kocaeli bölgesi tatlısı hakkında raporlar

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında avcımurat tarafından paylaşıldı.

1. avcımurat

avcımurat murat

Favori Kamış:
    degışık oltalar
    En İyi Avı:
    balıkta geçen butun anılar
    herkeze selamlar uzun zamandır rapor yazmıyorum.buda aslında rapor sayılmazda kısaca bılgı vereyım dedım.yasagın kalkmasından bu yana bır kac kez suverler tahtalı ve de yuvacık barajına gıtme fırmasım oldu.yuvacıkta olta atmadım ancak soyle bır baktım tanıdıgım arkadaslarla gorustum.sular bana cok yuksek geldı orda.pek balık cıkmadıgını soyledı arkdaslar zaten olta atılacak yerlerın coguda karaborsada :) gelen kapıyor.suverler belkıde ısraıl sazanından arınmıs ydada bulaşmamaıs nadır yerlerden orda pullu sazan cıkıyr ama cok ufak.daha buyuk balık pek oynamıyor.aynalı cıktıgını gormedım henuz. tahtalı ıse tam anlamı ıle ısraıl cennetı olmus.hemen hemen yer yerınden bolca cıkıyor.bıde cıgerle guzel caylama alınıyor.ancak ordada sazandan eser yok daha. tutuklarını duydum ordakı sohbetlerde ama bana da yanımdakılere de geldıgını gormedım. bırde arkdaslar yaa bır suru balıkcı var oralarda emınım sıteyı takıp edende vardır ama bılgı payaşan hıc yok maalesef

2. lightjockey

lightjockey Ersin

Favori Kamış:
    Lineaeffe 360 Surf
    Favori Makine:
    Okuma , Albastar
    Merhaba ;
    Arkadaşlar bir kocaeli tatlı su organizasyonu duzenleyelim o zaman . Muhabbet olur gusel olur katılan bilen olur mu ?