Kayseri Bahçecik barajına giden var mı?

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında GurhanANKARA tarafından paylaşıldı.

1. GurhanANKARA

GurhanANKARA

Favori Kamış:
    1.80 kamış,diamond RD630 makina
    En İyi Avı:
    Gümüş Balığı ( 6 gram )
    Saygıdeğer arkadaşlar...
    Hafta sonu Kayseri'de Bahçecik'e gidecez de orası hakkında Tüyo verebilecek var mı?

2. S_BURAK

S_BURAK

Favori Kamış:
    Mepps connect 3 no mavi benek
    En İyi Avı:
    ALABALIK 3,5 KİLO , TURNA 5 KİLO
    kayseri bahçecik barajı

Ben kayseriden burak . sadece balık tutmak için buraya gelcekseniz değmez. bahçecikde çok küçük turnalar çıkıyor denk getirebilirseniz iyi derecede gökkuşağı alası var. 2-3kg lıkları ama nadir çıkıyor. tırıvırı ile duman ettiler bahçeciği bize sadece çapa atıp cahillerin attığı ve çekerken dala takılıp koparttıkları tırıvırıları sudan çıkarmak düştü. bahçecik barajı değmez oranın adam olması için en az iki yıl lazım. ama o tarafa girmişken kaynarı geçince tahta köprü var. güzel turnalar çıkar 7-8 kg lik canavarlar oradan dönerken de bahçeciğe uğrarsınız ve ne kadar haklı olduğumu görürsünüz. turna için 4 numara beyaz üzeri kırmızı benek mepps comet. alabalık için ise 3 numara beyaz üzeri mavi mepss comet buda tiyom olsun . rasgele

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mayıs 2010
  3. ferhatoz

ferhatoz ferhat

arkadaslar bende bahcecik barajını onermiyorum ..yazık olur bosu gidersiniz..ama kaynat deneyin orada sansınız daha fazla..

4. beesyo

beesyo Bekir

Favori Kamış:
    dip oltası, makaralı olta
    En İyi Avı:
    Turna 92 cm,
    Bahçeciğe hiç gitmedim ama arkadaşın dediği kaynara çok gittim yol uzak biraz zahmetli ama güzel büyük turnalar çıkar.. benim profildeki canavar ordan alınmadır... Varsa canlı yem yoksa ölü yemle git...at çek yapacağın alan azdır oralarda... Yada sahtelerle gezdireceksin oltanı:::)

5. muratoz

muratoz murat

herkese slm tum gercek balıkcılara rasgele bende katılıyorum bahcecık te gecırdıgınız zamana yazık kaynar ıyı ama orada sıkıntıya dusmaya basladı ufakları tekrar bırakmıyorlar bole gıderse seneye baska bı yere bakarız avlanmak ıcın :(