kesikköprü

Konu, 'Göller, Barajlar ve Akarsular' kısmında gogo tarafından paylaşıldı.

1. gogo

gogo

Favori Kamış:
    Tatlı su balıkcığı ile ilgili tüm mazemeler
    En İyi Avı:
    91 cm Turna
    Yaklaşık bir yıldır özel işlerim nedeniyle balığa gidemiyorum. Kesikköprüde teknem hazırlandı, önümüzdeki hafta gitmek niyetindeyim. fakat su problemi yüzünden kesik de av yasaklanmış diyorlar. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum...

2. mehmetozbodur

mehmetozbodur mehmet

Favori Kamış:
    olta, bot
    En İyi Avı:
    700gr çupra. 1 kg levrek
    aramıza hoşgeldiniz. bir yılın vermiş olduğu hırsla balık tutarsanız yasak olmasa bile yasaklanır:D şaka bir yana birazdan bölgeyle ilgili ve sizin imza ayarlarınızla ilgili bilgi gelir. iyi günler...

3. Proteus

Proteus

Favori Kamış:
    Makina:Cormoran Super Match Kamış:Balzer Powertrip
    En İyi Avı:
    Turna 4 kilo 750 gr
    Geçen hafta Kesikköprüdeydik.Borular falan çalışmalar vardı ama yasak falan yok.Kimse birşey demedi.Ama bu hafta ne olur bilinmez.Şu an çok karışık bir hafta yasak diyorlar Köprüköyde kıyıdan atanları bile kovuyorlar diğer hafta her şey yakıtlı motor bile serbest..

4. gogo

gogo

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    91 cm Turna
    Benim motor biraz kalın. 140 beygir. problem olurmu...

5. osmanaltunel

osmanaltunel

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Turna 140 cm. Gölbaşı
    Kesikköprü yasak değil su çalışması nedeni ile geçici bir yasak koyulmuş olabilir oda muhtemelen çalışılan bölgenin yakınlarındadır çekinilecek bir durum olduğunu sanmıyorum iyi avlar.

6. Proteus

Proteus

Favori Kamış:
    Makina:Cormoran Super Match Kamış:Balzer Powertrip
    En İyi Avı:
    Turna 4 kilo 750 gr
    Ya 140 beygir motor çok fazla ki suya yağ karıştırdığı için iç sularda yasak.Ya bir de o motorun gürültüsünden avlağınızda balık falan kalmaz sırtı zaten yapılmaz..İmza ayarlarınızıda yaparsanız hitap sorunu yaşamayız..
    Şahsi görüşüm kullanmayalım benzinli motor..Kanıtlanmış bir gerçek devridaim sırasında suya yakıt karıştırdığı..Ama bilgi açısından sorunuzun yanıtı geçen hafta sürat tekneleri kendilerince şov yaptı sorun olmadı onlar için...

7. gogo

gogo

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    91 cm Turna
    Merak etmeyin.Büyük motoru sadece iç kısımlara gitmek için kullanıyorum. Ayrıca 3byg lik sıyırtı ve yerdeğiştirmek için motorum var onu kullanıyorum.