kesik köprü

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında okidoki59 tarafından paylaşıldı.

1. okidoki59

okidoki59

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    SAZAN 7 KİLO,TURNA 60 CM.
    herkese merhaba;hafta sonu kesikköprü barajının oralardaki kum ocakları
    civarına gitmeyi planlıyoruz.bölge olarak önerilerinizi bekliyorum.teşekür ederim......rastgele...

2. tiptirivsi

tiptirivsi

sanırım çok kalabalık oluyor kum ocakları kalabalık olduğu aman da pek keyif vermiyor atışların sınırlı vuruşlar sınırlı tutuşlar sınırlı... bereketli avlar dilerim istreseniz camili tarafına gidin... büyük vuruşlar için:)

3. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Oktay kardeş yer söylemek kolay ama balık işi biliyorsun şans birazda sabır işi benim balık aldığım yerden sen alamazsın belki benden daha iyi balık alırsın ama ilgilenirsen benim gittiğim bir yer var hiçte boş dönmedim.üç kere aynı yere gittim iki keresinde 60 cm.den aşağı balık çıkmadı ilkinde 5 adet ikincisinde 6 adet aldım üçüncüsünde ise 28 civarı balık aldım fakat boyları 40 cm altı olduğu için 24 adetini geri bırakmak zorunda kaldım. ( Amatör balıkçı ruhu içimize işlediği için.)
    Fotoğraflar bölümünden 06.04.2007 tarihli köprüköy macerası adı altındaki bölüme bakarsan (aslında tarihi oraya yanlış yazmışım 06.05.2007 olacaktı ) resimleri göreceksin eğer istersen sana detaylı olarak yeri tarif ederim ama önce resimlere bak giderim dersen anlatayım. selamlar,
    iyi avlar.

Son düzenleme: 18 Mayıs 2007