maltepe sahilinde istavrit..

Konu, 'Denizlerimizden Güncel Av Raporları' kısmında özkan tarafından paylaşıldı.

1. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    akşamları hava kararmasına yakın maltepe sahilinde güzel istavrit yapıyor. ince takım çapari ile yaklaşık 30-40 dakikada 1 kilo istavrit yakalandı.

co pilot önder.:p

2. borayto

borayto

vay be guzel balıklar

keske bıze yakın olsa her aksam gıderdım:D :D :D rast gele

3. SahEmre

SahEmre Emre

Favori Kamış:
    Okuma Salina 4.20 Salina 100-200 - Lineaeffe Extreme Cast 4.40 180gr. - Okuma V-System 240 10-40g
    Favori Makine:
    Ryobi Proskyer Nose Power - Shakespeare Mach 1 XT
    En İyi Avı:
    Küçük beyaz; 7 cm. Kuzey batı Antartika Sığlıkları..
    Kısa sürede iyiav tebrikler.

4. simendifer

simendifer Sennur

Tebrikler Özkan, çok güzel bir av olmuş. Maltepe yeniden iş yapmaya başladı desene. Ama sen ne zaman böyle haberlerle gelsen ben o hafta sonu Maltepe'ye gidip hiçbirşey tutamıyorum :D Bereketli avlar dilerim... Bu arada sen tutmadın mı ? Sadece co pilot olan arkadaş mı tuttu balıkları yoksa ortak mı ?

Bak yine kanıma girdin Özkan, şeytan diyor git Maltepe'ye :) Sen hep böyle yapıyorsun bana :D

5. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    sağolun arkadaşlar.
    sennur benim bildiğim 4 gündür durum böyle cumartesi gittiğimde yine bu miktarda tutmuştum. balıkları ben tuttum arkadaş kancadan çıkardı.:) ben hep hava kararmasına yakın gittim zaten o saatlerde başlıyormuş, yani ben gittiğimde hiç beklemedim 4li 5 li geldi.:D balıklar tam olarak maltepede dragosun önünden tutuldu.

6. ovd

ovd

Favori Kamış:
    olta,el
    En İyi Avı:
    yayin,9 kilo
    zevki yetmistir eminim,allah bereket versin güzel baliklar

7. Sevgili özkan tebrikler
    Nasibi almışsın bir tavalık var afiyet bal şeker olsun

8. oguzhan

oguzhan

Favori Kamış:
    σℓтα
    En İyi Avı:
    1.5 кg αуηαℓı ѕαzαη
    30-40 dk için mükemmel bir av olmuş...

Tebrikler:)

9. forsakenx

forsakenx

Favori Kamış:
    3.60m balzer saphire+ryobi 4000 makine
    En İyi Avı:
    hala avdayım:)
    tebrik ederim.bende süreyyapaşa derimod un önünden atıyorum. valla 7-8 tane anca tutuyorum.olta,beden ve köstek ölçüleriniz nedir.kaç grm kurşun ve iğne kaçlık.yardımcı olursanız sevinirim.birde ne renk tüy.

10. özkan hadi hayırlısı inşallah balık kesmez oralarda birazda bizim sahilerde çıksın değilmi..:)

11. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    teşekkürler arakadaşlar.

kullandığım takım, benden 0.15, köstek 0.10, 30 gr kurşun, 12 no mustad beyaz çapraz iğne ve ucundada yeşil naylon ip bağlı.

12. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    Özkan yapma beni gaza getirmeee :) araba tamirde zaten.Dün sahile baktım annemlere giderken bende arkadaşa attım bir kaç sefer iyi istavrit var gerçekten caddebostan tarafında oturanlar gitsinler bence de. Köstek 0,10 ince bence takımın dolaşır. 0,12 yap randıman aynı ama takım dolaşmıyor.

13. erimozel

erimozel Erim Özel

Favori Kamış:
    Apnea powerpoint 75 ve bi dolu olta
    En İyi Avı:
    Kefal 1 kg
    Oncelikle tebrikler kardeşim. gerçekten iyi bir av olmuş.
    Fakat tam olarak ne taraftan yakaladım ordu evinin ordan mı? pek çözemedim resimden nerde olduunu :D Ben de Tren istasyonunn orda oturuom bi ara beraber gidelim?

14. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    önder köstek konusunda haklısın, benimki alışkanlık olmuş biraz. maltepe bu mevsimde pek böyle av vermez kesmeden buraya yakın arkadaşların gitmesini tavsiye ederim.

15. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    lineaeffe s-curve kamış+Okuma synex 660 makina, Lineaeffe fire spin trabucco makina
    En İyi Avı:
    Levrek
    Evet biliyorum bende sana yakın sayılırım şaşkınbakkal civarında tutuyordum. Şimdi evi taşıdım arada gelebilirim oralara. Diyafram (selçuk) abiyle de irtibata geç o da bizim o taraflarda oturuyor.

16. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    teşekkürler. yaklaşık olarak maltepeden kartala giderken dragostaki tekne barınağının 50-100 mt gerisinde. olur tabi gidebiliriz.

17. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Levrek
    Orada iyi lüfer oluyor değil mi???? Eğer yarım istavrit çekerseniz hemen atın çinkop'a

Son düzenleme: 12 Eylül 2006
  18. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    şimdiki durumu soruyorsan eğer ben istavrit kestikten sonra devam ettim başkaları lüfer oltasına döndü ama tutan hiç görmedim, bu arada ben 2-3 istavrit daha çektim.:D ama tahminimce zamanı gelince yani 1-2 haftaya kadar başlar.

19. zarganacı34

zarganacı34 önder

Favori Kamış:
    En İyi Avı:
    Levrek
    İnşallah başlarda hasretimiz sona erer. Bu sene bol olur bence bu mevsimde istavrit çıktığına göre. Yanlış anlamazsan. Birşey daha sormak istiyorum hanımla balık tutabilir miyiz orada? Benim hanım da meraklı da başka bayanlar veya çiftler var mı orada balık tutan??

20. özkan

özkan

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    kırlangıç 1,5 kg
    inşallah önder kardeşim başlarda hasret biter. burada ailesiyle gelip balık tutan bir yandan piknik yapan çok insan var, hanımlardanda balık tutanlar oluyor. bu bakımdan sıkıntı olacağını sanmam.