Kurutulmuş Boru Kurdu . . .

Konu, 'Yemler ve Yemleme' kısmında hakibis tarafından paylaşıldı.

1. Erdem kurtları nerde muhafaza ettin ve nasıl kullanacağını biliyormusun melih tarif ettimi ?

2. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    abi kavanozda tuzlu bişekilde duruyor buz dolabının altında ve ilk günki gibi ogg kokuyor nasıl kullancamı soramadım ama normal burdaki kurttan farklı degil herhalde farklıysa soylersen sevinirim abi

3. Melih kurtulmuş halde poşet torbada sıra sıra dizilmiş mi göndermişş anladığım kadarı ile. İğneye ilk önce arkasından takmaya başla, enson baş kısmını iğnenin ucuna geçir.Baş kısmı biraz sert olduğun kolay kolay ucundan çıkmaz.

4. erdemyılmaz

erdemyılmaz ERDEM YILMAZ

Favori Kamış:
    DURUMA GORE BİLDİGİM HER TÜRLÜ YASAL MALZEME
    En İyi Avı:
    EŞKİNE 1,5 KG.,56 CM. TURNA
    evet abi kurutlulmuş takması aynıymış abi sagolasın içim iyicene rahat etti bu konuda şüphelerim vardı soracam baygıdır unutuyorum artık iş yarın gece ne olacaga kaldı??????hayırlısı

5. Açiklama

ERDEME gönderdiğim boru kurtları alsancak limanı yanı yemci MURATTAN alınmıştır gittiğim gün her zaman aldığım 2 ytl lik camur boru kurdu kalmadığından, kendisinede söz verdiğimden dolayı 6 paket 2.5 ytl lik canlı kum boru kurdu aldım..akşam kılıflarından çıkarıp kaya tuzu ile tuzlayıp sabah kargo ile gönderdim... kullanımını ERDEME anlatmıştım ama sanırım unutmuş..

tuzlu boru kurdunu kullanmadan önce suya koyarsanız cözülür ve takması daha kolay olur..canlı olması daha makbul olsada bu tuzlanmışında diyer küçük balıklar tarafından parcalanması daha güçtür..saygılarımla

6. jaymz

jaymz

Bordu kurdunu kılıfından cıkartıp tuzlayıp gölgede kurutun ta ki sulanması bitene kadar. ondan sonra ağzı kapalı kavanozda buz dolabında saklayın. Yeminiz istediğiniz an hazır.. Rastgele

7. sparus

sparus Mehmet

Yem çıkaramadığım zaman eğer tazesi yoksa mecburen kurutulmuş kurt alıyorum ben de. Kesinlikle verimli bir yem değil. Ama iş yapmıyor da değil.
    Tazesi varsa kesinlikle onu tercih edin.
    Kurutulmuşunun hem pek cazibesi yok hem de iğnede duruşu pek iyi değil.