Kütahya.afyon.uşak. Birleşelim.

Konu, 'Organizasyon Duyuruları' kısmında mehteran tarafından paylaşıldı.

1. mehteran

mehteran Gürkan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    Sevgili kardeşim. Bizim bölgenin insanları pek aktif değil. İnşallah zamanla büyük organizasyonlar gerçekleştiririz. Bende Kütahya da ikamet etmekteyim. Aramıza hoşgeldin..... Kütahya ya yolun düşerse beklerim.

2. Kırıkolta

Kırıkolta Murat

Favori Kamış:
    Okuma Salina
    Favori Makine:
    Shimano exage 3000
    En İyi Avı:
    Turna 52cm
    Teşekkür ederim. Bölgede aktivide yok doğrudur ama yörede çok gölet var tatlı su konusunda çok iyi değilim.Normalde kuşadasında kalıyordum.Ama çok iyi organizasyonlar yapılabileceği bir gerçek doğrusu.Burada aldığım duyuma göre afyonda amatör balıkçılar derneği kurulacak bir kaç gölüde tamamen koruma altına alarak sadece yakala bırak balıkçılığı yapmayı düşünüyorlarmış. Böyle birşeyler de olursa yarışmalar bile yapılır. Ben umutluyum yinede. Kütahya ya da arada bir gelir giderim.

3. onokbey

onokbey Metin

Favori Kamış:
    Shimano Nexave AX TE SURF GT 420
    Favori Makine:
    Shimano Titanos XSA 5500
    En İyi Avı:
    Henüz yakalayamadım
    Gürkan Ankaradaki'2009 turna yarışmasında suni yem veya kaşık kullanabilecekmiyiz.
    Yoksa ben yanlışmı duydum.

4. mehteran

mehteran Gürkan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    Elbette kullanabileceğiz. Zaten dostlar yardımcı olurlar, kafa yormaya gerek yok, yeterki o bölgeyi gidip dostlarla birlekte olalım gerisi kendisi gelir. ;)

5. xDJx

xDJx Mehmet Kundak

Favori Kamış:
    Oltalarım
    En İyi Avı:
    El oltası ile Turna 7kg. sazan 6kg. yayın 7kg.Yılanbalığı 2.65kg.Alabalık 1.12kg.
    Sevgili Murat kardeşim Afyonda 8/8/2008 tarihi itibari ile ASOBDER Afyonkarahisar Sportif Olta Balıkçılığı Derneğini kurduk.Yönetim kurulu başkanı olarak özellikle sizi ve Kütahyalı amatör olta balıkçılığı tutkunu arkadaşlarımı Derneğimiz çatısı altında görmekten mutluluk duyarım.Üyelik koşullarımız oldukça uygundur.Aşağıdaki başvuru formunu doldurarak Bozcalar işhanı Kat:2 No:93 Merkez/Afyonkarahisar adresine yollayabilirsiniz ayrıca 2 adet fotoğrafta eklemeniz gerekmektedir.Faaliyetlerimiz hakkındaki izahatları daha önceleri kuruluş aşamasında iken buradan paylaşmıştım ama ayrıntılar için dileyen bana mehmetkundak@hotmail.com yada 05359816062 nolu hattımdan ulaşabilirler;
    Rast Gele...

ASOBDER ÜYELİK KAYIT FORMU İÇİN;

A S O B D E R
    AFYONKARAHİSAR SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI DERNEĞİ
    (Üye Başvuru Formu)

Adı Soyadı :
    T. C. Kimlik No :
    Doğum Yeri / Tarihi :
    Baba Adı :
    Anne Adı :
    Telefon :
    Adres :

ASOBDER Tüzüğündeki üyelik şartlarını kabul ediyorum.
    …../….. /2009
    (İmza)

6. mehteran

mehteran Gürkan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    İlginiz ve bilginiz için sonsuz teşekkürler. En kısa zamanda çayınızı kahvenizi içmeye gelmeye çalışacağım. Dernek faliyetlerinden biraz bahsedermisiniz.