Konusunda Uzman Olan Yada Çevrede Böyle Bilinen Arkadaşaların

Konu, 'Makaleler' kısmında Sırtıcı ve Çözücü tarafından paylaşıldı.

 1. Sırtıcı ve Çözücü

  Sırtıcı ve Çözücü

  Yaş:
  52
  Mesajlar:
  92
  Şehir:
  MANİSA
  Sevgili dostlar
  Balıkçılık camiası için burada toplanmış bulunmaktayız. Bu sayede yeni dostlar yeni yüzler tanıdık. Balık, balıkçılık ve diğer konular sayesinde vazgeçilmez dostlarımız ve arkadaşlıklarımız oldu.
  Bu site hem dostluk hem kardeşlik hem de bilginin paylaşımı olduğu bir sitedir. Bende Bilgi paylaşımı için aramızda konusunda uzman yada bilgi ve tecrübelerine her zaman danıştığımız dostlarımızın, bir arada toplanarak bilgi paylaşımı günleri oluşturmayı ve bu günlerin video kaydı altına alınıp, anlatılan konun veya konuların bir kaç kişi tarafından not alınıp sitemizde güzel diyazn ile tasarlanıp sunulması için gönüllü harekat birliği başlatma ve bilginin en iyi biçimde sunulması ile sonradan gelen nesillerin bizleri örnek tutarak onlara meşale olunması taraftarıyım.
  Konunun çok uzun ve detay gerektirmesi için epeyce gönüllü dosta ihtiyaç olacaktır. Bu konun hassasiyeti ile bilgi paylaşımla güzeldir diyerek, bu amaca ilk adımın bizden gelmesini arz / rica ediyorum.
  Saygılarımla
   
 2. Cem bey güzel bir düşünce buna yardımcı olacak arkadaşlarımızın

  elinden geleni yapacağına inanıyorum....
   
 3. HorNET

  HorNET

  Mesajlar:
  89
  Şehir:
  Istanbul
  Favori Kamış:
  Olta
  En İyi Avı:
  Eşi ;)
  Doğrudur, ve fakat, bu dizayn ya da derlemeyi bol miktarda boş vakti olan bir arkadaşımızın yapmasında fayda vardır. Benim işimin web tasarımı ve programlaması olmasına rağmen, hobim olan amatör balıkçılığı web tasarımıyla karıştırdığım zaman bu iş haline gelir, ki bu da zevk olmaktan uzaklaştırır bu işi. Buradan işimi sevmediğim anlamı çıkarılmamalıdır, işimi gerçekten severim. Ama ben balığı zaten işten biraz uzaklaşmak için tutuyorum (tutmaya çalışıyorum diyelim ; ) Sözün özü, elimden gelen bilgi paylaşımını (ecnebilerin nav-hav dedikleri) sağlarım, ama beni bu görevden affediniz. İşimi iş olarak yapmak isterim. :) Benimle aynı düşüncede olan insanlar olabilir diye bir yazayım dedim.
  Selamlar.
   
 4. ömer65

  ömer65

  Mesajlar:
  695
  Şehir:
  izmir
  Favori Kamış:
  olta
  En İyi Avı:
  sazan 2 kg
  aslında buna benzer bir sürü dernek.kulüp,lokal gibi yerler var aynı dalda ilgilenen insanların buluştugu fikir alışverişi sohpet ettigi bilgilendiyi vakit geçirdiyi
  evet neden bizimde olmasın balık avı netin toplandıgı bi yer güzel
  bi fikir hatta bi ara cihangir abide buna benzer bi şeyler diyordu ama ortak hepimizin buluşabileceyi herkez için müsait bi yer belirlenmemişti bu konu vesilesiyle konu hem güncellenmiş hemde genişletilmiş olur ellerine saglık cem bu projeyide bi yerinden hayata geçirmek lazım:)
   
 5. Sırtıcı ve Çözücü

  Sırtıcı ve Çözücü

  Yaş:
  52
  Mesajlar:
  92
  Şehir:
  MANİSA
  Yardımlarını esirgemiyecek arkadaşlara şimdiden teşekkürü bir borç bilirim. Bu tip organisazyonu gerçekleştirirsek, bence Türkiyede ilklerden biri olabir diye düşünüyorum.

  Saygılarımla
   
 6. AKIN74

  AKIN74

  Mesajlar:
  707
  Şehir:
  Karşıyaka / İzmir
  Cem gerçekten güzel düşünmüşsün, faydalı bir çalışma olacağını düşünüyorum...:)
   
 7. lojistik45

  lojistik45

  Mesajlar:
  387
  Şehir:
  Manisa-Merkez
  Favori Kamış:
  Olta,Zoka,Kamış,Çıkrık
  En İyi Avı:
  Sinarit, Levrek,Çipura
  Evet cem, bu konuyu daha önce komite toplantısında dile getirmiştik.Ben şahsım olarak bu konuda üzereme düşeni yapmaya gönüllüyüm.:D
  İnanıyorumki gerçekleştiririz. Haydi; paylaşımcı balıkçı dostlar, yardımlarınızı bekliyoruz.
   
 8. Bu konu üzerinde biraz düşünülürse daha iyi sonuçlar alınacağı kanaatindeyim.
   
 9. Arkadaşlar bu konu üzerinde biraz fikir alışverişi yaparsak daha tatminkar sonuçlar alabiliriz.
   
 10. Sanıyorum kimsenin bu konuda bir fikri yok konuyu güncel tutmamıza rağmen

  Site içinde başka konuların daha eğilim gösterilmesi buna işaret.
   
 11. hakanozden

  hakanozden hakan

  Mesajlar:
  1.280
  Şehir:
  istanbul
  Favori Kamış:
  420 3 parça dam black panter //390 linefea tuornement surf
  Favori Makine:
  banax sx3000
  En İyi Avı:
  3,5 kg kalkan
  gönül isterdiki her türlü desteği verebileyim ama bunun için zamana ve bilgisayara ihtiyacımızın olduğu kesin zamanımın olduğu tek yer olan evimde ise makinem olmadığında kayıt yapılabilecek işleri kaydetip aktarma şansım yok ama ilk organizasyonda bir kamera ayarlanırsa düğümsüz köstek bağlamaları kalkan oltasının hazırlanmasını kayda alıp aktarılasını sağlayabiliriz. :)