Maksimum seçenek minimum karar..

Konu, 'Makineler' kısmında Tbekler tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. skoylu

skoylu Serdar KÖYLÜ

Favori Kamış:
    Olta, başkası olmaz..
    En İyi Avı:
    Büyük beyaz; 7 mt. Güney Afrika Açıkları..
    Mağara adamı olmaktan iyidir, Mağarasından çıkmamış, oltayla balina mı tutulurmuş diyen bir neanderthal... hihi

2. Tbekler

Tbekler Talha

Favori Kamış:
    Shimano Alivio Carp 360 Shimano Catana CX 2.40
    Favori Makine:
    OKUMA MAX-4 Shimano Exage 4000FC
    En İyi Avı:
    11 Kilogram Aynalı Sazan
    Siz bu kafayla daha TUTARSINIZ.

3. 29519

29519

Yok size bundan sonra en ufak bir cevap dahi vermeyeceğim ve dediğiniz her şeyi de sineye çekeceğim. Çünkü cidden iyi durumda olduğunuza inanmıyorum. Sizin gibi hasta bir insanın üzerine gittiğim içinde kendimden utanıyorum. Lütfen en kısa zamanda bir doktora görünün.

4. Cgrtn

Cgrtn Çağrı

Favori Kamış:
    Speedmaster Game Type 2.70 10-50
    Favori Makine:
    Shimano Exsence 4000S
    En İyi Avı:
    Ya sabır...
    Sizden konuya dahil olup atışmaların içinde bulunup sorduğunuz sorulara cevap vermediğim için özür dilerim:)

5. AH-TAPOT

AH-TAPOT Mersin

Merhabalar sayın uluç bey ;

Yukarda yazmış olduğunuz bundan sonra en ufak bir cevap vermiyeceğim hadi naş naşş vs. vs. kelimelerinize bu kaçıncı tanık oluşum hatırlıyamıyorum şu kısacık zaman içerisinde :)

Hangi konuda denk gelsem sizin saçma sapan yorumlarınızla karşılaşıyorum evet saçma sapan :) neden saçma sapan biliyormusunuz çünki sırf kahkaha yapım düşüncesiyle olsa gerek yapılmış bir yoruma cevap verip konuyu bu boyuta taşıyorsunuz özellikle skoylu nickli kullanıcı konuya cevap vermiş ise . biz sizin ahlak dışı yorumlarınızla karşılaşmaktan ailecek sıkıldık dogrusu :)

Bu ortamı germekten zevkmi alıyorsunuz ?

Bu ortamda ben şahsım adına zaman zaman ailemle vakit geçiriyorum paylaşımları beraber inceliyoruz aile bireylerimle vs..

Siz kimsinizki biz sizin bu iğrenç yorumlarınıza tanık oluyoruz ?

Siz bu hakkı nerden alıyorsunuz nerden buluyorsunuz ? bu iğrençliği ulu orta insanlara yaşatmaktan zevkmi alıyorsunuz sizin aile bireyleriniz yokmu balığa meraklı kız kardeşleriniz yada tanıdıklarınız yokmu ? olmakta zorunda değil zaten bunu düşünmesi gerekir yetişkin bir bireyin .

Bunu biraz düşünerek forum içerisinde haraket etmek gerekir ne yazıkki siz dikkat etmiyorsunuz evet ben sizi genişlikle suçluyorum rahatlıkla suçluyorum ve sizin gibi insanlardan nefret ediyorum ..!

Ve sizin gibi insanlarla aynı çatı altında bulunmaktan dolayı çok rahatsızım neden mi ? çünki defalarca sizin iğrenç benzetmelerle insanlara küfürlerinize tanık olmaktan bıktık ailecek lanet ediyorum sizin gibi insanlarla aynı ortamı paylaşmaktan banghead ...

6. 29519

29519

Allah allah ne zaman nerede kime küfür hakaret etmişim veya aşağılamışım merak ettim. Siz bence hedef şaşırdınız. Neyse sorun değil nefret edin edebildiğiniz kadar edin.

7. Cgrtn

Cgrtn Çağrı

Favori Kamış:
    Speedmaster Game Type 2.70 10-50
    Favori Makine:
    Shimano Exsence 4000S
    En İyi Avı:
    Ya sabır...
    PM kapalı abi bilgine:D

8. 29519

29519

Başka sitede üyeliğin varsa oradan atsana mesaj.

9. eminertürk

eminertürk emin ertürk

Favori Kamış:
    shimano catana
    Favori Makine:
    penn sargus shimano baitrunner 6500b
    En İyi Avı:
    yildizli trakonya 53 cm 1,5kg sinarit 1,75kg
    Çook uzun süredir bukadar ateşli bir tartışma okumamıştım 1 saatin nasıl geçtiğini anlamadım sürekli olarak konularını takip ettiğim mesajlarını özellikle okuduğum kişiler kıyasıya bir tartışmaya girmiş sonu sert olsa da okuması zevkli bir konuydu
    Talha bey sizin konu bir yerden sonra biraz güme gitti ama arada olur umarım konu kararınızı vermede size yararlı olur.
    2006-2007lerden beri böyle konu okumamıştım
    Daiwa- Shimano bu mukayese herkes yanyana gelse aynı şartlarda aynı takımlarda denemeler bile yapsa son bulmaz marka seçimi birazda stil ile ilgili sanırsam Tevfik abi stellayı elime aldığımda ısınamadım demişti teknik konu bir yana eğer bir markaya yada bir ürününe ısınamadınız mı olay bitiyor isterse mühendislik harikası olsun. (içimden geçenleri paylaşmak istedim nerden çıktın mantar gibi laf salatası yapma falan diyen olursa diye belirtmek istedim)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.