Makina ve kamışı en uygun satın alınacak yer neresi

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında yesilg tarafından paylaşıldı.

1. yesilg

yesilg

Favori Kamış:
    Olta
    En İyi Avı:
    Sazan 24,8 Kg, Yayın 10,2 Kg, Zargana 300Gr, Lüfer 500Gr, Turna 14 Kg
    Arkadaşlar selam bunu konuyu açmak için uygun bir yermi bilmiyorum ama ben tatlı su balıkçısı olduğuma göre en uygun burasıdır diye düşündüm. Makinalarımla kamışlarımı bu sene yenilemek istiyorum. Geçen sene 3 kamış kırdım bu yüzden bu yıl yeni takımlarla işe başlamak istiyorum.

İnternette ve İSTOÇ'ta araştırdım en uygun yer ALBASHOP ve KISIK (ikiside aynı firmaya ait, dükkan girişleri farklı) olarak buldum ama bana burası da pahalı geldi çelik makinalar yaklaşık 80-150 ytl, kamışlar da (içi dolu olanlar) 20-60 ytl arası değişiyor. Yok mu bunun daha uygun satın alınabilecek bir yeri. Tek takım aldığın zaman fiyatlar normal gözüküyorda 5 takım birden almayı düşünüyorum.

Fiyatlar bu kadar pahalı olmamalı.

Hem bana hem de malzemelerini yenilemek isteyenlere yardımcı olursanız sevinirim.

Benim bulduğum yer dediğim gibi albashop.com.tr ve İSTOÇ'taki mağazası.

Eskiden Sirkeciden alırdık şimdi hepsi İSTOÇ'a taşındı ama fiyatlar ucuzlamadı?

2. REALGS

REALGS

Favori Kamış:
    4 kamış+3 makina+örgü misina.Ah birde bol zamanım olsa
    En İyi Avı:
    Çocuklarım......
    YeşilG hoşgeldin foruma.
    Mesajının en altında bulunan imza ayarlarını burdan yapabilirisinz ....
    kısmına kendi bilgilerini yazmanı rica edeceğim.
    Ben esnaflığını sevdiğim Üsküdardaki Cengiz balıkçılığı önereceğim...
    Ayrıca İstoçta bir sürü dükkan var.Tek tek dolaşıp,düşeş takım bulabilirsin...

3. carphunters

carphunters sebahtin

Favori Kamış:
    shimano, fox, kryston, jrc, korda, esp, garmin, nutrabaits, pelzer, chub

kırmış olduğun kamışlar buyuk bır ıhtımal albastar dı albanın sazan için üretiği malzeme (kamış makine)yok avrupa da boyle bir marka da yok bıraz daha yazıcam da ayıp olur neyse
    bu iş için ayırdığın bütçe nedir?? yardımcı olmaya çalışalım

4. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

slm

Benim kullandığımda Albastar 3234 100-300 gr atarlı kamış ve makinede yine Albastar Generel 60 makinedir çok memnunum.

5. cranberries666

cranberries666

istoça gidipte albashoptan alışveriş yaparsan %10 indirimleri var

6. Spider

Spider Mert Eren

Aslında çok daha kaliteli ve pahalı malzemeler de var..
    Önemli olan hedefiniz..
    Ayırdığınız bütçe de kısıtlayıcı bir faktör olacaktır

Bu arada bir şey soracağım.
    24,8 Kg Sazan ve 14 Kg Turna nerelerden ve ne zaman tutuldu?

7. carpe chasseur

carpe chasseur ORHAN

en iyisi avcının kendısı

bence en ıyısı avcının kendısı neyın en ıyısı oldugunu bılebılmektır ama tabı herkes bılecek diye bir kaide yok sözümü yanlış anlamayım bende herseyı sonradan öğrendim tecrube kazanmak kolay değil hergün yenı şeyller öğrenıyorum hiç kımse herşeyi tamamıyla bilemez benım takımlarım alba 3234 kamış 1 adet yıne albanın edıtıon carp 2394 tü sanırım 3 adet kamış çok muhteşem bişey bunlar makınelerımde alba starın delta 50 lerı çok memnunum hepsı adeta kendısı avcı bana akalan çaprılerı ayarlamak kalıyo ha bu arada bunlarda neymış deyıp ucuzu pahalıya m^al etmıyelım çünkü bunlar ömurluk hayatında bırkere aldım tam isabet diyebileceğin türden

Son düzenleme: 10 Nisan 2007