Makina

Konu, 'Makineler' kısmında yetkin tarafından paylaşıldı.

1. yetkin

yetkin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüfer-800gr
    Yeni makina ve kamış için neler önerebilirsiniz.At cek olayı icin .

2. YoUnG MoOn

YoUnG MoOn

Favori Kamış:
    Olta-Zıpkın
    En İyi Avı:
    Rus Kefali-6.155gr
    Hangi tip av için kamış ve motor istiyorsunuz;)

3. yetkin

yetkin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüfer-800gr
    Genelde deniz balıkcılığı , arasıra barajlarda kullanmak için yeni bir makinaya ihtiyac var ilgine teşekkürler..

4. arm59

arm59

Favori Kamış:
    Olta:Dam,daiwa,banax
    En İyi Avı:
    Sazan 4,5 kg.(1994)
    Ben yeni Banax sx2000 aldım kore malıdır ama hakikaten çok iyi makina incelemeni tavsiye ederim.

5. YoUnG MoOn

YoUnG MoOn

Favori Kamış:
    Olta-Zıpkın
    En İyi Avı:
    Rus Kefali-6.155gr
    Ayırdığınız bütçeyi öğrenebilir miyim:confused:

6. arm59

arm59

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Sazan 4,5 kg.(1994)
    Kamış olarakda bulabilirsen shakespeare Ugly stik tavsiye ederim bende yok ama duyduğum kadarıyla parçalamak imkansız diyorlar hatta balık malzemesi satan dükkanlar bu kamışı sağlam diye kiraya bile veriyorlar.shakespeare web sitesinden görebilirsin.

7. yetkin

yetkin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüfer-800gr
    Arkadaş genelde ben deniz balıkcılığı yapmaktayım ara sıra göllerede gitmekteyim at cek olayı için araştırma yapıyorum fiyata gelince 40-60 ytl gibi olursa daha iyi olur teşekkürler:)

8. emrecan

emrecan Emrecan

Favori Kamış:
    Shimano
    En İyi Avı:
    turna 95 cm
    abi selamlar ne kadar ödedin öğrenebilirmiyim........:cool:

9. YoUnG MoOn

YoUnG MoOn

Favori Kamış:
    Olta-Zıpkın
    En İyi Avı:
    Rus Kefali-6.155gr
    O fiyata alınabilecek en sağlam ve en iyi performansı verebilecek kombinasyon şu olurdu bence.
    Kamış:ALBA STAR LEADER KAMIŞ 300CM
    Motor:KK 50 ALBA STAR MAKİNE
    Bunları en ucuz www.albashop.com.tr adresinde bulabilirsin abi ayrıca site son derece güvenlidir hertürlü alışveriş ve sipariş güvenle sonuçlanır...;)
    RASTGELE...

10. YoUnG MoOn

YoUnG MoOn

Favori Kamış:
    Olta-Zıpkın
    En İyi Avı:
    Rus Kefali-6.155gr
    Özür dilerim...Şimdi albashop hakkında olumsuz bir mail aldım alışverişlerde ilgisiz davranmaktalarmış.O yüzden internet sitesinden adresini alarak veya bulabilirseniz başka mağazalardan temin edin...Ama ürünlerin özelliklerine oradan bakabilirsiniz...İyi günler...

11. yetkin

yetkin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüfer-800gr
    Verdiğim bilgiler için teşekkürler ilk fırsatta albastar kamış ile makineyi inceleyeceğim.:) :)

12. ürgüpbalıkçısı

ürgüpbalıkçısı

Favori Kamış:
    her türlü olta takımı
    En İyi Avı:
    yayın:yaklaşık 5 kilo
    albastar leader 3234 serisini tavsiye ederim bende kamış için

13. arm59

arm59

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Sazan 4,5 kg.(1994)
    Banax sx 2000 60 ytl. ye aldım makinede sarı diye tabir edilen metaller kullanılmış yani bana göre en güvenli mallardan biri daha öncede 93-94 senelerinde galata köprüsünden (seyyar satıcıdan) Viking 6500 diye bir makina almışdım. 3-4 sene kullandıktan sonra makinayı olduğu gibi bir köşeye atmışdım. 1 ay önce tekrar o makinayı elden geçirdim bakımını yaptım şimdi saat gibi çalışıyor yani o kadar sene kullan bir kenara at yıllarca bakımsız kal tekrar çalış (13 yıllık makina) ancak kaliteli makinalarda ancak olabilir bu. En ilginci viking 6500 bir kore malı kore malları gerçekten çok kaliteli tavsiye ederim.

14. ruludag

ruludag

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    3.5 SAZAN
  15. cognitor

cognitor

Favori Kamış:
    Sadece olta
    Recep Bey Alba Shop tan alışveriş yapmanızı pek tavsiye etmem, fiatları uygun gibi görünse de aslında pek öyle değil Yo-Ziri marka rapalanın Tobimaru çeşitlerinden C57-orange/yellow serisi internet sitesinde 20.27 YTL olarak ücretlendirilmiş buna kargo ücreti dahil değil tabiki. Gördüğüm kadarıyla siz istanbul da ikamet ediyorsunuz, hangi semtte oturuyorsunuz bilmiyorum ama Üsküdar da Kadıköy dolmuş duraklarının arkasında Cengiz Balıkçılık var hangi esnafa sorsanız gösterir, size orayı tavsiye edebilirim. Yukarıda bahsettiğim rapalayı Cengiz Balıkçılık tan 17.50 YTL ye aldım.Diğer takımlar da gayet hesaplı bence .Diğer arkadaşlara da duyrulur.

16. çılgınispari

çılgınispari

Sevgili ruludağ
    Aslanım makine olayına gözün kapalı gir bende ABU GARCIA 4adet 503 var süperdir hiç düşünmeden alabilirsin eğer bir şey olursa kullanım dışı beni ilk gördüğün yerde kafamda kırabilirsin söz sesimi bile çıkarmam :D :D
    Kamış konusuna gelince vermiş olduğun model model iyi ama genel amaçlı bir kullanım istiyorsan sana kıramayacağın zor aylarında seni yarı yolda bırakmayacağın bir kamış tavsiye edebilirim
    http://www.albashop.com.tr/asp/show_stock.asp?product=AK3234 350

17. yetkin

yetkin

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    lüfer-800gr
    Arkadaş tavsiyene uyarak Alba star RR 50 makina aldım.Yanlız kamış olarak Silver star (omega 300) aldım daha hafif gibi geldi ...

18. barred

barred

Arkadaşlar Dam In Orginal Alman Yapimi Makinalari Piyasada Varmi
    Bunlari Satan Bir Yer Biliyormusunuz

19. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    alman malı dam bulman imkansız gibi birşey çünkü almanyada uzun süredir üretilmiyor, bu firma bütün ürünlerini çin'deki fabrikasında üretiyor. saygılar.

20. simendifer

simendifer Sennur

Arkadaşlar ben bir alba müşterisi olarak ilgiden oldukça memnun kaldığımı özellikle belirtmek isterim.. Ve ürünler de istediğim gibi geldi... Bu arada youngmoon arkadaşımızın belirttiği kamışı aldım en son 1 ay önce. Çok memnun olduğumu söyleyebilirim..

Daha önce başka bir arkadaşımız için aldığım kamış ve makinenin linkini vermiştim buradan bakabilirsin...

http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=653