Manisa Demirköprü barajı avlak yeri yardım...!!!

Konu, 'Tatlı SU Balık Avcılığı' kısmında didaci tarafından paylaşıldı.

1. musti4581

musti4581 mustafa

kapaklara varmanıza gerek yok taytandanda cime almanıza gerek yok cimeyi barajdan tutun kepceyle taytanı gectikten sonra bi köy daha gelio dombaylı gecergecmez ilerde kızılavlı delibaşlı sindel akyar köyleri var sindelde güzel yerler var sazan için akyar var bak oraya denizliden gelenler oluodu daha ilerde oraklar köyü var oarasıda balık verio

2. musti4581

musti4581 mustafa

usta diyeyim cimeye gerek yok o 4 sene önceydi şimdi tınn demioo levrekcıkmaz şuanda sezon sonuna belki çünkü tükendi dencek kadar az arabanın suya sıfır indigi yerler var ama boş bulunursa lüks arabayla gelmeyin yazık akyar tarafı sazana en verimli yer

3. musti4581

musti4581 mustafa

demirköprü barajına gelmek isteyen arkadaşlar yardımcı olurum yol tarifedrimbalık cıkıo da birazda şanss güzelyerler var barajın sahibi degilim ama karış karış bilirim tüm balıkçı dostlara rasgelee

huntaka41 bunu beğendi.
  4. mustafaozturkmen

mustafaozturkmen mustafa

En İyi Avı:
    yayın 1,66mt. 31 kg
    Ayhan ustam olmassa bi gün programımızı yapıp berraber gidebiliriz..

5. musti4581

musti4581 mustafa

dün cumartesi günü barajdaydım demir köprüde curuf mevkinde 9 tane tutdum hep gece vurdu ama ufak 1.5 2 kilo civarı cıkmaya başladı artık darı küspesi iğnelerede darı taktım ben hamurla yemlemeyle ugraşmam alaşehirli arkadaşlar hiç yem kullanmaz bancuk ignelerde küspe başka bişey yok denizlililer yemleme yapar hep kamış kullanır bizim baraj hamur darı sogulcan başka bişey kabul etmez

6. mağripli

mağripli Ali

En İyi Avı:
    32 istavrit :)
    Memleketim Memleketim

Merhaba arkadaşlar; bende salihlide yaşamış biri olarak demirköprü barajının balığından bolca nasiplenmiş bir insanım. Biz çocukken babamın her hafta sonu PUCH motorumuza taktığı heybesi ile iki gün boyunca gelmediği barajdan bolca balık nasiplenmişliğim çocukluğumu süsler.

Demirköprü barajı köprübaşına kadar ulaştığı için yüzlerce avlağa sahiptir. Dolgudan sonra anayoldan ilerleyerek uygun yerler bulabilrsiziniz. Ama babamın anlattığı balık tecrübelerinde hep tribünlerin yakınında olmaktan bahsederdi. Çünkü demir köprü barajının elektrik üretmek için su çektiği kapakların ağzı balıkla doludur diyebilirim.

Bu rada piknik için organize edilmiş bir çok mesire yerinin olduğunu söyleyebilir, ve dolgunun bir tarafının alabalık çiftliği olduğu için belki işinize yarar diye düşünüyorum. Demirköprü barajına kadar gitmişken, tarihi kızköprünü görmeyide ihmal etmeyin.

Dostça

7. osman4545

osman4545

arkadaşlar en son gidenler varsa durum hakkında rapor verirlerse sevinirim haftaya 2 günlüğüne gidicem dönüşte tabi çıkarabilirsek sizinle paylaşırım

8. osman4545

osman4545

ali abicim meraba açılış yapmadın galiba bu sene

9. huntaka41

huntaka41 Ümit

Selamünaleyküm ustam telini verirmisin

DUB-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. Murat.ozd

Murat.ozd Murat özdemir

Merhaba dostlar,
    Konunun üzerinden oldukça uzun zaman geçmiş ancak bu gölde halen avlanan varmı, balık durumu nedir acaba bilgisi olan paylaşırsa sevinirim,

Saygılar, selamlar...