Kırılan Parçanı İsmi Nedir?

Konu, 'Makineler' kısmında kozalak tarafından paylaşıldı.

1. kozalak

kozalak Fatih

Favori Kamış:
    tralko-ko karbon soft
    Favori Makine:
    OKUMA Avenger 65 soft
    En İyi Avı:
    1.5 kg Çupra

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 26 Kasım 2018
  2. yk71

yk71 Yüksel

Okuma makinelerin distribütörü Cengiz Balıkçılık. Oradan sorununuzu çözerler.

3. DÜSSELDORFLU

DÜSSELDORFLU Boran RESNE

Herkese selâmlar ,

Internet bilgilerine bakilirsa,, parcanin adi , OSCILLATING+SLIDER

http://stores.tunasreeltroubles.com/a-1-okuma-27080069-27080117-oscillating-slider/
    https://www.google.de/search?q=OKUM...BAgCEAE&biw=1920&bih=969#imgrc=DQ7dy7eNXiI4aM:

......................

Konuyla ilgili olarak, benden pek fazla uzakta olmayan (40 Km) Krefeld taraflarindaki OKUMA EUROPE' ya telefon ettim. Beni Köln'de H..... adli bir firmaya yönlendirdiler . Firma önce makinenin nereye (Hangi ülkeye ) kayitli oldugunu sordu ! Türkiye deyince, parca tedarikinin istenilen sekilde yürütülmesi icin, önce makinanin kayit edilmesini ve bu is icin gönderecekleri formülerin tarafimdan doldurulmasi gerektigini VE kaca olacagi ve ne zaman yapilabilecegi konusundaki sorularimida, formüleri doldurup gönderdikten sonra cevaplayabileceklerini söylediler ! Tabii hem üzüldüm hemde sevindim !

Üzülmem, yardim edememe acisindan.. Ama sevinmem, bir markanin ürününü ve ismini ne sekilde korudugu ve ne sekilde bir sayginlik , ciddiyet ve prosedür örnegiyle calistigi !

Kisaca ,,, problemin ülkemizdeki OKUMA genel distribütörü Cengiz Balikcilik tarafindan cözülmesi gerekiyor !

Umarim yardimci olabilmisimdir,,,

Son düzenleme: 27 Kasım 2018
    Nixdorf bunu beğendi.
  4. kozalak

kozalak Fatih

Favori Kamış:
    tralko-ko karbon soft
    Favori Makine:
    OKUMA Avenger 65 soft
    En İyi Avı:
    1.5 kg Çupra
    Çok teşekkür ederim ilginiz için Cengiz balıkçılıkla iletişime geçtim teknik asrvise gitmesi gerekiyormuş makinenin

5. kozalak

kozalak Fatih

Favori Kamış:
    tralko-ko karbon soft
    Favori Makine:
    OKUMA Avenger 65 soft
    En İyi Avı:
    1.5 kg Çupra
    29A3C85F-AE01-443A-B76A-343CF9C3C4D2.jpeg Ebaydan parçayı buldum kendim tamirini yapabilirim fakat , kargo masrafı çok yüksek ufacık bir parça için 100 tl değer mi bilmiyorum ..

Ekli Dosyalar:

6. sabriyazici

sabriyazici sabri

Cengiz balıkçılık okuma ürünlerine ömür boyu garanti veriyor bu parçayı ücretsiz olarak değişip makinenin bakımları ni yapıp size teslim edeceklerini sanıyorum boşuna para vermeniz gerekmiyor

7. kozalak

kozalak Fatih

Favori Kamış:
    tralko-ko karbon soft
    Favori Makine:
    OKUMA Avenger 65 soft
    En İyi Avı:
    1.5 kg Çupra
    Cengiz balıkçılık teknik servise göndermem gerektiğini söylemiş ama teknik servis nerde kime göndercem ücret alcaklar mı ne zaman geri gönderirlee hiçbir bilgi vermedi.Mail attım ona da cevap vermediler arıycam hafta içi ..

8. sabriyazici

sabriyazici sabri

Teknik servisi dukan dan çıkınca 10 metre karşısındaki dükkan :)
    Sorularınızı direk telefon açıp sorarsanız daha iyi olur çabuk bir şekilde çözüme kavuşursunuz istanbula gelen tanıdığınız varsa gönderin makineyi elden teslim etsin 3 5 gün de hazırlayıp verirler diye tahmin ediyorum