Malzeme Alıcam Yardım Lütfen

Konu, 'Zıpkınla Balık Avcılığı' kısmında covanny tarafından paylaşıldı.

1. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna
    Merhaba arkadaşlar geçen sene gressi sub'un setini almıştım.Bu senede bir zıpkın ve elbise almayı düşünüyorum hangi marka ve modelleri tavsiye edersinin dalabildiğim mesafe şimdilik 10 metre ve nefesimi nasıl açabilirim ve daha fazla su altında nasıl kalabilirim yardımlarınızı bekliyorum.Geçen sene aldığım setin linki aşağıdadır nasıl sizce ürünler kalitelimidir?
    http://www.adrenalin.com.tr/productdetails.asp?ProductTypeID=1905

Son düzenleme: 2 Mayıs 2007
  2. shan

shan

Favori Kamış:
    ZIPKIN
    En İyi Avı:
    3.5kg kuzu balığı
    slm
    bana sorarsan eğer yeni başlıyorsan o kadar da pahalı bişiler almana gerek yok
    yani sonuçta palet ve gözlük için (profesyonel olarak bu işi yapmıyorsan) 114.7 YTL vermek yazık olur onun yerine daha basitlerini alıp o paraylada ii bir zıpkın almanı öneririm.......

ama sakalım da yok yani.....

3. covanny

covanny Fatih

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    1 kg turna
    Arkadaşlar yokmu bana bu kadar zıpkıncının içinde bir zıpkın tavsiyesinde bulunacak bir arkadaş???????sesimi duyan yokmu?????

4. KRAL_BALIKÇI

KRAL_BALIKÇI

Alba Profosyonel

5. Onur GÜNER

Onur GÜNER

Favori Kamış:
    malzeme
    Zıpkın.
    90 lık. 20 mm lastikli, 6.5 mm inox şişli, makaralı,yerli veya yabancı (pek önemli değil) zıpkın işini fazlasıyla görür...

Elbise olarak. Düzsiyah veya kamuflaj ( önemli değil) yerli üretim, fermuarsız, avcı modeli, içi open cell, dışı jarse herhangi bir elbise...

Nefes konusuna gelince herhangi bir yardımım olamayacak. Çünkü benimde uyguladığım bir teknik veya metod yok. Sadece sık sık dalış yapmak ve kendini olabildiği kadar rahat bırakman yeterli...

Sevgiler...

6. shan

shan

Favori Kamış:
    ZIPKIN
    En İyi Avı:
    3.5kg kuzu balığı
    ben elbisesiz dalıcam walla :D

7. steelrock

steelrock Burak

Favori Kamış:
    olta
    En İyi Avı:
    Mercan-Ağırlığı mühim değil,ben onun gelişini sevdim...
    İmza ayarlarınızı düzeltebilirmisiniz,oturduğunuz sırayı yazmayı unutmuşsunuz :rolleyes:

Şaka bir yana bizler için gerekli olmayan bilgileri imzanızdan kaldırmanız gerekiyor sevgili arkadaşım...