Kütahya ve Çevresi Organizasyon ve Tartışma Platformu

Konu, 'Bölgesel Amatör Balıkçılar' kısmında mehteran tarafından paylaşıldı.

1. ukafkas

ukafkas

Selamlar

Arkadaşlar, abilerim selamlar, üzün süredir giremiyorum foruma bi türlü; biraz da boşladık sanırım mevsim bozuktu, sezon açılmadı filan :( Yalnız hala buralardayım ha sanmayın bakmıyorum foruma, boş konuşmayayım diyorum, dolu konuşcak bi durum da bulamıyorum :) Neyse inşallah bu sene sezon açılınca bekliyorum organizasyon haberlerinizi, mümkün olur da bi katılabilirsek ahhh, ahhh. Hafta sonu enneye gittik pikniğe çocuklarla, millet olta atıp duru ha :) Ama tık yok malum, sadece bi adam biraz çapak almış, büyük ihtimal israildi, bir canım çekti, aslında takımlar da hemen arabanın bagajındaydı, ama içim el vermedi şimdi hevesimi 1 Temmuza saklıyorum bakalım. Resmen dört gözle bekliyorum, eminim bekliyoruz :) Herkese hayırlı günler, hayırlı işler.

2. tarcan

tarcan ...

Favori Kamış:
    .
    Favori Makine:
    .
    En İyi Avı:
    Kefal 325 gram
    Değerli Dostlar ,
    Konunun arasına direk girdim kusura bakmayın.

Acil Ameliyatlar Için Kan Verebilecek Olan Gönüllü Arkadaşlarimiz var ise listeye isimlerini yazdırırlarsa belki bir Cana umut olurlar
    http://balikavi.net/forum/showthread.php?t=16825

Bir Damla Kan Hayat Kurtarır...

3. hesmus

hesmus

Favori Kamış:
    olta
    Herkese selamlar inşallah bir ay sonra formumuz hareketlenir

4. hesmus

hesmus

Favori Kamış:
    olta
    Sezon başlıyor

Arkadaşlar sezon açılıyor ama kimseden ses yok. Organizasyon yapılmıyormu? Nerde Kütahyanın balıkçıları? Herkese selamlar.

5. Conqueror

Conqueror Ahmet Fatih Eryılmaz

Favori Kamış:
    Silstar at makara 50 lik , Silstar Bx makara 50 lik ,Silstar 2,70 m iki adet kamış
    En İyi Avı:
    100 gr israil sazanı
    Günaydın Arkadaşlar herkese güzel bir gün diliyoruz

6. joop

joop mustafa

selamm herkese hayırlı geceler

7. joop

joop mustafa

online olan varmı ?
    :=)

8. joop

joop mustafa

online olan varmı dır...?

9. joop

joop mustafa

ıyı geceler döğer emre barajını bilen arkadslar var mı?

10. ukafkas

ukafkas

Nerdesiniz Abilerim, Arkadaşlar???

Sezon da açıldı hala ses yok bizim forumdan yaw, Nerlerdesiniz, yatıya gittiniz de daha gelemediniz mi? :) Geçen cumartesi işyerinden arkadaşlarla sabaha namazının ardından döküldük Dodurga yollarına, Hafta içi yaptığımız görüşmelerde oturcak yer bulamazsınız filan diye epey de gaz yemiştik ama o kadar da dolu değildi. Sabah vardık, oltaları hazırladık, ben bir küspeli takım yaptım iğnelerin yarısına mısır taktım, yarısına da hanımın yaptığı -ve evde kavga sebebi olan şöyle ki, yazık kızcağız boili tarifini verdim yapmaya başladı ben de olta filan sarıyorum çağırdı bi bak boyutlarına diye ben de sallamadım, o ara haşlamış onları ben bir vardım anaa kocaman :) kızdım bağırdım acık, suçumuzu bastırıyoz, o da böldü onları dörde bunlar takılmaz filan dedim yine de aldım yanıma- boili parçalarını taktım kalan iğnelere, ikinci oltama da piyasada bulunan çin işi takımlar var ya içi yay gibi oraya hamur sıkıştırıyosun, iğnelere de mısır ve yine o boililerden taktım. son oltamı da mantarlı hamur taktım ve oltaları attık, ardından çayımızı demledik, Cihangazi'nin meşhur fırınından aldığımız haşhaşlılarla kahvaltıya oturduk -bu arada mutlaka tavsiyemdir, dodurgaya giderken cihangaziden haşhaşlı, ekmek harika oluyor- Öğlene kadar 3'er 5'er ufak da olsa sazan aldık, aynalı çıkaramadık, israil de çıkmadı hiç ama, düz sazandı genelde. Ancak öğlen 12 den sonra tık demedi valla akşam hava kararınca döndük. İnanın öğleden sonra bir tane bile balık alamadık. Çevreleri gezdik tabii. Ta pazartesiden beri orda kalanlar varmış ya valla, Adamlar 5 gündür 15-20 parça başlık almışlar, büyükler de vardı aslında. Biz denk getiremedik büyüklerinden. Ama bir özlemişim ki hiç tutamasam da gam yemiyecektim valla. Evet arkadaşlar sizin raporlar yok hala, hadi ama ya bekliyoruz. EE hadi organizasyon bekliyorum ha ona göre :))

Son düzenleme: 9 Temmuz 2008
  11. turkport

turkport ali İZMİRLİ...

Favori Kamış:
    olta,,zıpkın
    En İyi Avı:
    yayın balığı 12 kilo civarı
    küyahyalı arkadaslarr nerelerdesiniz....ne bir org, ne bir hararetli paylaşım,ne bir av raporu valla bende aslen simavlıyım sizden fazla kütahya ve cevresinde balığa cıkıyorumm ta izmirlerden gelip ama sizden tık yok hade yapın bir organizasyonda bizde gelelim izmirlerden....

12. ukafkas

ukafkas

Hoppala

Arkadaşlar geçen haftanın gazıyla bu hafta daha iyi yapar belki dedik, hanımla tuttuk dodurganın yolunu ama nafile, sabah hava aydınlanırken vardık, saat 2 filan gibi daha fazla dayanamayarak döndük valla tabii elimiz boş olarak. Bir rüzgar valla inanmazsınız resmen üşüdük yaw güneşin altına çıkıyoz ısınamıyoruz bi acaipti valla, rüzgardan oltaları bile doğru dürüst atamadık. Bir tek biz değil çevredeki kimsenin bir tane bile balık tuttuğunu görmedim, Allah için bi tane tutan görsem oturcaktım akşama kadar. Neyse bakalım bu haftayı da gezip sıcacık çay içerek geçirdik suyun başında, nasip bakalım haftaya :)

13. ukafkas

ukafkas

Nerelerdesiniz Ya??

Abilerim, Arkadaşlar nerelerdesiniz ya, olmuyor ama böyle, yok mu hiç balığa giden, raporlar filan, ona göre bu hafta plan yapacağım yaw, Dodurgaya gitmeyeceğim bu hafta yeter :) Nerelere gitsem ne dersiniz, Arslanlının ordaki göl mü baraj mı bilmiyorum, Google Earth'den baktım, nasıl acaba orası bilen, giden var mı? Bizim organizasyon işi ne oldu ya onu da bi ayar edelim hadiiiin gari atın üstünüzdeki ölü toprağını canım :D

14. hesmus

hesmus

Favori Kamış:
    olta
    Uğur kardeşim herkes biryerlerde. akyolmst@gmail.com adresine mailini yolla belki diğer arkadaşlarla buluşmana vesile olurum

15. mehteran

mehteran Gürkan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    Bak seeeen biraz ara verince millet bi canlanmış sanki. Hadi bakalım biraz hareket olsunda yeni sezonun açalışı için şimdiden planlar yapmaya başlıyalım. Ne dersiniz.

Balık Kaçarsa Oltadan, Balık Çıkarsa Ustadan :p :p

16. mehteran

mehteran Gürkan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    Günaydın arkadaşlarlar güzel bir haftaya başlarken. Sağlıklı sıhhatli, neşeli, bereketli ve bol kazançlı günler dilerim. Oltalarınız gergin yüzleriniz güleç olsun inşallah.

17. hesmus

hesmus

Favori Kamış:
    olta
    İyi akşamlar balık dostları. Hayırlı işler. Çok uzun zaman olmuş buralara yazmayalı. Malum soğuktan sezonu kapattık macera yok

18. mehteran

mehteran Gürkan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    Sezon kapanmadı daha mustafa kardeşim. Nisanda sazan kapanır, Turna açılır. Yeterki niyet olsun.

19. mehteran

mehteran Gürkan

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan
    Günaydın dostlar, hayırlı sabahlar bereketli kazançlar diliyorum hepinize. :eek: Kimseler uğramıyor gene buralara. :(

20. hesmus

hesmus

Favori Kamış:
    olta
    İyi akşamlar balıkçı dostlar