kocaeli' de hangi deniz balıkları tutuluyor ve mevkii olarak neresi iyi balık yapıyor

Konu, 'Bölgeler' kısmında volgym tarafından paylaşıldı.

1. volgym

volgym Volkan CANSEVER

Evet büyüklerim küçüklerim, kocaeli' de hangi deniz balıkları tutuluyor ve mevkii olarak neresi iyi balık yapıyor bu konuyu birbirimizle paylaşırsak herhalde körfezimiz hakkında daha çok bilgi sahibi olabiliriz.

2. esabi

esabi SENIOR MEMBER

Favori Kamış:
    reklama gerek yok
    Favori Makine:
    favori kamışım bölümünde yazıyor
    En İyi Avı:
    pulu imzamda
    eh volkan kardeş ozaman seni şööööyle hemşerilerinin arasına alalım gerekli bilgileri onlardan alabilirsin aşşağıdaki linke tıkla :)
    http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=12652

3. volgym

volgym Volkan CANSEVER

göller ezberimizde tamam da kışın denize yönelelim diyoruz;)

4. troster

troster İLHAN

Favori Kamış:
    lineaaffe 15 kilos
    Favori Makine:
    okuma rav2, okuma salina 10000
    En İyi Avı:
    lüfer,istavrit.turna v.s..
    selam volkan bakıyomda gölleri kuruttun şimdide sıra denize geldi galiba:D :D işin şakası bu aralar bol miktarda zargana var özellikle izmit marinada.sırasıyla izmitten herekeye kadar heryarde argana var ama yarımcada kıyıdan saru-ıkanat-lüfer aldılkarını söylediler(bire bir görüştüm,olalarıda dip yemli şeklinde atmışlardı) ordan öteye hereke taraflarında yine zargana ispari istavrit şeklinde..dün yarımcadaydık bol zargana var ama dalga çoktu.13 parça alabildik..

5. volgym

volgym Volkan CANSEVER

selam hemşerim, yok oraların kralı sizsiniz;) geçen ay arkadaşla hereke ye gittik akşam bi şeyler alırız diye gemilerin yanaştığı yere doğru biraz istavrite attım 1 kg kadar aldım sonra biraz da dip yapalım dedim taktım boru kurdunu iki vuruş 2 eşkina biri baya iriydi 1 kg civarı diğeri 500 gr falan arkadaşın misinayı koparttı biri ama işte benim sazandan alışkanlığım misinam herzaman sağlamdır; bi ara beraber gidelim olmazsa seninde boş vaktinde hem tanışmış oluruz saygılar :)

6. gs_gokhan

gs_gokhan

Favori Kamış:
    virax 350 cm kamış
    izmit marinada 2 gün önce çok zargana vardı

7. volgym

volgym Volkan CANSEVER

zargana hakkımda pek bilgim yok takımları nasıl yapayım ;)

8. gs_gokhan

gs_gokhan

Favori Kamış:
    virax 350 cm kamış
  9. volgym

volgym Volkan CANSEVER

sağol gökhan sazan bitince bakarız abisi ;)

10. zargana_avcisi_03

zargana_avcisi_03

Favori Kamış:
    Alba Star
    En İyi Avı:
    Zargana,kefal,istavrit,izmarit,mezgit...
    abicim kocaeli/gebze/darıca da aslan çimento fabirkası yakınları,envayi çeşit balık çıkıo walla..
    bide yalova wapurlarının kalktıgı yer war eskihisar ordadanda iyi duyumlar alıyorum baya iyi ve iri istavrit yapıomuş

Sana şimdiden rastgele

11. wildstar

wildstar

Favori Kamış:
    210 tekne takımı 300 kı
    kıyıdan

izmit çevresinde kıyıdan şu anda nerelerden hangi balıklar çıkıyo ve kullanmamız gereken takımlar konusunda bilgisi olanların ceevaplarını bekliyorum

12. fatih2607

fatih2607 Fatih ÖZTÜRK

Favori Kamış:
    Silverstar Elegance 360
    Favori Makine:
    CORMORAN BIG BEN 7Pi 5000
    En İyi Avı:
    Sargoz 1050 gr. Eşkina 1350 gr.
    Hemşerim selamlar, son 3 haftadır balığa çıkamadım, en son çıktığımda deniz yüzeyinde beyazımsı bir tabaka vardı o yüzden balıkta tutamadım, sana hangi bölgelerde daha çok balık tuttuğumu yazıyorum. gölcük kavaklı sahilinde palmiyelerin olduğu kısımda eşkina yakalayabilirsin biraz daha ileri atabilirsen mırmır'da geliyor. yine kavaklı sahilinde askeriyenin yanından mırmır tutabilirsin, ulaşlıdan 200 mt sonra kadirin yeri diye bir yer var, yol kenarında, buranın 100 mt karamürsel tarafından güzel mırmır çıkıyormuş, yanlız burada çok akıntı oluyor söyleyeyim, karamürsel sahilinden de mırmır çıkıyor, son olarak ereğli balık halinin yanındaki kayalıklardan eşkina yakalayabilirsin.

13. erdemaslan

erdemaslan erdem

slm

ben koca eli istasyonda oturuyorumda burda balık tutacak yer varmı yardımcı olursanız sevinirim

14. shiberu

shiberu Sibel

Favori Kamış:
    Tiger
    kandıra çevresinde dip oltasıyla avlanabilceğim çevreler var mıdır acaba?

15. kayamurat

kayamurat MURAT

kandıra çevresi

kandıra da kerpe kayalıkları çok güzel istavrit yapıyor. kefken de pempe kayalardan yakalayabilirsin. bağırganlıda da yakalayanlar var.