Kıyıdan Mırmır Silivri

Konu, 'Kıyıdan Balık Avcılığı' kısmında razor tarafından paylaşıldı.

1. gokhan_27

gokhan_27 gokhan

En İyi Avı:
    olunca ilk size söylicem:)
    halit abi tek kelime MAŞALLAH bereketli guzel bi yere benziyor sanırsam sabah erken saatde orda olursam guzel av yapabılırım kısmetse cumartesinden orda olurum abi pazar sabah erkende avlanmaya baslarım buarada orada sabahlıyabılırım herhalde demi abi bi problem olmaz sanırsam

2. gokhan_27

gokhan_27 gokhan

En İyi Avı:
    tarkan abi aslında sizlere katılıp tanısmak isterim daha guzel olur yakın zamanda bişeyler yapacaksanız abi mutlaka gelırım :) benıde unutmayın yani

3. simendifer

simendifer Sennur

Classis otel olabilir mi ?

4. ist balıkcısı

ist balıkcısı

Favori Kamış:
    şeyan olta -surf kamış
    En İyi Avı:
    daha öğrenecek çok şey var
    yok yok sennur o çok daha geride yanılmıyorsan atlantis olması lağzım. küçük bir otel aslında arsası çok geniş ama kendisi küçük hatta yanında yeşilce villaları diye evler var.

5. Suatreis

Suatreis

Yok hayır classis olmaz. O, e-5 ten içeride kalıyor biraz. Önünde iskele değil minik bir dalgakran vardır ve yakınındaki bir siteden oraya gidilebiir.

6. gokhan_27

gokhan_27 gokhan

En İyi Avı:
    neyse abiler kısmet olurda hafta sonu gıdersem otelın ismini ogrenir buraya yazarım :)

7. Suatreis

Suatreis

Sabahlamanız için bir problem olmaz. Sonuçta bu sizin kanuni hakkınızdır. Yanlızca bölgenin emniyet ve asayişinden sorumlu kolluk kuvvetlerinin devriye ekipleri kimlik ve amaç kontrolü için sizi ziyaret edebilir. Bu da onların görevidir. Rahatsız olacağınızı sanmıyorum.

8. gokhan_27

gokhan_27 gokhan

En İyi Avı:
    tabiki gorevleri abi onların zayesınde rahat uyuyabılıyoruz ben cevre sakınlerı için soylemişdim hani yabancı oldugumuzdan rahatsız olurlarmı acaba dıye dusunmusdum ama herhalde bı problem olmaz :eek:

9. jack1988

jack1988

Favori Kamış:
    Olta,zipkin
    En İyi Avı:
    Vatoz 5kg .Nefret ederim vatozfdan ama en buyugu bu :D
    evt bende katilyiorum sana arkdasim,geceleri sakin oluyo deniz ortaya cikiyolar,bizim orda gece 12 den sonra avliyolardi,boru kurduyla.

10. dogubey

dogubey

tekirdaga sürekli hersene 7. ve 8. aylarda giderim hergece saat 21:00 dan sonra 10 taneye yaklaşık mırmırımı alır giderim yem olarakta kurutulmuş midye kullanırım genelde kumluk yerlerde olur gecen sene 1,5 kg lık levrekte yakaladım midyeyle :D deniz bu ne cıkacagı bellı olmuyor rast gele

11. SedatMert

SedatMert Sedat

En İyi Avı:
    O balığın hala peşindeyim.
    Doğu Bey Tekirdağ'da nerede avlanıyorsun? Birde imza ayarlarını yaparsan sana nasıl hitap edeceğimizi biliriz. Bol avlar

12. istanbul.k

istanbul.k kahraman

????

s.a. sayın arkadaşlar niye bir mırmır organizasyonu yapmıyoruz acaba?? böylece hem birbirimizi görmüş olur hemde bilmediklerimizi birbirimizle paylaşırız olmazmı ben çok merak ediyorum büyük balık tutmayı :) zira lüferden başka büyük balık tutmadım daha:( bu konuda bi yardımcı olunursa çok sevinecem teşekkürler.

13. balli

balli m.nuri akkaya

Favori Kamış:
    D.A.M Telespin 3 mt. 10/30gr.
    Favori Makine:
    Shimano Hyperloop 4000 RB
    En İyi Avı:
    11,7 Kg. Aynalı sazan
    Genelde ilk önce mırmır-karagöz tutanlar sonrasında lüferi de ister ama?:rolleyes:

Hayırlısı diyelim ve büyük-büyük mırmırlarınız olur inşallah.:)