktim kamisla attim basladim capariya sonra birden basladi vurmaya bir derken iki ilk atista 9 tane aman allahim ben bu kadar iri istavrit gormedim tamam bogazda iri oluyo ama kartalda bu kdar iri olanini ilk defa goruyorum sonra temizledim baliklari tekrar attim el oltasina baktim oda dolu bole 3 saat takildim tabi o ucsaatinnasil gectini anlamiyor insan hava kararinca anliyosun sonunda baktim 10litelik boya kovasinin dortteucu dolu sonra asildim geri kureklere kovam bos olsa o kadar hizli cekemezdim o kurekleri olm gibi gelirdi walla ama o heyecanla kendimi sahilde buldum dogru cemil abinin yanina way be dedi sen bu isi bilion estfrrlh cemil abi dedmi senin buyuklugun tabi sahilde tik yok millet atio varsa 1 yada iki tane sonra temizle tabi balikaricemil abi yakti mangali ben nevaleyi aldim sonrasi yasamak lazim eevet icimden bi ses bu yaz iyi balik yapacak dior ins hayirlisi bakalim ama tabi bide bu unkapani halic civarinda tirnakk kadar baliklari erinmeden tutmaya devam eden biraz cahil insanlaroldukca daha ne kadar balik tutariz bilmiorum neyse herekese rastgele akif...

2. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    .

Heyecanınızı anlıyorum ama Sizde Bizi anlamaya çalışın lütfen.

Bizler Çift Ve kullanmamaya ve Türkçe'mizide güzel kullamaya
    özen gösteriyoruz.

3. postaci_61

postaci_61

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    rus kefali 9.35 kg
    balık ve heyecan süper yaşamış ğibiyim
    türkçemize sahip çıkalım

4. seckint

seckint Seçkin

Favori Kamış:
    4.20 surf kamış
    Favori Makine:
    okuma synex
    En İyi Avı:
    3,5 kg Martı
    avın ve güzel anlatımın için teşekkürler
    ama Tarkan abi'ye katılıyorum
    biraz özen gösterelim Türkçemizi kullanırken
    Türkcheleşmesin
    hep Türkçe kalsın ;)

5. eLaLeMBiaLeM

eLaLeMBiaLeM Ercan

Favori Kamış:
    Lineaeffe S-FLEX / Okuma PL 865
    En İyi Avı:
    Yakaladığımda yazacağım:)
    Öz ana dilimiz,TÜRKÇE'miz,dedelerimizden kalma kültürümüz hakkında söylenenlere katılmakla beraber nice avlar diliyorum inşallah oltanı hep dolu çekersin böyle rastgele arkadaşım.

6. xbluex897

xbluex897

Favori Kamış:
    alba star RR50 makina ve albastar carbostar kamış
    En İyi Avı:
    istavrit 5,5 kg
    evet abi haklısınız anlıyorum sizi ama benimde türkçeyi değiştirmek gibi bir amacım yok sadece hızlı yazarken öyle oluyor ama biraz çaba gösteririm bundan sonra sağolun rastgele