Kurşun kalıbı hakkında döküm

Konu, 'Kurşunlar' kısmında ALABORA21 tarafından paylaşıldı.

1. Avciperdeci

Avciperdeci SeRDaR

Favori Kamış:
    El Oltası
    Arkadaşım yakaladığını iddia ettiğin balık çipura mercan eşkina levrek değil, 117 kiloluk balıktan bahsediyoruz, ve bu şekilde bir balığı 10 yaşında çocuk yakalasa bir anı hatıra vsvs olması açısından resim çekilmek isteyecektir. Ha sen çekildiğini de söyledin ama resimlerin sende olmadığını belirterek bir kaç gün içinde senin elinde olacağını resimlerin bir yakınında olduğunu ondan istediğini söyledin. ay oldu aylar oldu ne resim geldi ne de senden bir haber çıktı.

Ayrıca tabiri caiz ise çapari ile istavrit avına çıktığını ve antenli mercanı su üzerinde yakakaladığını söyledin(bu bir örnektir), hadi onu anladık ta, tesadüf tesadüf bir yere kadar bir an gelir ister istemez kanıt bekleriz. Burada bu şekilde o kadar çok hikayeler duyduk ki, ister istemez merak ediyoruz resimleri...

2. Benim şıracı olduğumu nasıl anladın:eek: :D

3. ALABORA21

ALABORA21 Doğu Murat Gözsüz

Favori Kamış:
    wmc ,d.a.m ,shimano,mustad,raphala
    En İyi Avı:
    117 KİLO orkinos
    yani jenerasyon ney bilemem ama biz balığa çıkarken yanımıza 1 foto mak. yerine 1 kilo fazl asüğbye alıoruz :) dedmin de dediği gibi en büyük boyca büyük olanı deil lezzetçe gsel olandır. O orkinos yerine o gün 3 kilo mercan tutsaydım belki daha pretijli oludu:eek: :cool: :D tbiki foto ayrı bir konu ama imkanlar ve o anki durum baz alınırsa birazda bnim tarafımdan olaya bakılırsa birşeylerin farkına varabiliriz diye düşünüorum. allah inşallah herkeze böyle güzel bir trofe yaşatır. Ömrümde kilo bakımından çok balık tuttum ama bu kadar büyüğü gerçekkten harika. Merak etmeniz tbiki çok doğal. Kladı ki ben 1 ay yurtdışındaydm ve bırakın forum la kendimle ilgilenecek vaktim yoktu. Bu yüzden aklınıza aa işte yaşan söledi kaçtı gitti gibi bişi gelebilir. Sayın müjdat abime gereken açıklamayı da fazlasıyla yaptım. Hikaye dinlemek güsel bişey ama anı yaşanmışlığın kanıtıdır. Tbiki netten bir insanı tanımak zor. İnşallah ilerleyen günlerde bir org.da buunuruz ve tanışma fırsatı buluruz..