malzeme alımı

Konu, 'Takım Çantası' kısmında bybarisdavulcu tarafından paylaşıldı.

1. bybarisdavulcu

bybarisdavulcu

Favori Kamış:
    OLTA
    En İyi Avı:
    LEVREK 950gr.
    :confused: Herkeslere mrb.(hitapta sürçilisan eylediysek afoluna) ben aşağida fiyatlarıyla beraber belirtmiş olduğum malzemeleri almayı düşünüyorum.bu malzemeleri sazan,turna ve belkide denizde kıyıdan avlarda kullanmayı düşünüyorum acaba uygunmu sizce!!!!!! özellikle tatlı su için sazan- turna.. tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum herkese bol şans.....

1-Balzer The Rock Surf makina 870
    123,94 YTL
    2-CORMORAN RODEO GTi 11PiF Makina
    100,18 YTL
    3-CORMORAN GREYHOUND TELE kamış 120 3,60mt
    145,88 YTL

Son düzenleme: 13 Ekim 2006
  2. NAMOSA

NAMOSA

Favori Kamış:
    olta,zıpkın,elle
    En İyi Avı:
    sazan 6 kilo
    bence bu kadar masrafa gerek yok kaliteli olabilirler ama ben o kadar paraya 10 tane takım yaparım kendime

3. iyi malzeme iyi balık tutar diye bir kural yok sevgili barış..
    bence de bu kadar masrafa gerek yok.. hatırlarım 80 li yıllarda ankara eğmirde turna avına giderdik..
    tahtaya sarılmış 25-30 metre misina ucunda yarı paslı bir kaşık.. elle at çek at çek.. ellerimiz sudan yumuşardı.. o paslı kaşığa atlayan turna ağırlığıyla misina keserdi elimizi..işaret parmakları yara bandıyla sarılıydı.. ama güzeldi zevkliydi.. sevgiyle kal..

4. NAMOSA

NAMOSA

Favori Kamış:
    olta,zıpkın,elle
    En İyi Avı:
    sazan 6 kilo
    eğer istersen müsait bi zamanda beraber gidelim eğer acemiysen o verdiğin fiyatlar çok fazla hem tanışmış oluruz

5. Hectic

Hectic Eren

Favori Kamış:
    2.70 Tolee Kawahagi Vsp 902 10-45gr
    Favori Makine:
    Cormoran Corcast Supermatch 8Pi
    En İyi Avı:
    Levrek
    Arkadaşlar Foruma konu açtım ama birde buraya yazayım dedim. Bende Hemşerim:) Barış Bey gibi ağırlıklı olarak kıyıdan turna avında, göle gidemediğim zamanlar da deniz kıyısından balık tutabileceğim bir kamış/makine kombinasyonu arıyorum. Ayrı ayrıda olabilir. Bütçe ikisi için maksimum 100YTL olacaktır. .Foruma açtığım konuda birkaç makineyi görüşlerinize sundum. Bakmak isterseniz:
    http://www.balikavi.net/forum/showthread.php?t=5893
    Önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
    Saygılar...