Kiliç

Konu, 'Tekneden Balık Avcılığı' kısmında katsumoto tarafından paylaşıldı.

1. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    hasan arkadaşım selamlar senin yapacağın şu kılınç avı çok maceralı olacağa benziyor dönüşünde buraya çok güzel bi hikayeni isteriz ona göre ve inşallah en büyük kılınçları tutmam dileği ile rastgelsin:)

2. kemalekdal

kemalekdal

Favori Kamış:
    Çıkrık
    En İyi Avı:
    Orkinos-25kg
    Merhaba. Ben forum'a yeni kayıt oldum, Kılıç ve orkinos avı yapıyorum. ilgilenen arkadaşlar varsa tecrübelerimizi paylaşalım.

3. Huseyin Alp Arslan

Huseyin Alp Arslan Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    olta ve oltadan baska hic bir sey
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Omru hayati boyunca marlin pesinde kosupta yakaliyamamis insanlar var.Sana bu garantiyi kimse veremez.

4. Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Kilic ve marlinle ilgili bir iki nokta da ben karaladim. Iste balik bunlarla tutuluyor baslikli konuya az once yaptigim paylasimin ilginizi cekecegini saniyorum.

5. Tuna Hunter

Tuna Hunter Deniz

En İyi Avı:
    Hannos
    Cok ender yerler vardir, garanti de veriyorlar (Yelken baligi, cok yogun oldugu sezonlarda)...

Hani xxxx dollar verip, yakaliyamazsan %50'isi geri veriyorlar... ;)

6. Sırtıcı ve Çözücü

Sırtıcı ve Çözücü

Hasan Kardeşim nerelerdesin, görüşemedik. Yoksa Hasan Abinle Kılıç avlamaya çıktınız. Bir haber verirsen sevinirim.

Saygılarımla

Cem DEMİRDÖVEN

7. FERMET

FERMET

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    levrek 5 kg
    Arkadaşlar Ben Geçen Hafta Sonu Gökçeada Daydim.5,5 Metrelik Fiber Teknemizle Sabah Başladik Balik Maceramiza Mercanlari Karagözleri Koşturmaya.önce Biraz çapari Falan Yaptik Ama Umduğumuz Baliklari Bulamadik.daha Sonra Akşamdan Birakilmiş Parakati Kontrol Ettik.bütün Oltalarda Miğri Var Geceden Hepsi Talan Etmiş Yemleri.tabi Aynen Denize Iade.esas Konuya Geliyorum Biz Bunlarla Uğraşirken Asil Mesleği Balikçilik Olan Kuzenlerim 16-17 Mtlik Tekneleriyle şuan Sadece Kiliç Avina Gidiyormuş.akşam Tlfda Görüştüğümüzde O Günün Kötü Geçtiğini Ve Sadece 1 Tane Yakalayabildiklerini öğrendim.o Da 70 Kg Likmiş.açikta Olduklarini Söyledi Kuzenim Bayağida Yorulmuşlar O Koca Baliği çekerken.yani G.ada çevresinde Sadece Bu Baliği Avlayan Balikçilar Var.isteyenlere Yardimci Olabilirim.

8. kemalekdal

kemalekdal

Favori Kamış:
    Çıkrık
    En İyi Avı:
    Orkinos-25kg
    Valla o arkadaşları da forma alabilirsek şahsım adına çok memnun olurum. Benim açıkcası çok fazla bilgiye ihtiyacım var. Elimde 130 lbs lik kamıçtan tutun da 2 vitesli çıkrık makaralara, amerikan mallarından japon mallatına değişik şekillerde yemler var. Tekne de var ama tecrübe yok. geçen yıl sadece bir tane 100 kglik çikardık o kadar. Yani anlayacağınız malzeme var ama tecrübe yok. Ben her türlü yardımlarınıza açığım. Şimdiden çok teşekkürler

9. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Kemal bey,yakaladığınız balığın resmi varsa,avatarınızdaki gibi,yayınlarsanız çok sevinirim.Merakımızı gideririz.

10. kemalekdal

kemalekdal

Favori Kamış:
    Çıkrık
    En İyi Avı:
    Orkinos-25kg
    Avatardaki resim zaten yakaladığımız. Ama ben yinede büyük bir resmini koyayım.

11. Huseyin Alp Arslan

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    22 kg Kingfish
    Helal.Iste budur.
    Nice avlara rastgele.

12. kemalekdal

kemalekdal

Favori Kamış:
    Çıkrık
    En İyi Avı:
    Orkinos-25kg
    Teşekkürler. De ben artık tecrübesi olan arkadaşlarla tecrübelerimizi ve bilgilerimizi paylaşmak istiyorum. Umarım ilgilenen arkadaşlar olur ve burada bütün bilgilerimizi paylaşabiliriz. Herkese rastgele

13. denizdeki balıgın garantisimi olur

Varsa öyle garanti veren bir yer, gidelim müridi olalım taş taşıyallım onlara.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 30 Nisan 2007
  14. kemal kardeşim şu resmi alıştıra alıştıra gösterseydin ya.biz kendimizi hazırlasaydık.
    ne bileyim,bakın arkadaşlar az sonra göstereceğim balığın kilosu,boyu şudur gibi...
    insaf yani ..balığa gidemeyen,gidipte tutamayan arakadaşları düşün:)

15. kemalekdal

kemalekdal

Favori Kamış:
    Çıkrık
    En İyi Avı:
    Orkinos-25kg
    Mehmet abi napıyım ya. Benden istenince ben de koyayım dedim. Geçtiğimiz yaz sezonunun en iyi balığıydı. Umarım herkese bir gün böyle bişey tutmak kısmet olur. İnanılmaz büyük bir keyif. 2 hafta sonra tekrar balığa çıkacam umarım bu balık gibi bişeyler yine çıkar. Bu arada 'gerçekci ol, imkansızı iste' sözü de çok benimsediğim bir sozdur:)

16. tamam seninle anlaştık o zaman:)
    bu arada Kıbrıs'tamı çıkacaksın.Kıbrısta ise Güzelhisar'da ulaşamadığım çok iyi dostum var.adresi kaybettim bulamıyoruz birbirimizi.yardımcı olursan sevinirim

17. kemalekdal

kemalekdal

Favori Kamış:
    Çıkrık
    En İyi Avı:
    Orkinos-25kg
    Evet Kıbrıs'ta çıkacam. Sen bana özelden dostun hakkındaki elindeki tüm bilgileri ver senin de bilgilerini ver ben ona ulaşabilirsem senin bilgilerni ona veririm. Bu arada ben güzel hisar diye bir yer de açıkcası ilk kez duydum. Hangi şehre yakın biliyorsan onu da söylersen ulaşmaya çalışırım. Ben gerçi lefkoşa ve Girne şehirlerinde olacam ama mümkün olursa bulmaya çalışacam