Kendi taktiğim deneyin bence.

Konu, 'Av Hikayeleri' kısmında orumar tarafından paylaşıldı.

1. orumar

orumar ömer yılmaz özcan

En İyi Avı:
    14 kğ sazan
    Anımı anlatınca taktikte ortaya çıkıyo:D :D :D
    Sazan için kurtboğazına bundan 5 yıl önce filan gitmiştik ve benim bir taktikde denemez adet diyelim en uçtaki oltalara (son oltalara) zil takarım ama zillerin içini sökerim yani sizin anlıyacagınız süpriz olsun diye aynen öyle yaptım o günde neyse oltaları attık içi olmayan zili ugurlu oltam dedigim oltaya taktım biraz balık yakaladık gece oldu el feneri ile gezip bakarız ya birincide herşey tamam zil boşluklarını al falan filan bir seferinde yine kontrol için baktığımda oda ne benim uğurlu oltanin ne zili ne sopası piyasada yok allahtan kasnaga koca taş koymuşum bir heycanla çekmeye başladım öyle ağır geliyoki etrafta kim varsa başıma topladım neyse oltayı dışarı aldım ve herkez şok oldu oltanın ucunda 2,5-3 kğ birtane aynalı ve cidden aynı oltada kilonun üstünde birde kambur sazan var.ahhahhhh güzel bi anı işte böyle.

Son düzenleme: 20 Haziran 2007
  2. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Şansın bol olsun dikkat etde bir dahakine oltayıda kaptırma ava gidiyorum derken avlanma.:p

3. Sevgili Ömer
    5 Yıl önce yaşadığın bu anını bizler ile paylaşmana teşekküler,
    Herhalde sende bizler gibi ilk balığa başladığında sirkülerden haberdar değildin ama şimdi sende bilinçli bir amatör balıkçısın ve inanıyorum ki eski yıllardaki gibi 8 iğneli küspeli takım kullanmıyorsundur.
    Paylaşımın için teşekkürler.

4. AVCIYILMAZ

AVCIYILMAZ Şaban YILMAZ

Favori Kamış:
    Lineaffe 420 10kilos
    Favori Makine:
    Shimano ultegra 4500-5500
    En İyi Avı:
    3 kg Levrek
    güzel olmuş:). sirkülerden arkadaş bahsetmiş zaten;) . peki içi boş zil kullanmaktansa hiç zil takma ne farkı var anlamadım :confused:

5. avcı_55

avcı_55 Alaattin ışık

Favori Kamış:
    Olta.
    Burada taktik dediğin ne acaba ?

6. orumar

orumar ömer yılmaz özcan

En İyi Avı:
    14 kğ sazan
    yok canım yarım iğneli olta kullanıyom artıkın .
    avcı yılmaz kardeş süpriz olsun diyerek taktığımı yazmıştım anlıyamamışsın sen onu
    avcı55 abi anladın sen onu.