kuşadasından

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında crew tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Bey
    Öncelikle aramıza hoşgeldiniz..
    Fakat arkadaşlarımım büyüklerimin sizi uyarmaktaki maksadı yanlış harf veya kelime seçmenize değil. Maksadımız öz türkçemizi kazanmak.
    Bu forumun amacı her nekadar balıkçılık olsa bile kaybetmemiz gereken değerler var bu değerleri evlatlarımıza bırakabilmemiz içinde önce bizlerin bu değerlere sahip çıkmamız gerekmektedir.
    Saygılarımla,

2. Iskarmoz

Iskarmoz

Favori Kamış:
    Her cins Olta
    En İyi Avı:
    1988 Dalyanköy Levrek 4.7 kg
    Mustafa Kardeşim, dün geceden beri yazdıklarını ve verilen cevapları az önce okudum..
    Sana bir ağabeyin olarak hatırlatmak istediğim bir şey var..

İnsanın haklarını koruması ve savunması kadar doğal birşey olamaz.. Ama en az bunlar kadar doğal olan bir başkası da gerektiğinde hatalarını kabul etme cesaretini gösterebilmesidir..

Sana burada yanlış birşey yapılmadığından emin ol.. Sen de "W", " yaaaa " gibi ifadelerle gösterdiğin negatif tepkilere bir son ver...
    Burası kavga yeri değil, dostlık ve arkadaşlıklarımızı pekiştireceğimiz bir aile ortamı..
    Kolay gelsin..:)

3. crew

crew

Favori Kamış:
    olta,rapala
    En İyi Avı:
    2kg,barakuda
    bunlarda ağustos ayından sırtı çalışmaları

4. afet

afet

Güzel balıklar yakalamışsın tebrikler. umarım iyi bir katılımcı ve İzmir ekibi'nde iyi bir tayfa olursun. ;)

5. simendifer

simendifer Sennur

Bu konuyu tartışmanın gereği olduğunu sanmıyorum. Forum kuralları 2. bölüm forum düzenine ait kuralların "e" maddesi Türkçe dışındaki karakterleri kullanmayı tamamen yasaklamıştır. İçerisinde yabancı karakter barındıran mesajlar, mesaj sahibine haber verilmeksizin silinir. Sanırım arkadaşlarımız yeni olduğunuz için size müsamaha göstermişler ancak bundan sonraki yazışmalarınızda yabancı karakterler kullanmamanızı, aksi takdirde yazdığınız mesajın derhal silineceğini önemle belirtirim.

Bunun yanısıra üslubunuza da dikkat etmenizi rica ederim. Zira pek hoş karşılanmaz. Forum kuralları aşağıdaki linktedir, lütfen inceleyiniz...

http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=3999

6. Wolverine

Wolverine Berke

Favori Kamış:
    Shimano Alivio BX 420
    Favori Makine:
    Shimano Beastmaster 7000 XTA
    En İyi Avı:
    Henüz avlamadığım
    Bu sitede bir gelenek gibi hepimizin ortak bir davranış şekli vardır. Bir konu tartışmaya doğru gittiğinde herkes bir adım geri atar. Yani demek istediğim. Hatayı yapan taraf hatasını kabul ederse; İkazı yapan taraf da eğer üye yeni üye ise içten bir hoşgeldin tekrarı yapar veya konuya ilişkin bir yorum ile ortamı yumuşatır. Dostlarımızın dostları bizim de dostumuzdur. Tekrar hoşgeldiniz.

7. DOĞUKAN KAPTAN

DOĞUKAN KAPTAN

Favori Kamış:
    RAPALA,ZIPKIN
    En İyi Avı:
    6,850 KG LEVREK
    mustafa abi resimleri koyduğun için tşekkür.walla çok güsel görünüo :D :D :D

8. afet

afet

Valla = Vallahi= Allah şahidim olsun'ki, benim bildiğim bu, hadi genel kurallara uymadık
    hiç değilse burada (w) kullanmayalım, çok şey'mi istedim.:confused: :mad:

9. simendifer

simendifer Sennur

Serdar bey, yazılan diğer mesajları okumadan mı mesaj yazıyorsunuz? Bakın sizden iki mesaj önce aşağıda görmüş olduğunuz uyarıyı yazdım. Rica etsem siz de inceler misiniz lütfen. Biraz daha dikkatli olursak herşey daha güzel olacak hepimiz için ;) Teşekkürler...

10. DOĞUKAN KAPTAN

DOĞUKAN KAPTAN

Favori Kamış:
    RAPALA,ZIPKIN
    En İyi Avı:
    6,850 KG LEVREK
    tamam kardeşim. dikkatli oluruz uyardığın için tşkler. ;)

11. bmutlu

bmutlu

Favori Kamış:
    asso,yozuri.prencess,rapala
    En İyi Avı:
    ILDIR 4 kg baracuda
    gusel av olmus elinize saglık nezaman yaptınız bu avi

12. crew

crew

Favori Kamış:
    olta,rapala
    En İyi Avı:
    2kg,barakuda
    :)

serdar, doğukan ve mustafa avcı takımının bayram için planları var arkadaşlar.....
    bekleyin ve görün herkese bayramda iyi avlar..
    bayramınız ve yeni yılınız kutlu olsun

13. cheecy

cheecy

Favori Kamış:
    olta,zıpkın ve benzeri şeyler
    En İyi Avı:
    sinarit 4 kg
    slm arkadaşlar kuşadasından yazınca hemen geldim bende kuşadasında oturuyorum ve kuşadasından avlanıyorum