kayaş bayındır barajı

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında emrecan tarafından paylaşıldı.

1. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    ankaralı arkadaslar kayas bayındır da ne tür balık cıktığını bilen varsa paylasırsa sevinirim :D :D :D :D :D :D

2. Morfi

Morfi halis

orda ve ic sualrda turna harici yasak dostum söylesemde gidemezsin yai jandarma amatör belgesi olanları sadece uyarıyor ve gitmelerini söylüyor ama belgesi olmayana 150 ytl den fazla bir ceza ile elindekileri alıp cezanlandırıyor.

yani aklından bile gecirme :)

3. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    peki kardes piknik yapmaya izin var mı zaten turna olup olmadığını merak ediyordum ha bu arada kurtboğazı nasıl turna açısından............D:D:D:D

4. turna

turna

Emrecan kardeş Kayaş Bayındır barajında avlanmak yasaktır.

5. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    mehmet abi ole diyosunuz ama ben bugün piknike gittim ailemle mavi göl diye paiknik alanları parklar yapılmıs avlanmak yasak değil güvenlik bişey demiyor birçok avlanan var ama kimse yasak olduğunu bilmiyor:(:(:(:( alahtan bitane tutan görmedim ...........:D:D:D:D

6. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    bayındır barajı yeni adı mavi göl:eek: :eek: :eek: :eek:

7. turna_meps

turna_meps

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    74cm turna kesikköprü,6kg sazan(1990 eymir gölü),90cm yayın kızılırmak,80cm barakuda bodrum
    Slm emrecan kayaş bayındır barajında 3-4 sene öncesinde içinde a.sazan ve sudak bulunmaktaydı ama yenilenmeden öncesine kadar çevresi ve içindeki balık durumu çok iyi değildi şimdilerde balık avı yasak olduğunu çok öncelerden yetkili arkadaşlarımızdan duyduk ama tabi ne kadar tedbir alınabilir bilmiyorum şuanda mavi gölde içinde sazan,kadife,turna atıldığını duyduk ve işim gereği hergün bayındır barajından geçerken köylü çocukları iri bir turna yakaladıklarını gördüm birde içine gökkuşağı alabalığı atıldı diyorlar ama bu durum doğrumu bilemem

8. mitser06

mitser06

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    5,5 kilo aynalı
    slm arkadaşlar.bayındır barajında balık tutmak şu an serbest.hatta şunu söyleyeyim.geçen hafta güvenlik elemanlarının yanında bırak olta atmayı ,tırıvırı bile atanlar olmuş.yani kimse kimseye karışmıyor.levrek atıldı diğer balıkların kökünü kazımış.ben geçen sene 2 tane iri sazan yakaladım.ondan sonra keyif vermedi.sonra bir daha gitmiştim.bu seferde bir tane kadife aldım.ondan sonra hiç yok.20 gün önce bir arkadaşım 40 cm boyunda levrek aldı.ama tek tük geliyor.anlayacağınız artık bayındırda balık olarak sadece levrek var.o da oltaya gelirse.

9. turna_meps

turna_meps

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    74cm turna kesikköprü,6kg sazan(1990 eymir gölü),90cm yayın kızılırmak,80cm barakuda bodrum
    bayındır barajında arkadaşın dediği gibi sudak yani tatlı su levreği var zaten bayındırı ben çok tercih etmiyorum yenilenmeden önce çevresinde gece kamp kurmak imaknsızdı esrarkeşhlere çok rastladık ama umarım bu sorun ortadan kalkmıştır

10. gençolta

gençolta

Favori Kamış:
    4 adet remixon3.60 surf kamış remixon king makara2 remixon falcon remixon elite
    En İyi Avı:
    valla geçen yaz elim büyüklüğünde ispari tuttum
    bende ankaradayım geçen gün ordaydım mavi gölde levrek sazan ve bol miktarda kadife var ancak barajın suyu acayip çekilmiş durum çok vahim anlayacanız

11. serdargüven

serdargüven Serdar Güven

Favori Kamış:
    D.A.M
    Favori Makine:
    Mitchell Pro Armada
    En İyi Avı:
    Sudak 3,5 kilo
    Bayındırda arkadaşında söylediği gibi levrek ve sazangiller var ancak;levrek yapay yemlere pek vurmuyor. canlı yemi dipte kullanmak lazım. ancak av yasağının kalkmasını beklemelisin. Kurallara uymalıyız

12. karababa62

karababa62 Murat KARADUMAN

Favori Kamış:
    malzemem yok
    Favori Makine:
    erma panther makine,albastar kamış
    En İyi Avı:
    sazan 800 gr,alabalık 500 gr.
    sular bayağı çekilmiş,gerçekten durum üzüntü verici.

13. serdargüven

serdargüven Serdar Güven

Favori Kamış:
    D.A.M
    Favori Makine:
    Mitchell Pro Armada
    En İyi Avı:
    Sudak 3,5 kilo
    Arkadaşlar Bayındır Barajında avlamak tamamen mi yasak yoksa balıklar için mi zaman yasağı var. Sirkülerde tamamen yasak görünüyor yoksa ben mi yanlış anladım.

14. guney

guney Güney

En İyi Avı:
    dostlarım
    zaman yasağı var

turna ıcın avdayasak yok ama. bayındırda balık da yok saten...
    bılgıne.

15. turna_meps

turna_meps

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    bayındır'da balık yok denilemez levrek az ama kadife ve büyük sazanlar çok yakalamak biraz uğraş ve taktik metod ister

16. atakule team

atakule team hüseyin

Favori Kamış:
    Bass Pro Shops® extrime xps Mitchell Elite Spin DAIWA EXCELER, EXSF662MHFS 1.98
    Favori Makine:
    shimano sustain 2500 fg shimano exsence 3000cı4
    En İyi Avı:
    hedefim 120 cm
    slm

abicim bayındırda levrek ve sazan çıktığını duymuştum ama gitmedim:D

17. bayındırlı

bayındırlı emrecan

ben bayındırda oturuyorum balık az sayıda var çünkü tırı vırı ve ag geriyolar avlanmakta yasak degil jandarma ag ve tırı vırıya bakıyor cezasıda 6oo tl diye bildirdiler