Kordon çipuralari

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında tasim yıldız tarafından paylaşıldı.

1. berhan

berhan

Favori Kamış:
    hertürlü olta takımı
    En İyi Avı:
    16,5 kg akya
    çok mersi

Tasim sağolsaın bilgiler için bu akşam avlanmayı düşünüyorum hayırlısıyla bakalım eğer sağlam çıkarsa bizimde bi kaç resmimiz olu sitede;) bu arada ağcılarla ilgili sölediklerine aynen katılıyorum bizim gibi amatör ruhlu insanları resmen baltalıyorlar,tabi ki onlarda avlanmalı ama bunun bi kanunu düzeni olmalı.
    saygılar

2. obivan

obivan

Favori Kamış:
    zoka
    En İyi Avı:
    5,5 çipura
    tasim telefon ederken dıkkat et o teknelerin ismail lerin ve isamil karadan voleyi takip ediyor eğer denk gelirse pek hoş olmaz yani en azından dikkatli ol.
    ha bu arada dere yatakları nı temizliyorlarmıs yani anlayacağın sular eski tabirle brz zehirli bildiğim kadarıyla bu hafta içi bitecekmiş. Balık oksijen azlığından nazlı anlayacağın... kal sağlıcakla...

3. ALLAH ONLARIN CEZASINI VERSİN :mad: :mad:

obivan tasim telefon ederken dıkkat et o teknelerin ismail lerin ve isamil karadan voleyi takip ediyor eğer denk gelirse pek hoş olmaz yani en azından dikkatli ol.
    NASIL YANİİİ??? bu konuyu biraz acarmısın ???

4. obivan

obivan

Favori Kamış:
    zoka
    En İyi Avı:
    5,5 çipura
    reis olay sole:

bunlar 4 kısı çaılışıyor. Bırı kantarda erketede yanı cıkan teknelerı cepten haber veriyor.
    ikisi teknede voleyi yapıyor.
    4 uncude vole yapılan yerde kıyıda ceple kantardakı erketeyle haberleşip bir yandan da kıyıdan okuyan varmı dıye kontrol edıyor.
    teşkilat bu yani...

gecen sene bu kıyıdan okuma davasına bunlar kahramnalılarla bırbırıne gırdı pek tekın tıpler değil yanı o açıdan sömledim ok? çünkü adanalrın gözü kara 1. ci enselenmelerinde 300 ytl 2 cı de 800 3.de 1.500 artı tekne lisansı ıptal anlatabıldım mı bu yuzden gözlerı kara...

5. bunu yakalatmak okadar zor değil bence polis işi ciddiye alsa karakolun erketecisini ,kayıktakileri ve ismail denen o herifi aynı anda yakalar yeterki istesin ...

6. obivan

obivan

Favori Kamış:
    zoka
    En İyi Avı:
    5,5 çipura
    reis hotmail in varsa özeline attım benımkını gel bı goruselım

7. ergungorgun

ergungorgun

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    sazan 8 kilo
    ellerine kollarına sağlık, çok yakışıklı ve ciddi balıklar... tebrikler....:)

8. ABİVAN özelden tlf verdim bir ara istersen

9. kral balıkçı

kral balıkçı mustafa gedikoğlu

Favori Kamış:
    surf
    En İyi Avı:
    çino sarı lüfer istavrit izmarit zargana vs....
    hey maşşallah rastgelsin ustam;)

10. kefaloz

kefaloz

Favori Kamış:
    Kamış ve makara olta
    En İyi Avı:
    Vatos 3 kg.
    Süpersin

Tasim kordonda bu kadar balık, tebrik ediyorum seni. Rastgele...