Küçük yeğenimin sorusu lütfen herkez okusun.

Konu, 'Genel Konular' kısmında andezit tarafından paylaşıldı.

1. darkdream1977

darkdream1977

Favori Kamış:
    mantarlı - makinalı takım
    En İyi Avı:
    yayın 8 kg ( elle :) )
    Her balığa gidişimde hatuna içki içmeyeceğim diye yemin etmekten bir hal oldum.
    Millet sanıyorki herkes balığa içmeye gidiyor,öyle bir intiba uyanmış nedense.

2. ufukkula

ufukkula ufuk

En İyi Avı:
    Henüz yakalamamış olduğum
    Çok güzel bir tartışma konusu olmuş.Çok önemli bir mesele gerçekten.

Sigara konusunda anladığım kadarıyla herkes hemfikir.Her ne kadar kasıtlı olmadığından kuşkusuz olsam da balık boyu için sigara kullanmamaya özen gösterelim.Zaten Can abi de gerekirse sileriz demiş,çok güzel.

Alkol almak veya almamak tabi ki herkesin özgür seçimi,Çocuğu olan istemiyorsa yanında alkol almaz.Ama o çocuk heryerde bunu başkalrında tabi ki görebilir.Ben de Sigaralı yerlerde büyüdüm ama babamın anlatımları sayesınde hıc de heveslenmedim.Sitede balık avındaki görüntülerde rakı şişelerinin de görünmemesi bence daha uygun olur sigarada olduğu gibi.Yalnız bu tartışma konusu olursa da özgürce herkes tartışmalıirakı-balık seven konuşmalı,sevdiğiniğ nasıl içtiğini muhabbetini isterse tabii ki anlatmalı.Nasıl içilmesin deniyorsa özgürce,içilsin diyene de karışmamalı.Yeter ki saygı olsun arada.

3. moderncelebi

moderncelebi

Favori Kamış:
    olta,Zıpkın
    En İyi Avı:
    cupra 700gr
    Evet cok haklı cocuk.!Hiç farketmemiştim acıkcası:COcukalr bizden farklı görüp farklı algılıyor..Dostlarımızın zaten konuyu okur okumaz dahada duyarlı olacaklarına cok eminim.

4. carpe

carpe

Favori Kamış:
    olta, zıpkın
    En İyi Avı:
    3.7kg levrek 8kg sazan
    TEbrik ederim sizi..İşin aslı içki ve sigara kullananlar icin keyif aldıgı ortamda bunları kullanmak kacınılmaz bir seydir fakat site de kucuk yasta uyelerinde oldugunu dusunerek butur goruntu vermemeye ozen gostermek gerekir.