Kusadasindan bir kac manzara...

Konu, 'Genel Konular' kısmında ZANDER tarafından paylaşıldı.

1. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Sazan 17 kilo . Turna 11 kg 110 cm.
    Eh insan tatile giderde elinde fotograf makinasi olmazmi??? Benimde elimde vardi bir tane. Ve Turizmimizin göz bebegi sehirlerimizden bir kac kare cektim. Bu resimleri sadece burda bulabilirsin. Kusadasi belediyesinin affina siginiyorum.

Resimlerdeki üc tabela ayni güzargah üzerindeler, sanirim biraz tasarruf yapmak istemisler.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Diyelim tabelalar öyle yada böyle ok aldi bizden. Peki ya su alt resimdeki yolun tam ortasinda duran agaca ne demeli, ne bir isaret nede bir uyari var. Agacin etrafi otomabillerin farlarindan dökülen cam parcalari ile dolu. Sanirim biri bizi kekliyor.

[​IMG][​IMG]

Son düzenleme: 8 Eylül 2006
  2. MGB

MGB GOKHAN

Favori Kamış:
    Kamış olta, yapay yemler, sırtıyı pek severim :) ...
    En İyi Avı:
    Umarım yakında İRİ bir LEVREK :)
    Ercan gerçekten süper bunlar yaaa....
    Eeee bırak şimdi tabelayı ağacı da, gelelim asıl konuya. Balıklar nerede?

Hadi Kuşadası'ndan elin boş dönmemişsindir sen....

3. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    helal adamlara be valla asfalt dokmek ıcın agacı kesmemısle tebrık etmek lazın oranın ılgılılerını

4. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    ama bıde gulmekten patlamak lazım karsılarında bı tabelayı dogru asamamıslar muhahhahaha ercan aga gıttın balık tutamadın bızı bunlarla oyalıyon dımı sen sen sen :)

5. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    Ben de Ufuk'a katılıyorum.
    Barbaros'ta(Tekirdağ) yolu genişleteceğiz diye yaşı 100 yıldan fazla olan devasa çınar ağaçlarını kestiler.
    Her taraf kel gibi oldu ve hala beddua ediyorum.:(
    Peki tabelanın ön yüzünde ne yazıyor?:p

6. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    mahir amca heralde dogru yondesınız yazıyodur dimi:):):)

7. REİS

REİS Mahir Ersin

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Torikler-Kofanalar
    :):):):):)

8. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    RON THOMSON HARD CORE ; Yayin icin ,Abu Garcia Cardinal 505 FR Freilauf Rolle Modell 2006 makina
    En İyi Avı:
    Reis amca tabelanin ön yüzünde yavas gidiniz yaziyor. :) sapini dipten kaynatsalarda hic olmazsa diger taraftaki yazida okunsaydi. :) ama o yolun ortasindaki agac tam evladiyelik. Ben kessinler demiyorum. ama en azindan bir uyari koyar insan. Gelen carpmis giden carpmis... :confused:

Ayrica Cesmede basima gelen bir olayi daha aktarayim, limanin sonunda kücük bir plaj var, rampa yukari cikiyorsun, tam rampanin ortasinda otelin önünde kurt kapani var. Tek yön ya, arac gimesin diye konmus, isin aksi yani, kapan bozuk, günde 15 20 arac lastik patlatiyor. Ben yarim saat icinde benim lastigimde dahil 3 arac gördüm. Belediyeye gittim sikayet icin bir dayak yemedigim kaldi kapida. Zabita bana basuna basini agritmissin kardes dedi, benim gibi günde 10 kisi geliyormus sikayete. :eek: Lastikciye gittim, lastik satin aldim. Cünki kapana giren tekerin tamiri yapilamiyor.Saka ile karisik adama sordum, belediye ile ortakmi calisiyorsunuz diye, adam hayir dedi. Ama belediye kapani kurduktan sonra isleri yüzde 1000 e yakin artmis?????? Ayrica plajda yüzerken arkadasimin ayagani bira sisesi kesti :( neyse bir daha bana cesme lafi etmeyin plssssssssssssssssss.....

9. kancacı

kancacı

Favori Kamış:
    olta,zıpkın
    En İyi Avı:
    levrek 1.10 kg
    ii aga gecmıs olsun ucuz atlatmısın o zaman

10. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Evet oldukca ucuzdu :eek:

11. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Gecti simdilik, belki kasim ayinda gelirim. Iyi bir organizasyon olursa tabiki.:rolleyes:

12. ercan daha kimbilir nelerle karşılaşmışsındır anlatırsın arada artık geçmiş olsun..

13. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Sadece bu tatilde karsilastigim olumsuzluklari, yazsam (agir bir roman olur) ve okan bayulgene haksizlik olurdu... :D

Ama özetle sunu gecmem gerek. Özellikle esnaf, turisti bitirmek icin büyük bir caba sarfediyor. Ve cabalarida sonucsuz degil hani :rolleyes:

14. excalibur

excalibur

Favori Kamış:
    olta
    Ercan canını zor kurtarmış anlaşılan

15. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Olmazmi???? Ahmet te canli sahididir. Havuz basi güzelimiz Dilber hanim :)

16. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Ercan, özelikle bu tip aksiliklerle, sen ve senin gibi gurbetçilerimizin karşılaşması beni çok üzüyor .Büyük bir sevgi ve özlemle, hayallerinizi en az bir sene boyunca süsleyen, umutlandığınız ülkenizi gelipte bu halde bulmanız,her seferinde sizler için bir hayal kırıklığı oluyor .Yaşadığınız ülkenin hayat standartlarını, burada görememek mutlaka sizleri etkiliyordur.Ama herşeye rağmen vatan işte :) Bu da bizim, sorunları bir türlü çözülemeyen vatanımız :confused:

17. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Cok cok haklisin. En kötüsüde ne biliyormusun? Bu kez bir seyler düzelmistir umudu hep var, ama her zaman eskiyi arar halde dönüyorsun geri :(

18. smyrna

smyrna Sevil Kurtoğlu

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    olacak inşallah
    Keşke yapabileceğimiz bir şeyler olsaydı da ,bizler de gururla, göğsümüzü gere gere '' işte vatan dediğin böyle olur '' diyebilseydik :( Cennetimizi cehenneme çevirmekte üstümüze yok maalesef :mad:

19. ZANDER

ZANDER

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Malesef öyle, zaten daha yaklasirken türk kiyilarindan yükselen dumanlar karsiliyordu bizi. Her yeri yakmislardi yine.Sonrasinda Geminin mutfak penceresinden denize atilan koca koca cöp torbalarini görünce daha bir düsünür oldum. Kaptan , mürettebati defalarca uyarmis, ama cöpler yine cesme limanina yakin bir yerde denize atiliyordu. Dün aksam Gemi isletme müdüründen , genel müdürüne , denizcilik müstesarligindan, bakana dek olayi anlattim. Cevap bekliyorum hala.

20. korni

korni koral

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    55 kg trakya kıvırcığı
    geçmiş olsun ercan millet burda çeşme çeşme diye ağlarken sen daha objektif açıdan bakmışsın bunlarıda öğrendiğimiz iyi oldu cevabın içinde üzülerek sen daha çok beklersin diyeceğim çünkü türkiyede işler malasef böyle yürüyor