Kesikköprü - Hirfanli Kanali

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında --COCHISE-- tarafından paylaşıldı.

1. --COCHISE--

--COCHISE-- Serdar

Favori Kamış:
    Eurostar TraverseX ve Captain Camelon 1500
    Favori Makine:
    Shimano Nexave 2500
    En İyi Avı:
    orta boy çipura, kefal, turna, vs vs
    Selamlar,

Geçen Hafta Aldiğim Yeni Oltanin Gazina Gelip Pazar Sabah Erkenden Kesikköprü'nün Yolunu Tuttum.. Kirşehir Yol Genişletme çalişmalari Ve Ankara Su şebeke Inşaatlarindan Dolayi Bayaği Bir Eziyet çektim (dönüşte Bu Yüzden Lastiği De Patlattik)...neyse, Kesikköprü Baraja Gelmeden Sağa Saptim Ve Hirfanli'ya Doğru Yöneldim, Tepeköyden Koyverdim Aşağiya Ve Bir Balik çiftliğinin Yaninda Park Etme Imkani Buldum.. Sonuç Hüsran.. Yaklaşik 4-5 Sene önce Bu Bölgeye Geldiğimde Su üzerinde Oldukça Yoğun Balik Hareketleri Gözlemlemiştim Ve O Zaman Birkaç Turna Tutma şansimiz Olmuştu.. Bu Sefer Ne Bir Hareket, Ne Bir Kipirti..3-4 Saat Takildim Ve Hiçbir şey Tutamadan Sicağin Da Etkisiyle Döndüm.. Bu Bölge Hakkinda Güncel Bilgisi Olan Arkadaşlar Varsa Paylaşirlarsa Sevinirim.. Yolun çok Kötü Olmasindan Dolayi Bayaği Bir ümitlenmiştim, Kimsecikler Yoktur Diye Ve Nitekim öyleydi..ama Balik Ta Yoktu, Ya Da Benim Beceriksizliğim :)

2. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Senin şanssız gününmüş birdahaki sefere.:p

3. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Geçen hafta pazar günü oradanda küçük bir trofe çıkmış.:D :D :D 12 kğ cıkmiş

4. fsekerci

fsekerci

Favori Kamış:
    sadece olta
    En İyi Avı:
    turna 4 kg
    aynı yerden mayıs ta bizde boş döndük.
    bu iş birazda şans,kısmet,azim,beceri ,,,ne derseniz artık.

5. flazer

flazer mehmet ali filizer

Favori Kamış:
    YILMAZ 90 LIK ZIPKIN SHEAKPER MAKARALI OLTA VEDE ALBA NIN KAMIŞLARI
    En İyi Avı:
    TATLI SUDA 43 KG AYNALI SAZAN(rüyamda)5,5kg aynalı sazan,6KG DÜZ SAZAN, DENİZDE 2KG MIGRI
    geçmiş olsun bi dahaki sefere nasip te yokmuş;)